Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama

Go down 
+5
Jasenko
nives191289
Lasce de Mattey
venus in furs
underground_bitch
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Icon_minitime3/11/2007, 1:11 am

sloboda u okovima je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
e onaj koji je rekao Saneli da protegne nogice..
imam za tebe nesto...
zasto bi oni bili zakinuti samo zato sto su u manjini u Hrvatskoj..mislim da imaju pravo na svoju vjeru isto koliko i ti..i

Zashto bi bili zakinuti samo zato shto su u manjini? Pa sama si si odgovorila na pitanje!
Manjina su i zato se ne stavljaju u prvi plan. I to je to! Nechesh u nekoj muslimanskoj zemlji, gdje su krshchani u manjini imat u javnim shkolama vjeronauk. Nechesh se morat molit i klanjat usmjerena na istok, ali bome nechesh uchit ni o svojoj vjeri!
Da, imaju pravo na svoju vjeru, ali u svojoj zajednici, u svojoj crkvi.

venus in furs je napisao/la:
ako ona mora protegnuti svoje nogice i ici samo subotom ujutro..zasto nebi i ti!?
Draga moja, prozezem ja svoje nozic, i ne samo subotom bez brige!

venus in furs je napisao/la:
sta si ti nesto bolja zato sto si krscanka!??..
Nikada nisam rekla da sam bolja zato shto sam krshchanka!

venus in furs je napisao/la:
daj molim te ne bahati se tu...
Da se ne bahatim? E najdraze moje, neznash ti mene! Daleko je carica od bahachenja!


mir mir mir mir croatia croatia croatia croatia clap clap clap


legendo...slažem se...i ja svoje nožice protežem svaki dan...tako da...curo, legenda si...rekla si ono što sam ja htjela reći...vidi se da smo mi framaši zakon...
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Icon_minitime3/11/2007, 1:34 am

Sanela je napisao/la:
dorica je napisao/la:
jer jedino vjera u Boga može nas ujediniti...a ne tamo neki komunisti na čelu s Milanovićem...

Samo malo, Dorice. Ja sam se ogradila ovdje od bilokakvog vrijedanja ali nije u redu sta si ovo napisala.to nisu komunisti.Ako se ne razumijes u politiku, svejedno te molim da ne vrijedas.Ako si ti za hdz ili neku drugu stranku,ne moras odmah vrijedati drugu stranku.
Zapitaj se ti sad malo.

Opcenito mislim da su na ovom forumu svi malo uzeli si previse slobode.dajte se vratite na temu kako je moderator trazio a ne se sad prepucavati.Imate za to druge teme,onaj oftopic,a ne ovo.

Hvala.

SDP je socijal demokratska PARTIJA, nastala je iz SKH saveza komunista, ta ista stranka nije digla ruku za hrvatsku 91, nego su izašli iz vječnice u beogradu, ta ista stranka promiče socijalističke komunističke ideje, i zagovara isto što i ti ineki ljudi ovdje i isto što je provodila tiranijska i diktatorska na čelu sa ubojicom i diktatorom j.b.titom, zato se ti zapitaj
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Icon_minitime3/11/2007, 1:56 am

slažem se Colline...jedino mi je žao što će zbog ovog s vjeronaukom imati podršku nekih ne baš dobrih ljudi...

ali ja znam da dragi Bog neće dati da se netko takav probije na vrh...nikad!!!!!!
[Vrh] Go down
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 35
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Icon_minitime3/11/2007, 1:50 pm

venus in furs je napisao/la:
sloboda u okovima je napisao/la:

Nikada nisam rekla da sam bolja zato shto sam krshchanka!


nisi ni trebala...shvatila sam i bez toga..

Oooooooooo! Pa hvala na komplimentu draga moja!!!
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
Sanela
fetus
fetus



Broj postova : 25
Age : 39
Registration date : 31.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Icon_minitime3/11/2007, 2:42 pm

Joj daj ljudi oko cega se vi zamarate.ja jesam vjernica,ok,nisam katolicke vjere,ali kao da i nisam vjernica uopce. boli me ona stvar za to,niti se toliko opterecujem.

ja ako vjerujem,ja vjerujem u sebi, kad mi treba neka molitva,to ce biti u svom miru,ali nikada necu na ovakav nacin se prepucavati niti cu ikada hvaliti svoju vjeru niti je uzdizati ili je nametati drugima. po meni je to glupo.samo moje misljenje,eto.
Neka vjeruje tko sta hoce. i gotovo.

Tuzno je ovo sve.masa ljudi, svatko misli da je najpametniji,umjesto da se suzdrzava ovakvih svadja i prepirki.

Cemu sad ovo? bas sam se dopisivala s curom s ovog foruma preko privata i ima pravo,vise pravo od svih vas koji se ovdje svadate.Niste ni svjesni kako je tuzno. pa sta onda ako netko nije katolik?ako ne vjeruje. Ja ga zbog toga nikada necu mrziti.
Moja najbolja prijateljica je ateist, poznamo se i od srednje, pa smo i na faksu sada dobre. I bolja je osoba od mnogih ljudi koji su kao vjernici, a koje ja poznajem. Tako da, nemojte se stalno tu prepucavati, drzite se teme.Cude me i moderatori koji ovako nesto dozvoljavaju.Ali nema veze.

iskreno,kad sam dosla prvi put na ovaj forum,tj kad sam dobila poziv preko svog bloga, mislila sam da je bas dobar jdan forum.Ali koju god temu da otvorim,stalno se uzdize vjera.pa dajte se svi malo opustite. ja nikada necu uzdizati svoju vjeru.To je ono moje, ono sto ja imam u sebi. a ne reklama koju moram pokazivati ostalima...

moje skromno misljenje, barem...
[Vrh] Go down
Silni
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Icon_minitime3/11/2007, 4:17 pm

Sanela je napisao/la:
Joj daj ljudi oko cega se vi zamarate.ja jesam vjernica,ok,nisam katolicke vjere,ali kao da i nisam vjernica uopce. boli me ona stvar za to,niti se toliko opterecujem.

ja ako vjerujem,ja vjerujem u sebi, kad mi treba neka molitva,to ce biti u svom miru,ali nikada necu na ovakav nacin se prepucavati niti cu ikada hvaliti svoju vjeru niti je uzdizati ili je nametati drugima. po meni je to glupo.samo moje misljenje,eto.
Neka vjeruje tko sta hoce. i gotovo.

Tuzno je ovo sve.masa ljudi, svatko misli da je najpametniji,umjesto da se suzdrzava ovakvih svadja i prepirki.

Cemu sad ovo? bas sam se dopisivala s curom s ovog foruma preko privata i ima pravo,vise pravo od svih vas koji se ovdje svadate.Niste ni svjesni kako je tuzno. pa sta onda ako netko nije katolik?ako ne vjeruje. Ja ga zbog toga nikada necu mrziti.
Moja najbolja prijateljica je ateist, poznamo se i od srednje, pa smo i na faksu sada dobre. I bolja je osoba od mnogih ljudi koji su kao vjernici, a koje ja poznajem. Tako da, nemojte se stalno tu prepucavati, drzite se teme.Cude me i moderatori koji ovako nesto dozvoljavaju.Ali nema veze.

iskreno,kad sam dosla prvi put na ovaj forum,tj kad sam dobila poziv preko svog bloga, mislila sam da je bas dobar jedan forum.Ali koju god temu da otvorim,stalno se uzdize vjera.pa dajte se svi malo opustite. ja nikada necu uzdizati svoju vjeru.To je ono moje, ono sto ja imam u sebi. a ne reklama koju moram pokazivati ostalima...

moje skromno misljenje, barem...

clap clap

U potpunosti se slazem sa tobom u vezi ne drzanja teme, i od sada ce svaki post biti izbrisan ukoliko nije o navedenoj temi.
[Vrh] Go down
Sanela
fetus
fetus



Broj postova : 25
Age : 39
Registration date : 31.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Icon_minitime3/11/2007, 4:30 pm

Hvala.
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Icon_minitime3/11/2007, 5:39 pm

Sander odlučno je odbacuje ideju koju je iznijela saborska zastupnica SDP-a Marija Lugarić o izbacivanju vjeronauka iz škole. "Hrvatski narod jest narod koji ima svoje korijene, a to su naša nacionalna baština, naš kulturni identitet i vrijednosti kršćanske civilizacije. Mi jesmo to što jesmo upravo po tim elementima i zbog toga, vjeronauk će ostati u školama", naglasio je Sanader. I Mesić je izjavio kako nema rasprave o tome hoće li vjeronauk ostati u školi ili ne, zbog toga što nas, kako je rekao, veže ugovor sa Svetom Stolicom.. Mons. Srakić rekao je pak i da veliki broj upisanih učenika u osnovnim i srednjim školama pokazuje kakvo je hrvatsko javno misljenje. U nastavku i Predsjednik SDP-a Zoran Milanović je izjavio također se ne protivi vjeronauku u školama pa ga neće ni ukidati.


izwor... nacional.net




time zatwaram owu temu..swe je jasno..swe je rijesheno..wjeronauka che biti kako prije tako i sada...i on che ostati kao izborni predmet...stoga ne widim daljnu potrebu za rasprawom i swadjom nad owom temom...zakljuchat chu je..ako se tko dosjeti necheg pametnog za rech nek se jawi na pp nekome od moderatora s onim sta zeli napisati pa che se moderator odluchiti dali che otkljuchati temu ili ne
[Vrh] Go down
Sponsored content





SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kako vam se cini novi forum?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: arhiva :: Basket-
Forum(o)Bir: