Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::...

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Osjechanka
pilence
pilence
Osjechanka


Broj postova : 94
Age : 35
Location : ...:::OSIJEK:::...
Registration date : 25.09.2007

...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Empty
PostajNaslov: ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::...   ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Icon_minitime16/10/2007, 5:43 pm

E ovako...
Nedavno sam čitala (nesjećam se više ni gdje na netu negjde uglavnom) da duboko u moru...Tam di plivaju one bjesne svijetleće ribe...Još postoje "čudovišta" veličine i do 10 metara...Ali niko ih nije uspio ni vidit (a kamoli snimit) zato što je tamo pritisak prejak da bi normalno biće moglo uopće doći do tamo...
Eto,bilo mi to zanimljivo pa sam to sad napisala...
Al iskreno po mom mišljenju...
Meni to neki mit ko i izvanzemaljci...
Možda su tu,a možda i ne...
[Vrh] Go down
http://kerushinlife.blog.hr
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Empty
PostajNaslov: Re: ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::...   ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Icon_minitime16/10/2007, 10:40 pm

ne vjerujem u nista sto nisam vidjela...hehe green
[Vrh] Go down
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Empty
PostajNaslov: Re: ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::...   ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Icon_minitime25/10/2007, 1:57 am

Maybe, maybe not!

A ko će sve znati čega doli ima ili nema...

Ja se osobno doli ne bi spuštala ni da se može!
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Empty
PostajNaslov: Re: ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::...   ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Icon_minitime28/11/2007, 9:32 pm

venus in furs je napisao/la:
ne vjerujem u nista sto nisam vidjela...hehe green

Slažem se... tako da ne vjerujem, za sad. Ako ih vidim, javim ti pa ću onda vjerovati. Wink
Ma ne znam postoji li išta, nedavno sam i ja čula za to, al neka logika mi nalaže da ako apsolutno nitko ta bića nije vidio, onda je to samo ona "rekla - kazala", a ljudi svašta mogu pričati. Tako da...
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
tonka_bbb
pilence
pilence
tonka_bbb


Broj postova : 98
Age : 32
Location : bbbukovac
Registration date : 02.11.2007

...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Empty
PostajNaslov: Re: ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::...   ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Icon_minitime29/11/2007, 1:35 am

DANIRA je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
ne vjerujem u nista sto nisam vidjela...hehe green

Slažem se... tako da ne vjerujem, za sad. Ako ih vidim, javim ti pa ću onda vjerovati. Wink
Ma ne znam postoji li išta, nedavno sam i ja čula za to, al neka logika mi nalaže da ako apsolutno nitko ta bića nije vidio, onda je to samo ona "rekla - kazala", a ljudi svašta mogu pričati. Tako da...

TOTALNO SE SLAŽEM, ONO, BRIJEM DA NA SVIJETU NEMA VIŠE NIŠTA ŠTO ČOVJEK NIJE OTKRIO, TAKO DA MISLIM DA NI TO NE POSTOJI DOK SE NE DOKAŽE....MOGU I JA SAD REĆ, NE ZNAM..."U MOM STAROM PJEŠČANIKU U VRTU ŽIVI MALI DINOSAUR AL GA NITKO NIJE VIDIO JER, NE ZNAM, JER JE PROZIRAN!
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Empty
PostajNaslov: Re: ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::...   ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Icon_minitime29/11/2007, 5:17 pm

tonka_bbb je napisao/la:
DANIRA je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
ne vjerujem u nista sto nisam vidjela...hehe green

Slažem se... tako da ne vjerujem, za sad. Ako ih vidim, javim ti pa ću onda vjerovati. Wink
Ma ne znam postoji li išta, nedavno sam i ja čula za to, al neka logika mi nalaže da ako apsolutno nitko ta bića nije vidio, onda je to samo ona "rekla - kazala", a ljudi svašta mogu pričati. Tako da...

TOTALNO SE SLAŽEM, ONO, BRIJEM DA NA SVIJETU NEMA VIŠE NIŠTA ŠTO ČOVJEK NIJE OTKRIO, TAKO DA MISLIM DA NI TO NE POSTOJI DOK SE NE DOKAŽE....MOGU I JA SAD REĆ, NE ZNAM..."U MOM STAROM PJEŠČANIKU U VRTU ŽIVI MALI DINOSAUR AL GA NITKO NIJE VIDIO JER, NE ZNAM, JER JE PROZIRAN!

He he... e baš to...
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Empty
PostajNaslov: Re: ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::...   ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Icon_minitime30/11/2007, 3:09 am

tonka_bbb je napisao/la:
DANIRA je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
ne vjerujem u nista sto nisam vidjela...hehe green

Slažem se... tako da ne vjerujem, za sad. Ako ih vidim, javim ti pa ću onda vjerovati. Wink
Ma ne znam postoji li išta, nedavno sam i ja čula za to, al neka logika mi nalaže da ako apsolutno nitko ta bića nije vidio, onda je to samo ona "rekla - kazala", a ljudi svašta mogu pričati. Tako da...

TOTALNO SE SLAŽEM, ONO, BRIJEM DA NA SVIJETU NEMA VIŠE NIŠTA ŠTO ČOVJEK NIJE OTKRIO, TAKO DA MISLIM DA NI TO NE POSTOJI DOK SE NE DOKAŽE....MOGU I JA SAD REĆ, NE ZNAM..."U MOM STAROM PJEŠČANIKU U VRTU ŽIVI MALI DINOSAUR AL GA NITKO NIJE VIDIO JER, NE ZNAM, JER JE PROZIRAN!


Haha... Ali vjeruj mi, našla bi se još koja budala koja ce na tog dinosaura reci: JE JE, JA SAM GA VIDIO I STVARNO JE TAMO... haha lol!
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
Sponsored content





...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Empty
PostajNaslov: Re: ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::...   ...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
...:::SOMETHING IS IN THE SEA:::...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Znanost :: Rub znanosti-
Forum(o)Bir: