Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama

Go down 
+5
Jasenko
nives191289
Lasce de Mattey
venus in furs
underground_bitch
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 7:58 pm

ZASTO SE NA BAS SVAKOJ JEBENOJ TEMI MORA VODIT RASPAVA O BOGU?? MISLIM DA BI TREBALO PROMIJENIT NASLOV FORUMA... NPR. RELIGIJA VS. ATEIZAM... jer se fakat sve svodi na to...
potrcko lol! lol!

A TEMA... nisam za potpuno ukidanje vjeronauka nego za uvodenje komparativnog vjeronauka... i eto, svi sretni i zadovoljni...
[Vrh] Go down
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 8:03 pm

samo malo nives...zar va tema nije o bogu...a šta je vjeronauk nego nauka o Bogu??? Question Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 8:08 pm

Upravo tako, Dorice! Pa ovo i je tema o Bogu!!! Uvijek se žalite da se nameće vjera, a vi, ateisti, prvi otvarate takve teme i onda očekujete da mi, vjernici, samo šutimo! Pa hello???
I s komparativnim vjeronaukom ne bi bili "Svi sretni i zadovoljni" jer ja ne razumijem na koga ti misliš pod "svi"! Ako pod tim misliš na većinu, onda si u krivu, ne bi bili sretni i zadovoljni jer su većina katolici ili ako hoćeš kršćani ili vjernici, ne protivnici vjeronauka!
[Vrh] Go down
Sanela
fetus
fetus



Broj postova : 25
Age : 39
Registration date : 31.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 8:48 pm

Slazem se s temom.trebalo bi ga ukinuti.
Moja baba je pravoslavne vjere, moj tata isto, a i ja. Nikad nisam isla na vjeronauk.a zasto?zato jer nema predmeta na kojem bih ucila o svojoj vjeri.
zasto bih ja morala učiti o kršćanstvu?tj zašto ima samo krščanstvo u ovoj zemlji a ne i pravoslavna vjera? JEL SAM JA MANJE VRIJEDNA MOZDA OD TEBE MGDALENA?!
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 9:09 pm

Nitko nije manje vrijedan od ikoga, svi smo jednaki! Ja samo kažem da je vjeronauk u školama jer su ipak većina hrvata katolici, tj. kršćani i da se ništa neće uskoro promijeniti. A ti ako si pravoslavka, a željela bi i ti učiti o svojoj vjeri u školi, ali to na žalost ne možeš, žao mi je! Ja sam govorila o ateistima koji su rekli da bi "svi" bili zadovoljni kad bi se vjeronauk i općenito učenje o vjeri ukinulo!
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 9:23 pm

Magdalena je napisao/la:
A ti ako si pravoslavka, a željela bi i ti učiti o svojoj vjeri u školi, ali to na žalost ne možeš, žao mi je! Ja sam govorila o ateistima koji su rekli da bi "svi" bili zadovoljni kad bi se vjeronauk i općenito učenje o vjeri ukinulo!

Da, da...zao ti je!
A ti tako pametna, ko da si pobrala svu pamet svijeta, ja sam komenirala da zasto se svaka tema mora odnosit na boga... nisam mislila na ovu, posto je pod ovakvom temom cinjenica da ce bog bit spomenut...
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 11:41 pm

Jasenko je napisao/la:
2 Plemeniti: Da je netko na mom forumu takvo nešto napisao kao što je Colin, bez ikakve opomene bi letio. Sorry plemeniti, ali mislio sam da imaš nešto u glavi.
A kolko vidim na forumu piše ''Izrazi svoje mišljenje'', i onda kad netko kaže što misli, odmah nastanu problemi.
2 Colin: Imaš li kakvih problema?!

imaš ti?
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 11:44 pm

plemeniti je napisao/la:
Jasenko je napisao/la:
. Ako se netko s necime ne slaže neka kaže mirnim putem, a ne psovati kao Colin.


owo je jedino s chime se slazem kod tebe,...swe se moze rijeshiti mirnim putem..samo nema dowoljno mirnih i pametnih ljudi..ako me kuzish...ja nemogu mozda samo sa tobom rijeshiti tu situaciju...trba mi mozda josh 10-ak ljudi normalnih..a to nemozesh postichi jer che se uwik nach nekolicina koja che raditi sranja..namjerno ili nenamjerno..nije bitno

pročitaj te ko je koga prvi vrijeđo
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 35
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime1/11/2007, 4:43 am

Sanela je napisao/la:
zasto bih ja morala učiti o kršćanstvu?tj zašto ima samo krščanstvo u ovoj zemlji a ne i pravoslavna vjera? JEL SAM JA MANJE VRIJEDNA MOZDA OD TEBE MGDALENA?!

Ne, NISI manje vrijedna! Ali chinjenica je da je Hrvatska krshchanska zemlja. Tako se deklarira i sluzbeno pishe u dokumentima. I logicho je da che krshchansto imati veche prednosti od ostalih vjera. A ako si imala toliku veeeeliku zelju da uchish o svojoj vjeri, mogla si. U svakoj vjerskoj zajednici (crkva (koja god), sinagoga, dzamija i sve ostalo) imash susrete. Samo treba protegnut nozice i otich nekam, pa bilo to i subotom u jutro....... Najlakshe je pljuvat po drugima, sjedit i chekat da ti padne paket.....

nives191289 je napisao/la:
A ti tako pametna, ko da si pobrala svu pamet svijeta, ja sam komenirala da zasto se svaka tema mora odnosit na boga... nisam mislila na ovu, posto je pod ovakvom temom cinjenica da ce bog bit spomenut...
Jesi li primjetila mozda da kad god netko od nas spomene Boga ti i savrshena manekenkica pochnete srat?!? Ima odredjenih tema gdje se raspravlja o Bogu i vjeri i o ke.......svako kaze svoje mishljenje, ali vasha uvik mora biti zadnja.... Skuzaj, ali to tako ne ide.....
Dokle god chete vi pljuvat po nama i nama bitnim stvarima bit che pljuvanja i s druge strane i to che sve ichi lipo u krug.... Netko od vas je komentirao kako mu je muka slushat fraze tipa; "Pomolit chu se za tebe" i sl....ali gle...to je nash nachim zivota i tochka....
I ako se u bilo kojoj temi spomene Bog vas dvije dolazite sa svojim pametarijama i narano da se na svakoj temi vrtimo u krug i nish nema smisla.....


Da, znam da sam oshla s teme, al carica je carica.... čekić


A shto se tiche same teme....
Naravno da NISAM za ukidanje! Vjera ljudima koji ju imaju mnogo znachi. A tko ju nema, naravno da mu je svejedno. Jebate, pa nismo opet u komunizmu da se takva sranja izvadjaju! Rolling Eyes
A taj "komparativni vjeronauk" je besmislica. Djeca u shkoli tek uche o Bogu i religiji. Ni sami nemaju pojma da to mozda i nije stari djed sa duuuuugom bijelom bradom i toplim pogledom. I gdi bi zavrshili da sve religije pomjeshaju i "raspravljaju" o njima??? scratch
I ja svakodnevno uchim, i josh sam daleko od cilja, a gdi tek balafci u osnovnoj... A kada dodjesh u srednju ionako ti je svejedno. Ako ne zelish vjeronauk imash etiku pa onda lipo uchi o moralu........

Ajmo....slusham vas dvi!
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
Magdalen
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime1/11/2007, 2:33 pm

sloboda u okovima je napisao/la:
Ajmo....slusham vas dvi!

green čekić cheers mir amen
Svaka čast!!

A što se tiče njih dvije - sad će biti nešto tipa "prelijena sam za raspravljanje" ili "imam ja život, a ne da se prepucavam s vama" ili "ne da mi se zamarat oko toga" ili "ok, ja sam samo izrazila svoje mišljenje"! Tako ti je to kad si.....(ok ne smijem reć, morat u si sama izbrisat post jer će biti previše provokativan čekić) kao njih dvije...
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime1/11/2007, 3:21 pm

Netko od vas je komentirao kako mu je muka slushat fraze tipa; "Pomolit chu se za tebe" i sl....ali gle...to je nash nachim zivota i tochka....


ako je tvoj nacin zivota da molis za druge e onda stvarno!..nemam komentara..mislim da je dovoljno reci moli koliko zelis..i govori da smo mi ateisti zakinuti i neznam ni sama sta smo jos...
ali to je nas nacin zivota i ja cu tako zivjet i super mi je! devil
[Vrh] Go down
Sanela
fetus
fetus



Broj postova : 25
Age : 39
Registration date : 31.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime1/11/2007, 3:54 pm

Slazem se s venus. bas sam dobila poruku dobrodoslice od moderatora ali vidim ja da nije ovo za mene.Mislila sam da je neki normalan forum ali citala sam neke teme i iskreno,ovo mi se jako sve gadi. cast iznimkama ali zlo mi je od vjernika. ovo je jedini forum gdje sam naisla na takve zatucane ljude vjerom. Sorry moeratori, ali odem.
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime1/11/2007, 5:12 pm

Sanela je napisao/la:
Slazem se s venus. bas sam dobila poruku dobrodoslice od moderatora ali vidim ja da nije ovo za mene.Mislila sam da je neki normalan forum ali citala sam neke teme i iskreno,ovo mi se jako sve gadi. cast iznimkama ali zlo mi je od vjernika. ovo je jedini forum gdje sam naisla na takve zatucane ljude vjerom. Sorry moeratori, ali odem.

Ajmo u vjerski rat... weeee
[Vrh] Go down
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 35
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime1/11/2007, 6:25 pm

venus in furs je napisao/la:
mi ateisti zakinuti i neznam ni sama sta smo jos...
Draga, ovo si sama rekla! čekić green
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime1/11/2007, 10:10 pm

nemoj mi se tu preseravati i izvrtati moje rijeci..ja znam sta sam rekla..
a rekla sam GOVORI TI DA SMO MI ATEISTI ZAKINUTI I NEZNAM STA SMO JOS!
mislila sam na to..da mozes po meni srati koliko god zelis..mozes cak i moliti za mene ako te to veseli..ali me tvoje rijeci uopce ne diraju!
[Vrh] Go down
andreica
fetus
fetus
andreica


Broj postova : 33
Age : 33
Registration date : 09.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime2/11/2007, 12:34 am

da, fakat se uvijek posvađate oko te vjere....
slogan foruma je izrazi svoje mišljenje, a pola ljudi ovdje se zakravave čim se netko ne slaže s njima...zato ljudi chill out.... čekić

e sad moje mišljenje...
mi živimo u 21. st. koliko se ja sjećam...i u današnje vrijeme vjera uglavnom nije toliko bitna ljudima. Sve se više manje vrti oko para i trčanja za lovom. Po meni bi se školstvo trebalo ogradit od religije, a vjeronauk bi se trebao održavati u crkvama. Ako je nekome vjera važna i želi sudjelovati u nekom svom duhovnom uzdizanju to bi trebao raditi u svojoj župi... u Hrvatskoj se općenito Crkva previše upliće u politiku, odnosno gdje joj nije mjesto....

I stvarno se prestanite svađat oko ovakvih sra**....svatko ima pravo na svoje mišljene...i nemojte se bezveze osuđivat...sto ljudi sto čudi... starac
[Vrh] Go down
http://blueandy.blog.hr
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime2/11/2007, 1:08 am

ovako...da se vratim na temu...

HRVATSKA IMA UGOVR SA SVETOM STOLICOM ŠTO SE TIČE VJERONAUKA...i to se neće promjenit...SDP je stranka koja je komunistička...pa naziv joj je social-demokratska PARTIJA...

a sad...dotična djevojka je napisala da dokle god vi pljujete po nama i mi ćemo po vama...slažem se...vi ste prvi počeli...mi smo rekli da je nama Bog na 1. mjestu...i vi ste počele srat...nismo mi rekle da ste vi idioti jer ne vjerujete u ništ...

a ti djevojko što si pravoslavne vjere...da, slažem se s dotičnom djevojkom koja je napisala da protegneš nožice...

i da, ja ne vidim smisao...zašto bi ukidali vjeronauk zbog nekolicine ljudi koji ga ne žele...pa nisam im ja kriva....žive u hrvatskoj koja je KATOLIČKA ZEMLJA OD 9. STOLJEĆA...a službeno od 925. godine...i gotovo...nema rasprave...rješena stvar...nitko i ništa neće zabranit i ukinut vjeronauk...jer tek će se tad događat prosvjedi...ako ne nitko onda će minimalno 700 framaša koji su bili na Trsatu dići uzbunu...

i nakon svega toga tj. ovog gore što sma napisala...drage moje ateistkinje...vi ste ono što jeste, a mi smo ono što jesmo...i zato ne pljujte po nama...jer ćemo i mi po vama...makar to bilo i preko svake teme...ako mi u svemu vidimo Boga, naša stvar...i onda mi vodimo rasprave o Bogu...ne bih baš rekla...mi kažemo, vi popljujete...i tako to ide...dalje i dalje...i ne prestaje

nije Isus bzvz rekao "Blago vama ako vas zbog mene osude i prognaju i sve zlo slažu protiv vas"...da, blago nama...jer idemo tmo gdje je lijepo...a vi...pa tamo di dospijete...nažalost...
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime2/11/2007, 2:39 pm

dorica je napisao/la:
ovako...da se vratim na temu...

HRVATSKA IMA UGOVR SA SVETOM STOLICOM ŠTO SE TIČE VJERONAUKA...i to se neće promjenit...SDP je stranka koja je komunistička...pa naziv joj je social-demokratska PARTIJA...

a sad...dotična djevojka je napisala da dokle god vi pljujete po nama i mi ćemo po vama...slažem se...vi ste prvi počeli...mi smo rekli da je nama Bog na 1. mjestu...i vi ste počele srat...nismo mi rekle da ste vi idioti jer ne vjerujete u ništ...

a ti djevojko što si pravoslavne vjere...da, slažem se s dotičnom djevojkom koja je napisala da protegneš nožice...

i da, ja ne vidim smisao...zašto bi ukidali vjeronauk zbog nekolicine ljudi koji ga ne žele...pa nisam im ja kriva....žive u hrvatskoj koja je KATOLIČKA ZEMLJA OD 9. STOLJEĆA...a službeno od 925. godine...i gotovo...nema rasprave...rješena stvar...nitko i ništa neće zabranit i ukinut vjeronauk...jer tek će se tad događat prosvjedi...ako ne nitko onda će minimalno 700 framaša koji su bili na Trsatu dići uzbunu...

i nakon svega toga tj. ovog gore što sma napisala...drage moje ateistkinje...vi ste ono što jeste, a mi smo ono što jesmo...i zato ne pljujte po nama...jer ćemo i mi po vama...makar to bilo i preko svake teme...ako mi u svemu vidimo Boga, naša stvar...i onda mi vodimo rasprave o Bogu...ne bih baš rekla...mi kažemo, vi popljujete...i tako to ide...dalje i dalje...i ne prestaje

nije Isus bzvz rekao "Blago vama ako vas zbog mene osude i prognaju i sve zlo slažu protiv vas"...da, blago nama...jer idemo tmo gdje je lijepo...a vi...pa tamo di dospijete...nažalost...

svaka čast čekić čekić čekić mir mir mir mir
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
andreica
fetus
fetus
andreica


Broj postova : 33
Age : 33
Registration date : 09.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime2/11/2007, 2:44 pm

kako ste vi svi nabrijani ovdje....ovo fakat više nije zdravo....koji vam je k****...ljudi dajte se malo smirite, di vam je tolerancija nestala...??? SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 824351
[Vrh] Go down
http://blueandy.blog.hr
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime2/11/2007, 3:20 pm

di je NAMA nestala tolerancija??? pazi ti ne...a di je vama nestala tolerancija...tj. ne znam da li ste ju ikad imali...

i da...andeice...napisala si da danas ljudi žive uglavnom bez vjere..da se sve bazira na novac...NAŽALOST, to je istina...ali ima nas koji želimo da vjera bude na 1. mjestu...i uspjet ćemo kad-tad...možda ne baš mi...ali naša djeca, unučad...netko hoće...jer Bog nas voli...i neće dopustiti da se ovakvo što dogodi...da se zaboravi na njega...

...osobno, smrt Toše Proeskog shvaćam na jedan način...Bog ga je pozvao k sebi da ga ljudi ne povare...znam da njegova smrt nema veze s temom, zato plemeniti oprosti...

ali eto...VJERONAKU JE SVETINJA...i dok je on na snazi, Hrvatska će se moć održati...ako njega ukinu, ali neće, Hrvatska propada...jer jedino vjera u Boga može nas ujediniti...a ne tamo neki komunisti na čelu s Milanovićem...
[Vrh] Go down
Sanela
fetus
fetus



Broj postova : 25
Age : 39
Registration date : 31.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime2/11/2007, 3:37 pm

dorica je napisao/la:
jer jedino vjera u Boga može nas ujediniti...a ne tamo neki komunisti na čelu s Milanovićem...

Samo malo, Dorice. Ja sam se ogradila ovdje od bilokakvog vrijedanja ali nije u redu sta si ovo napisala.to nisu komunisti.Ako se ne razumijes u politiku, svejedno te molim da ne vrijedas.Ako si ti za hdz ili neku drugu stranku,ne moras odmah vrijedati drugu stranku.
Zapitaj se ti sad malo.

Opcenito mislim da su na ovom forumu svi malo uzeli si previse slobode.dajte se vratite na temu kako je moderator trazio a ne se sad prepucavati.Imate za to druge teme,onaj oftopic,a ne ovo.

Hvala.
[Vrh] Go down
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime2/11/2007, 3:46 pm

Sanela je napisao/la:
dorica je napisao/la:
jer jedino vjera u Boga može nas ujediniti...a ne tamo neki komunisti na čelu s Milanovićem...

Samo malo, Dorice. Ja sam se ogradila ovdje od bilokakvog vrijedanja ali nije u redu sta si ovo napisala.to nisu komunisti.Ako se ne razumijes u politiku, svejedno te molim da ne vrijedas.Ako si ti za hdz ili neku drugu stranku,ne moras odmah vrijedati drugu stranku.
Zapitaj se ti sad malo.

Opcenito mislim da su na ovom forumu svi malo uzeli si previse slobode.dajte se vratite na temu kako je moderator trazio a ne se sad prepucavati.Imate za to druge teme,onaj oftopic,a ne ovo.

Hvala.


nisam ja za nikakvu stranku...ali ako drugi mogu govoriti pozitivne stvari...mogu i ja negativne...tako da...
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime2/11/2007, 3:57 pm

e onaj koji je rekao Saneli da protegne nogice..
imam za tebe nesto...
zasto bi oni bili zakinuti samo zato sto su u manjini u Hrvatskoj..mislim da imaju pravo na svoju vjeru isto koliko i ti..i ako ona mora protegnuti svoje nogice i ici samo subotom ujutro..zasto nebi i ti!?.
sta si ti nesto bolja zato sto si krscanka!??..
daj molim te ne bahati se tu...
[Vrh] Go down
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 35
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime2/11/2007, 4:21 pm

venus in furs je napisao/la:
e onaj koji je rekao Saneli da protegne nogice..
imam za tebe nesto...
zasto bi oni bili zakinuti samo zato sto su u manjini u Hrvatskoj..mislim da imaju pravo na svoju vjeru isto koliko i ti..i

Zashto bi bili zakinuti samo zato shto su u manjini? Pa sama si si odgovorila na pitanje!
Manjina su i zato se ne stavljaju u prvi plan. I to je to! Nechesh u nekoj muslimanskoj zemlji, gdje su krshchani u manjini imat u javnim shkolama vjeronauk. Nechesh se morat molit i klanjat usmjerena na istok, ali bome nechesh uchit ni o svojoj vjeri!
Da, imaju pravo na svoju vjeru, ali u svojoj zajednici, u svojoj crkvi.

venus in furs je napisao/la:
ako ona mora protegnuti svoje nogice i ici samo subotom ujutro..zasto nebi i ti!?
Draga moja, prozezem ja svoje nozic, i ne samo subotom bez brige!

venus in furs je napisao/la:
sta si ti nesto bolja zato sto si krscanka!??..
Nikada nisam rekla da sam bolja zato shto sam krshchanka!

venus in furs je napisao/la:
daj molim te ne bahati se tu...
Da se ne bahatim? E najdraze moje, neznash ti mene! Daleko je carica od bahachenja!
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime2/11/2007, 11:12 pm

sloboda u okovima je napisao/la:

Nikada nisam rekla da sam bolja zato shto sam krshchanka!


nisi ni trebala...shvatila sam i bez toga..
[Vrh] Go down
Sponsored content





SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kako vam se cini novi forum?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: arhiva :: Basket-
Forum(o)Bir: