Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sto znate o osobi iznad?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime21/11/2007, 11:43 pm

Par stvari koje znate o osobi ispred... sto mislite o njoj ako je znate.. La la la...
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime22/11/2007, 12:24 am

zove se nives,ima 17 godina,jedna od naj frendica joj je danira.hmm.uskoro ce navrsiti 18.ima 467 posteva i ****** je manijak.lol
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime22/11/2007, 12:48 am

ovo iznad je jelena, iz rijeke, imam je u kontaktima na msn-u, tipka ko teta za salterom, ima super titulu, meni najdrazu... voli rhcp... nasla se s danirom u nekim razmisljanjima...rodendan joj je 11.1...i trenutno je online na netu...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime22/11/2007, 1:12 am

ooooo..o owoj iznad bi se dalo jaaako mnogo pisati da se kaze swe shto znam...iako se mozda koljemo chesto i swe shta s tim ide iznad mene se nalazi meni jedna jako draga osoba koju mnogo cjenim i wolim (kolko god ona ne wjeruje green ) zowe se niwes..uskoro che biti punoljetna..hehe..ne znamo se dugo..tj mozda 2 godine najwishe...ali u te dwije godine je to postala osoba koja mi je medju onima koje najwishe wolim i cjenim...
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime22/11/2007, 1:13 am

njeno ime je nives, rođena je u hladnom zimskom danu, bilo je to utorak, 19og prosinca, zima je jačala a mala nives je odlučila dočekat Božić u toplom domu. čim se pogledala u ogledalo otkrila je svoju strast za poziranjem i čežnju za škljocanjem fotoaparata, nives danas živi u ivanić gradu očekujuči svoj 18 rođendan jer če tada napokon moći oprobati zavodljivi miris alkohola. ona je čedno dijete, naravno to nije istina, ona je mali đavlić u anđeoskom pakiranju, koje otkvači na zvuke elektronske glazbe a potpuno otkvači na melodični zvuk harmonike, inače svira harmoniku u kud obreška u slobodno vrijeme.
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime22/11/2007, 1:13 am

sorry, ja počeo pisat o nives pa nikad stat....

plemeniti je dječačić, hrabra srca i oštra uma. krasi ga fino počešljana kosa u stranu i zulufi, uvijek dotjerani. hobi mu je ispijanje pive do zadnje kapi u disciplini 10 pivi u preprekama precijepanih rakijom. ponosno mogu reći da je on moj prijatelj, te da je spreman poklonit mi i zadnju pokemon sličicu. obojica gajimo osječaje prema tv novelama, koje zdušno gledamo, i koje uvijek natjeraju plemenitog da pusti koju suzu iskrenu.
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
plemenit
Gost




Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime22/11/2007, 1:27 am

collin je jedna prediwna osoba josh uwik neutwrdjenih sexualnih sklonosti..woli kad zena ima autoritet nad njim..po moguchnosti bira uwik dlakawe zene..ak wech nema prsa dlakawa...ledja moraju biti obawezno...on je jedna prediwna osoba..swe djeli sa swima..ewo kolko ja znam podjelio je side za cjelu sloweniju... green wjezba kik boksing i ultimajt fajt kako bi se moga obraniti od udowica koje mu ugrozawaju ziwot njegowim swakodnewnim posjetom mirogoju...eto..mislim da bi to za pochetak bilo dowoljno...ostalo chete saznat sami kad upoznate to prediwno biche...
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime22/11/2007, 2:49 am

Ovo bice iznad mene je stvarno najplemenitije bice koje ja znam... zove se daniel, ma da ga skoro nitko ziv ne zna pod tim imenom, jos uvijek uci hrvatski IZ MOJIH BILJEZNICA i nikak da ode na ispit...ide u autoskolu, voli me provocirat, imamo jednu tabu temu, al inace se super slazemo.. ma mogu do sutra nabrajat... morate ga upoznat i nevjerovatno je s kolko se ljudi on moze skuzit, ono, daje sansu svima...
Osobno kaj se mene tice je duga prica, koja bi potrajala.ugl..stolerirao mi je hrpu sranja i sad smo si bolji nego prije..Neam rijeci..takvog frenda si mozete samo pozelit...
bounce

i da, da ne kazes da ne zelim javno rec... VOLIM TE ... i btw. on i ja smo navodno forumski zaruceni... (Mattey, sorris... hehe) lol!
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime22/11/2007, 2:07 pm

Što znam o osobi iznad? A šta ne znam, pitam se... Very Happy
Niveska... biće s kojom idem već 4. godinu u isti razred, volim ju gnjaviti, volim ju tući, volim ju maltretirati... Very Happy
Totalno je luda i otkačena, zgodna i sexy koka, nema dlake na jeziku (e to volim kod ljudi), uvijek će te saslušati ako imaš kaj za izjadati i u isto vrijeme će te i utješiti i nasmijati... komunikativna je, zabavna, pametna, domišljata, i to jako (pa bilo na ofucanom blogu ili općenito u nekim pričama ili crtežima, he he), originalna... ali isto tako i osjećajna...
Voli biti zloča kad treba, ali ne može se ljutiti dugo na nekoga... voli izlaziti van, plesati (na stolovima, haha), itd, itd...

Ima toga još jako, jako puno, ali trenutno mi se po glavi motaju binomi iz matematike pa sam na to ograničena... LOL... tako da, kad slijedeći put budem slušala Chill mix i budem free mind, onda ću napisati više... jao... Very Happy

Al sve u svemu, Nives je jedan jako lijep i pozitivan primjer ovozemaljskog bića koje ja jako, jako volim... potrcko
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime22/11/2007, 2:26 pm

Danira...
Ne znam je baš najbolje, samo vako priko foruma i nešto priko bloga...
Ali imam neko mišljenje: ženska je super, otkačena, nema dlake na jeziku, mislim da se vjerojatno voli svađati... (Po karakteru se nalazimo na sličnoj valnoj duljini...) Što još? Ima dečka duuuuuuuuuugo =)... E da, OBOŽAVA ŠKORPIONE!!! =)
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime22/11/2007, 2:38 pm

a jeli, a wriskica je lipa i smišna cura, razumiš? ona voli ist manistre više nega da joj zvizdu sa neba skineš. ona ima već 17 godina što će reći da če još malo moći izaći na izbore no ona je sigurna da ionako nebi glasala jer joj je briškula i trešeta važnija od nekakvih izbora. inače živi u prelipon gradu zadru odalen je i moj frend stipe i biće izlazi u gotham pošto cili zadar tamo bude koliko san vidia, razumiš? e. wriskica obožava svoje crne marte ali još više od njih voli svoje slatke male balerinke, ona ima noge do poda i kosu uvijek fino počešljanu do ispod uha. fina je ona djevojčica, kojoj je najveća zabava podjelit svoje barbike sa najdražim prijama i veselo se igrati pjesku dok nezađe sunce, a potom u krevet jer novi dan donosi i nove avanture!
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime22/11/2007, 9:36 pm

Hm... let me see... Wink
Osoba iznad mene.. Bik je po horoskopu.. ima 19 godina.. studira informatiku (koliko se sjećam)..
Ima curu već dosta dugo, koja je iz Slovenije.. najviše izlazi u Zagreb, kolko sam primjetila, upoznat je sa DJ scenom..
I da.. kolko se sjećam iz starih offtopica.. uživa u seksu.. he he..
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime23/11/2007, 12:01 am

zove se danira.ima najvise postova na forumu.punoljetna je.jaaaako dugo je u vezi s deckom.i jako ga voli.ateist je.samouvjerena,voli skorpione,seks,macke.umm.
to bi bilo to.
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime23/11/2007, 12:38 am

Venus... ima jednu noviju vezu, od nekoliko tjedana, ali je jako zaljubljena. Sluša rock, između ostalog rhcp... blizanac po horoskopu... ima 17 godina... iz Rijeke je... isto je ateist... nikad neće nekog vrijeđati ni napadati bez razloga, ali voli se izboriti za sebe... zabavna je cura, zanimljiva, barem kolko sam je upoznala iz postova... itd, itd... Wink
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime23/11/2007, 1:26 am

Ovo gore je moja koka, koja ima vise srece nego pameti...uvijek... hobby nam je ****** insprektora toze i svih oko sebe.. imamo imaginarne frendove luju i skifu koji zive na ofucanom blogu.. u slobodno vrijeme odlazimo na pecanje i na kavu u cvergl u koji su nekoc nase mame zajedno izlazile...
Slusa samo neku elektroniku, al kad je s par promila pravi je jukebox za cajke... zajedno odlazimo u green grass sa srebrnim mobitelima, voli cunja, zujacu, blinkacu, ja sam usla i njenu frendicu kojoj visi glava... lol! lol!
I da... o njoj bi se dalo pisat satima i satima... al eto... koka, volin te ...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime23/11/2007, 1:28 am

nives191289 je napisao/la:
Ovo gore je moja koka, koja ima vise srece nego pameti...uvijek... hobby nam je ****** insprektora toze i svih oko sebe.. imamo imaginarne frendove luju i skifu koji zive na ofucanom blogu.. u slobodno vrijeme odlazimo na pecanje i na kavu u cvergl u koji su nekoc nase mame zajedno izlazile...
Slusa samo neku elektroniku, al kad je s par promila pravi je jukebox za cajke... zajedno odlazimo u green grass sa srebrnim mobitelima, voli cunja, zujacu, blinkacu, ja sam usla i njenu frendicu kojoj visi glava... lol! lol!
I da... o njoj bi se dalo pisat satima i satima... al eto... koka, volin te ...

Muahahahahaaha... e krepala sam... slušam samo neku electronicu, a kad imam par promila sam jukebox za cajke???? Very Happy
ha ha ha ha...
a hvala, hvala... ma i ja tebe volim... Very Happy
Da ne ispadne da zachatavamo... šta još znam o Niveski?? Da ćemo uskoro 2gether na photo session.. a ne svaki put solo, sama za sebe... aaaaaaa... hebenoooooo...
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Sponsored content





Sto znate o osobi iznad? Empty
PostajNaslov: Re: Sto znate o osobi iznad?   Sto znate o osobi iznad? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sto znate o osobi iznad?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Izjavite ljubav osobi iznad!
» opisite osobu iznad vas
» [temp] postavi pitanje osobi koja slijedi....
» o chemu misli osoba iznad...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: BiP92.forum :: ostalo-
Forum(o)Bir: