Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 vaša vjera ali ne religija

Go down 
+16
Ajvek
sloboda u okovima
Mirna
dorica
venus in furs
taonestreet@hotmail.com
Jasenko
Osjechanka
Šljiva
mači
boky
boško
Lasce de Mattey
nives191289
AnA
underground_bitch
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime2/10/2007, 11:03 pm

Colin.Farrell je napisao/la:
ja vjerujem u ljubav, mir.... peace mir ja sam dite cvića.....

dada..slazem se.. mir
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime3/10/2007, 8:20 pm

ja vjerujem u sve i svasta... he he...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime3/10/2007, 9:21 pm

nives191289 je napisao/la:
ja vjerujem u sve i svasta... he he...

Ja vjerujem da bu nama pijana subota. lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime3/10/2007, 11:12 pm

pijani su samo petki... a bumerangu s trstikom... inace nije fora i ovo je totalno offtopic
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime3/10/2007, 11:33 pm

nives191289 je napisao/la:
pijani su samo petki... a bumerangu s trstikom... inace nije fora i ovo je totalno offtopic

Nije offtopic. Niveska moja... ccc... kaj nisi vidla da piše ispred... ja vjerujem u.....
Znači, u pijanu subotu. Very Happy
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime4/10/2007, 8:01 pm

a ja vjerujem u tvoje fucking izjave jer znam da se uvijek pokocim od njih... industrija srota na gmalju.. to mi jos nejde u glavu... ili zbalje... he he
[Vrh] Go down
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime9/10/2007, 6:27 pm

evo i mene...čitala sam sve postove...vidim bilo je prepiranja...sad mi je žao što nisam bila na početku...hehehe...šalim se...

kao što sam već napisala, ja vjerujem u Krista i framašica sam...a zašto...jer Krist je put, istina i život...a to je sreća...to je ljubav...to je ono što mene ispunja...

jedno ne razumije...vi ateisti...ne želim vas nikako vrijeđati...samo jedno pitanje...šta vi mislite, što se događa nakopn smrti...kako je vaš pogled...

jer ako mislite da nakon smrti nema nišpta, glupi ste...jer čemu život ako dalje nema ništa...čemu ove muke, radosti, sreća, tuga...ako sve to prestaje smrću...što onda...zašto živimo ako trebamo samo umrijeti...

ja kao framašica vjerujem u Božje kraljevstvo...znači u nešto predivno i plemenito...lijepo, puno nade i ljubavi...i zbog toga živim...smrt je za mene prijelaz iz mog ovozemaljskog života u jedan predivam svijet...nešto prekrasno i predivno...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime9/10/2007, 8:24 pm

dorica je napisao/la:
samo jedno pitanje...šta vi mislite, što se događa nakopn smrti...kako je vaš pogled...

Ja mislim da bum krepala i opet se rodila, i opet ću bit zgodna i pametna i opet ću imat super frendice i dečka. he he... lol!
Ma tak mi svejedno, kaj bude, ja živim od jutra do sutra. Prelijena sam za razmišljanje. čekić
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime10/10/2007, 7:28 pm

underground_bitch je napisao/la:
dorica je napisao/la:
samo jedno pitanje...šta vi mislite, što se događa nakopn smrti...kako je vaš pogled...

Ja mislim da bum krepala i opet se rodila, i opet ću bit zgodna i pametna i opet ću imat super frendice i dečka. he he... lol!
Ma tak mi svejedno, kaj bude, ja živim od jutra do sutra. Prelijena sam za razmišljanje. čekić


e vidiš to meni nije jasno...ne kužim...čemu onda svrha ovog života...onak, živimo da umremo...zašto?...al ok, vaše mišljenje, vaši stavovi...


What a Face
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime10/10/2007, 8:01 pm

Ma boli mene kurac za svrhu.
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Silni
Gost




vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime10/10/2007, 9:33 pm

underground_bitch je napisao/la:
bez uvrede, al meni su Bog, Isus i company bajke za malu djecu koje ja definitivno ne pušim.. pa tako i ove ostale religije, bilo islam, ili nešto drugo..

Ja mislim da bum krepala i opet se rodila, i opet ću bit zgodna i pametna i opet ću imat super frendice i dečka. he he...
Ma tak mi svejedno, kaj bude, ja živim od jutra do sutra. Prelijena sam za razmišljanje.

Ne kuzim ove tvoje dvije izjave, kazes da ne vjerujes u religije, a reinkarnacija je sastavni dio Budizma. scratch scratch
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime10/10/2007, 9:35 pm

Ha ha, ne vjerujem ni u to, puknula sam bezveze, tek tolko da nekaj napišem. LOL. jer inače bih dobila opet po pizdi od nekih ljudi, da kakav je to život bez vjere i te sheme... ajde ajde... ma ionak boli mene ona stvar. Pusti. Wink
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
plemenit
Gost




vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime12/10/2007, 1:36 pm

underground_bitch je napisao/la:


. Prelijena sam za razmišljanje. čekić


e draga moja pa nemoze to biti izgowor ak nemash s chim mislit.. lol!

zajebawam se narawno...

ali da..glupo je ziwit za nekoliko godina ispraznog uziwanja..ja isto owaj swijet gledam samo kao mjesto za prelazak u neshto bolje gdje chemo swi uziwati i biti sretni...
[Vrh] Go down
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime12/10/2007, 7:02 pm

pa plemeniti, ipak smo mi framaši... cheers cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime12/10/2007, 8:10 pm

Imam s čim. Wink više od nekih na ovom forumu. Da nemam, ne bih bila tu gdje jesam. Živim savršen život i ko mi kaj može... tra la la laaaaa...
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime15/10/2007, 9:02 pm

boky je napisao/la:
Nije lijepo govoriti o nekim stvarima o kojima pojma nemas, Danira!
Bog nije visi od tebe niti on zeli upravljati tvojim zivotom.
On je duhovno bice od kojega sve proizlazi i nastaje.... Stvorio nas je na svoju sliku i priliku iz ljubavi... Dao nam je slobodnu volju da sami odlucujemo sto cemo od svog zivota napravit.
On ne moze nista u tvom zivotu uciniti, ako mu ti ne dozvolis.
Prvi ljudi: Adam i Eva zeznuli su stvar tako sto su jeli plodove sa stabla ''spoznaje dobra i zla'' (nije to nikakva jabuka ili nesto slicno..) pa ih je Bog istjerao iz Edemskog vrta.
Ovo ce tebi sigurno zvucati kao neka zapovjed ili zabrana, mada u pravom smislu to i je zapovijed, ali pogledaj stvari oko sebe i razmisli sto sve mozes sama napraviti, bez ikakvog uvjeta... Jako puno tvari ne mozes napraviti po svojoj volji, jer uvijek netko kaze to mora biti ovako ili onako.
Ali i ono sto mislis da si sama npravila po svojoj volji, zapravo je jos jedan uvijet koji sama sebi postavljas. Takvim nacinom padas sigurno na dno....
Ali znaj da uvijek postoji Onaj koji te zelio i koji te beskrajni ljubi... Once ti uvijek pruziti ruku, samo ako mu dozvoliš.

Bez uvrede!

ova me prva rečenica u biti zgadila....a što ti kao znaš nešto?! ma mislin tu nešto blebećeš ko moja baba ma goni se... Embarassed Very Happy lol! čekić green study afro ass ass
[Vrh] Go down
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 35
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime21/10/2007, 3:13 am

Vjerujem da svatko od nas ima neku svrhu na ovom svitu, neku zadachu koju treba obavit i onda je gotov......
Takodjer.....svak' od nas vozi se (npr.) autoputom i svima su ponudjeni izlazi na sporedne ceste, svi mozemo izabrat koji god zelimo i tada nam zivot nastavlja tim tokom.......ako zelimo natrag na autocestu.....heh...moramo se mal i pomuchit.......

Tak ja vidim (svoj) zivot i u to vjerujem........

A tjeshim se.......kaj chu....... čekić čekić čekić
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
boško
pilence
pilence
boško


Broj postova : 55
Age : 35
Location : kako kada
Registration date : 17.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime24/10/2007, 10:45 pm

underground_bitch je napisao/la:


Ja mislim da bum krepala i opet se rodila, i opet ću bit zgodna i pametna i opet ću imat super frendice i dečka. he he... lol!



opet???!!!???
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime24/10/2007, 10:50 pm

Pa da. Smile A eto, uvijek mi je sve išlo u životu, tak da mislim da čak i ak bum imala još jedan, bit će isto... he he... makar mi je tak svejedno kolko života imam... lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Ajvek
fetus
fetus



Broj postova : 16
Registration date : 06.11.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime6/11/2007, 11:40 am

u ništ ne vjerujem.ja sam jedan normalni zagrebački dečko smijesko
[Vrh] Go down
andreica
fetus
fetus
andreica


Broj postova : 33
Age : 33
Registration date : 09.10.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime8/11/2007, 10:52 pm

plemeniti je napisao/la:
o je,je...samo kaj zbog iskrenosti najwishe ljudi najebu i swi ih zamrze...
..

slažem se s ovim...jer sam ja iskrena...i kad vjeruješ u iskrenost i kad si iskren ugl ostaneš sjeban. pa ja vjerujem u sudbinu....ono tipa ako je suđeno dogodit će se, ako nije...jbg.

s druge strane ja vjerujem u Boga...ali ne na onoj razini da idem u crkvu...Crkva je za mene previše u politici a ja to ne podnosim.
Šta je najgore vjerujem u ljude....i opet uvijek ostanem sjebana....jbg afro
[Vrh] Go down
http://blueandy.blog.hr
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime9/11/2007, 12:15 am

andreica je napisao/la:


s druge strane ja vjerujem u Boga...ali ne na onoj razini da idem u crkvu...Crkva je za mene previše u politici a ja to ne podnosim.

želim ti samo reč da je crkva hram Božiji i da se u njega neide radi svečenika i radi politike nego radi primanja svetih sakramenta. nemoj ovo osobno shvatit samo kažem.
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
matejich
fetus
fetus
matejich


Broj postova : 4
Age : 33
Registration date : 16.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime10/11/2007, 10:05 pm

zašto jednostavno ne poštujete druge i njihova razmišljanja.. ja vjerujem u Boga i Crkvu, ali nejdem redovito u crkvu..poštujem one koji ne vjeruju.. njih problem.. zna nives, nikad joj nisam prigovorila što ne vjeruje u Boga.. ali isto tako ne volim kad netko govori protiv Crkve.. ako si već ateist, nemoraš vrijeđat one koji vjeruju u nešto.. a i tako ako on ne vjeruje u ništa.. stoga mislim da se o tome uopće ne treba raspravljat, ako u nešto vjeruješ, vjeruješ, ako ne, ne... i šta sad.. ali mi je uažasno glupo, kad netko ne vjeruje u Boga i onda se ide vjenčat u crkvi zato jer je to fensi.. i mora krstit dijete.. ne moraš.. ako već ne vjeruješ u sakramente zašto bi to morao napraviti?!
[Vrh] Go down
http://www.matejich1105.blog.hr
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime10/11/2007, 10:09 pm

matejich je napisao/la:
zašto jednostavno ne poštujete druge i njihova razmišljanja.. ja vjerujem u Boga i Crkvu, ali nejdem redovito u crkvu..poštujem one koji ne vjeruju.. njih problem.. zna nives, nikad joj nisam prigovorila što ne vjeruje u Boga.. ali isto tako ne volim kad netko govori protiv Crkve.. ako si već ateist, nemoraš vrijeđat one koji vjeruju u nešto.. a i tako ako on ne vjeruje u ništa.. stoga mislim da se o tome uopće ne treba raspravljat, ako u nešto vjeruješ, vjeruješ, ako ne, ne... i šta sad.. ali mi je uažasno glupo, kad netko ne vjeruje u Boga i onda se ide vjenčat u crkvi zato jer je to fensi.. i mora krstit dijete.. ne moraš.. ako već ne vjeruješ u sakramente zašto bi to morao napraviti?!

E zato se moje dijete nece krstit... niti se ja vjencat u crkvi i imat cu spektakularnije vjencanje i vise fensi nego u crkvi, jer se sve moze napravit uz dobru organizaciju...a svecenici malo previse para traze da te vjencaju doma...
JAO...
di sam ja jos od toga? LoL...
[Vrh] Go down
andy
fetus
fetus



Broj postova : 6
Age : 36
Registration date : 14.11.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime14/11/2007, 8:13 pm

U ništa ne vjerujem niti imam želju vjerovat.S obzirom na okolinu u kojoj živim ni ne znam puno vjernika i to mi je super. Nemam ništa protiv njih,ali neka se samo miču od mene...Jednostavno ih ne podnosim,to je moje mišljenje,i gotovo.

Very Happy:D
[Vrh] Go down
Sponsored content





vaša vjera ali ne religija - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
vaša vjera ali ne religija
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Znanost :: Religija,teologija,filozofija-
Forum(o)Bir: