Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pokolj na koncertu

Go down 
+3
nives191289
underground_bitch
Lasce de Mattey
7 posters
Autor/icaPoruka
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Pokolj na koncertu Empty
PostajNaslov: Pokolj na koncertu   Pokolj na koncertu Icon_minitime7/11/2007, 3:03 pm

Pokolj na koncertu 0086007.17
Troje ljudi je ubijeno, a devetero ranjeno tijekom nastupa DJ-a Carla Coxa u Caracasu. Policija istražuje okolnosti pucnjave, a vjeruje se da je u pitanju obračun lokalnih bandi.

Nekih desetak minuta nakon početka nedjeljnog nastupa Carla Coxa u venezuelanskom Caracasu nepoznati je počinitelj iz pištolja počeo pucati na publiku i ubio tri osobe, dok ih je devet ranio. Neki mediji spominju i četiri ubijena.

Policija još uvijek istražuje okolnosti pucnjave, no nagađa se da je u pitanju obračun lokalnih bandi.

"Šokiran sam i zaprepašten nedjeljnim događajem. Izražavam sućut žrtvama ovog užasnog događaja. Rečeno mi je da je u pitanju obračun bandi, i žao mi je što se netko tako ponio na događaju gdje se 7000 ljudi pokušavalo zabaviti", izjavio je Cox.

Videosnimka pucnjave dostupna je na internetu na stranici www.porkolt.com.
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Pokolj na koncertu Empty
PostajNaslov: Re: Pokolj na koncertu   Pokolj na koncertu Icon_minitime7/11/2007, 9:14 pm

Jučer mi je baš jedan frend poslao link s tom pričom, da se to prekjučer dogodilo u Caracasu... e strava... odeš van partijati, i završiš mrtav. Ja sam pogledala dvije snimke, e doslovno sam se naježila kad sam to vidjela. Baš sam i Matiji to jučer pričala...
Ma, šta se sve danas događa, to više nije normalno. Svijet je fkt postao... nemam riječi...
OK, svugdje se takve stvari događaju, pa čak i kod nas... doduše, nisam još čula da se baš kod nas dogodilo tako nešto na nekom techno partyu, bar ne od ovih domaćih produkata a la Ludvig, Dechko, Dario, Go Cut, itd... na žalost, za sve postoji prvi put, ali iskreno se nadam da se to neće kod nas dogoditi...
Trebale bi svugdje biti visoke zaštitarske mjere. Npr u Zagrebu u Bestu te fkt provjere, totalno... definitivno bi to svugdje trebalo uvesti, gdje god toga nema...
Ma užas, stvarno mi je žao tih ljudi...
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Pokolj na koncertu Empty
PostajNaslov: Re: Pokolj na koncertu   Pokolj na koncertu Icon_minitime7/11/2007, 11:26 pm

nista, nikud bez pancirke....
[Vrh] Go down
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Pokolj na koncertu Empty
PostajNaslov: Re: Pokolj na koncertu   Pokolj na koncertu Icon_minitime8/11/2007, 1:42 am

Čula sam i ja za ovo, reka mi je stric... On je lud za TECHNOM...
A jbg... Očeš zabavu, a završiš 2 metra pod zemlju, zajebano!
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
Sanela
fetus
fetus



Broj postova : 25
Age : 39
Registration date : 31.10.2007

Pokolj na koncertu Empty
PostajNaslov: Re: Pokolj na koncertu   Pokolj na koncertu Icon_minitime8/11/2007, 2:06 pm

Uzas e pa ne smijes vise nigdje ni van da te neka budala ne ubije.
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Pokolj na koncertu Empty
PostajNaslov: Re: Pokolj na koncertu   Pokolj na koncertu Icon_minitime8/11/2007, 3:20 pm

ma nemam komentara!
[Vrh] Go down
pavao87
fetus
fetus



Broj postova : 3
Registration date : 28.11.2011

Pokolj na koncertu Empty
PostajNaslov: Re: Pokolj na koncertu   Pokolj na koncertu Icon_minitime28/11/2011, 4:23 pm

Samo ludo ludice....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pokolj na koncertu Empty
PostajNaslov: Re: Pokolj na koncertu   Pokolj na koncertu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pokolj na koncertu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Kultura :: Glazba :: Ostalo-
Forum(o)Bir: