Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 vaša vjera ali ne religija

Go down 
+16
Ajvek
sloboda u okovima
Mirna
dorica
venus in furs
taonestreet@hotmail.com
Jasenko
Osjechanka
Šljiva
mači
boky
boško
Lasce de Mattey
nives191289
AnA
underground_bitch
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
matea.pp
fetus
fetus
matea.pp


Broj postova : 5
Registration date : 14.11.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 4 Icon_minitime14/11/2007, 10:23 pm

s obzirom na osobu koja me ovdje dovukla, tj andy.....ne,nisam vjernik. niti zelim biti. lol!
[Vrh] Go down
boško
pilence
pilence
boško


Broj postova : 55
Age : 35
Location : kako kada
Registration date : 17.09.2007

vaša vjera ali ne religija - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: vaša vjera ali ne religija   vaša vjera ali ne religija - Page 4 Icon_minitime24/11/2007, 12:34 am

andy je napisao/la:
U ništa ne vjerujem niti imam želju vjerovat.S obzirom na okolinu u kojoj živim ni ne znam puno vjernika i to mi je super. Nemam ništa protiv njih,ali neka se samo miču od mene...Jednostavno ih ne podnosim,to je moje mišljenje,i gotovo.

Very Happy:D


postujem tvoje misljenje..samo mi ne stoji..nisu svi vjernici isti i ne bi to trbao bit neki kriterije za nepodnosenje, jer kao sto si i sam reko ne druzis se s puno vjernika...kak onda znas kakvi su oni..i kako mozes nepodnosit toliku kolicinu ljudi, a vecini njih je zajednicko jedino to sto su vjernici?

p.s. ovime ne gazim tvoje misljenje samo mi nije jasno...
[Vrh] Go down
 
vaša vjera ali ne religija
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Znanost :: Religija,teologija,filozofija-
Forum(o)Bir: