Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 prijave za moderatore

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin



Broj postova : 7
Registration date : 16.09.2007

prijave za moderatore Empty
PostajNaslov: prijave za moderatore   prijave za moderatore Icon_minitime7/11/2007, 12:25 am

poshto je nash forum dosegnuo neku prihwatljiwu welichinu i dowoljan broj registriranih korisnika, odluchili smo se za owaj potez kojim chemo odabrati 2 nowa moderatora na forumu...molimo was da swoje prijawe i zelje shaljete na pp..ali na sljedechi nachin..s naslowom prijawa za moderatora..i to iskljuchiwo meni i silnome...znachi obojci poslat isti primjerak pp-a...i u njemu izrazit zelju za moderiranjem i podforumom kojeg bi htijeli moderirati..prijawiti se mogu swi...izabrat chemo mi..i to prema kriterijima koje smo odredili..a obznanit chemo ih kada objawimo i nowe moderatore...swi nowoizabrani che prochi probni rok od 15 dana..a nakon toga che se odluchiti dal che ih se uzet za stalno ili che se traziti nowi...owo che biti otworeno od danas pa narednih 20 dana..znachi do 26.11

owa tema je otworena za pitanja i mozete postat na njoj ali samo iskljuchiwo o njoj..nema offtopiciranja..bit che brisano..



administratori.. plemeniti & silni
[Vrh] Go down
https://bip92.forumcroatian.com
-Forumol
Gost




prijave za moderatore Empty
PostajNaslov: Re: prijave za moderatore   prijave za moderatore Icon_minitime20/11/2007, 12:00 am

Admin je napisao/la:
[color=red]poshto je nash forum dosegnuo neku prihwatljiwu welichinu i dowoljan broj registriranih korisnika, odluchili smo se za owaj potez kojim chemo odabrati 2 nowa moderatora na forumu...molimo was da swoje prijawe i zelje shaljete na pp..ali na sljedechi nachin..s naslowom prijawa za moderatora..i to iskljuchiwo meni i silnome...znachi obojci poslat isti primjerak pp-a...i u njemu izrazit zelju za moderiranjem i podforumom kojeg bi htijeli moderirati..prijawiti se mogu swi...izabrat chemo mi..i to prema kriterijima koje smo odredili..a obznanit chemo ih kada objawimo i nowe moderatore...swi nowoizabrani che prochi probni rok od 15 dana..a nakon toga che se odluchiti dal che ih se uzet za stalno ili che se traziti nowi...owo che biti otworeno od danas pa narednih 20 dana..znachi do 26.11

owa tema je otworena za pitanja i mozete postat na njoj ali samo iskljuchiwo o njoj..nema offtopiciranja..bit che brisano..



Pozz svima ja mnogo znam o forumima cak i imam svoj pa sav vas zelio zamoliti ako mogu biti moderator spreman sam učiniti sve za to ako je forum dobar,započetak stavio sam vas baner na svoj web i svoj blog i ako bilo sto treba ja sam od pomoci i ako bi mogao biti moderator nebi se razočarali u vezi mene
posto imam vlastiti forum a mozemo se i nekako dogovoriti,dotada lijep pozdrav svima
[Vrh] Go down
-Forumol
Gost




prijave za moderatore Empty
PostajNaslov: Re: prijave za moderatore   prijave za moderatore Icon_minitime23/11/2007, 10:34 pm

Ovako imate ovo blog sa banerom http://plavavatra.blog.hr to je moj blog sa vasim banerom i moj i od frenda forum http://sesvete.4rumer.com
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




prijave za moderatore Empty
PostajNaslov: Re: prijave za moderatore   prijave za moderatore Icon_minitime25/11/2007, 3:36 pm

poshto je danas zadnji dan za prijawe za nowe moderatore ako ima josh zainteresiranih..neka se pozure s pp-om..owa tema che od sada biti zakljuchana...a nowi moderatori koji che biti danas izabrani che dobtiti probni rok od 15 dana...taj probni rok im traje do 9.12
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Broj postova : 7
Registration date : 16.09.2007

prijave za moderatore Empty
PostajNaslov: Re: prijave za moderatore   prijave za moderatore Icon_minitime3/12/2007, 10:17 pm

Ovako buduci da nemamo moderatore,odlučio sam odabrati 3 moderatora na 5 podforuma po želji i 1 podforum po potrebi koji mu ADMINISTRATOR kaze.

Da biste mogli postati moderatori,kao što znate primao sam moderatore na privremenom roku.

Vi koji ste na privremnom roku šaljite svoje poruke na pp kako biste se mogli kvalificirati za trajnog moderatora kao što je gore navedeno.

Vi ostali koji niste nigdje moderatori,,koji ste obicni članovi foruma,,šaljite svoje poruke na pp da bi vas mogli uzeti za moderatore na privremenom roku.

Svoje poruke počnite slati od SADA.Kvalifikacije vrjede do 9.12.2007
[Vrh] Go down
https://bip92.forumcroatian.com
Admin
Admin



Broj postova : 7
Registration date : 16.09.2007

prijave za moderatore Empty
PostajNaslov: Re: prijave za moderatore   prijave za moderatore Icon_minitime3/12/2007, 11:02 pm

Jedan moderator je odabran,saljite još svoj pp ima još vremena
[Vrh] Go down
https://bip92.forumcroatian.com
Sponsored content





prijave za moderatore Empty
PostajNaslov: Re: prijave za moderatore   prijave za moderatore Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
prijave za moderatore
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Pravila,obavijesti,info :: novi moderatori...-
Forum(o)Bir: