Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Riot Grrrl (iliti feministički punk i alternativni rock)

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
violetPOWER!!!!
fetus
fetus
violetPOWER!!!!


Broj postova : 18
Age : 34
Location : Osijek
Registration date : 17.10.2007

Riot Grrrl (iliti feministički punk i alternativni rock) Empty
PostajNaslov: Riot Grrrl (iliti feministički punk i alternativni rock)   Riot Grrrl (iliti feministički punk i alternativni rock) Icon_minitime17/10/2007, 10:31 pm

Riot grrrl je moj najdraži glazbeni pravac, ako se to tako uopće može nastaviti. Svi bendovi su manje-više različiti. Neki bendovi koje ja stavljam pod riot grrrl zapravo nikada nisu rekli da to jesu, ali tekstovi su im feministički pa ih ja smatram riot grrrlom.
Moji najdraži bendovi su.

The Distillers (Brody je savršena, mada bi prije mogli proći pod punk)
Hole (za Courtney Love svi znate vjerojatno)
PJ Harvey( mada nikada sebe nije čak ni nazvala feministicom, ali feministice nju jesu Razz)
Bikini Kill (prvi riot grrrl bend, bubnjarica Tobi Vail je uostalom i smislila naziv riot grrrl)
Babes In Toyland (ni one same sebe nikada nisu nazvale riot grrrl, ali eto, pripadaju razdoblju i po meni jesu, a tekstovi su izraziot feministički)
Sleater-Kinney (savršen bend, vjerojatno glazbeni najbolji riot grrl bend uopće)
The Gits (Glupo mi ih je staviti ovdje, ali Mia Zaprata (doduše itina je da se thejla distancirati od feminizma) to zaslužuje zbog svojih tekstova)
Bratmobile (Još jedan "čistokrvni -2riot grrrl bend)

Ako nekoga šta zanima neka mi javi, kasnije ću staviti još bendova.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/violetpower
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Riot Grrrl (iliti feministički punk i alternativni rock) Empty
PostajNaslov: Re: Riot Grrrl (iliti feministički punk i alternativni rock)   Riot Grrrl (iliti feministički punk i alternativni rock) Icon_minitime18/10/2007, 7:18 pm

neam pojma....
[Vrh] Go down
 
Riot Grrrl (iliti feministički punk i alternativni rock)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» rock/punk
» ex yu rock....

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Kultura :: Glazba :: Strano-
Forum(o)Bir: