Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.

Go down 
+19
$rky
Tko sam ja da sudim?
Bibl
underground_bitch
dorica
venus in furs
Klc-MM
Osjechanka
sokol
taonestreet@hotmail.com
fhabs
Prljavi_Johnny
Šljiva
lokita
boško
mači
nives191289
AnA
Lasce de Mattey
23 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Silni
Gost




Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime16/9/2007, 10:00 pm

Najbolja domaća grupa po mojem mišljenju je CONNECT. Nisu nešto jako posebno, ali što je tu je,takva nam je estrada.


Zadnja promjena: ; 2/10/2007, 12:25 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime16/9/2007, 10:07 pm

znachi estrada nam za kurac....hahahahahaha
[Vrh] Go down
Silni
Gost




Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime16/9/2007, 10:09 pm

Pa u najmanju ruku
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime16/9/2007, 10:33 pm

morris band
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
AnA
uvaženi forumaš
uvaženi forumaš
AnA


Broj postova : 150
Registration date : 17.09.2007

Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 5:01 pm

ovisi..
neke grupe imaju pjesme koje su zbilja dobre..
a neke imaju pjesme koje su katastrafa...
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 5:02 pm

sve hrvatsku grupe su sranje, osim nekih starih rock grupa
[Vrh] Go down
AnA
uvaženi forumaš
uvaženi forumaš
AnA


Broj postova : 150
Registration date : 17.09.2007

Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 5:03 pm

magda ne slazem se..
al svako ima svoje misljenje
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 5:12 pm

ne slažim se ni ja s tvojim, ipak ti slušaš Daru Bubamaru Laughing Twisted Evil
[Vrh] Go down
AnA
uvaženi forumaš
uvaženi forumaš
AnA


Broj postova : 150
Registration date : 17.09.2007

Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 5:14 pm

hahahha....
da..i sta s tim...
slusam ja sve
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 5:16 pm

Ne, ne možeš slušati sve (i rock i narodnjake) to je nemoguće! Onda imaš poremećaj podvojene osobnosti!
I, nemoj zachatavat temu, hehe, al neće plemeniti zamjerit, hehe... Wink
[Vrh] Go down
AnA
uvaženi forumaš
uvaženi forumaš
AnA


Broj postova : 150
Registration date : 17.09.2007

Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 5:20 pm

mogu slusat sve..i sta..nemam ja nikakve poremecaje...
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 5:22 pm

imaš imaš Very Happy
[Vrh] Go down
AnA
uvaženi forumaš
uvaženi forumaš
AnA


Broj postova : 150
Registration date : 17.09.2007

Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 5:25 pm

ja bi ovo nazvala offtopicom
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 5:49 pm

ja bi tebe nazvala..............ali ne smijem, plemeniti zabranio
[Vrh] Go down
AnA
uvaženi forumaš
uvaženi forumaš
AnA


Broj postova : 150
Registration date : 17.09.2007

Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 5:50 pm

imas privatnu poruku pa posalji...
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 5:57 pm

neću, nisam baš takva, ja ti radije sutra u školi kažem... Twisted Evil
[Vrh] Go down
AnA
uvaženi forumaš
uvaženi forumaš
AnA


Broj postova : 150
Registration date : 17.09.2007

Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 6:28 pm

bro..nemoj se usrat od straha Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 7:00 pm

curke...mislim da je dost zachatawanja...molim powratak na temu...owo je totalno wech offtopic

ak ochete otworite neku drugu temu di chete rasprawljati..owdje se iskljuchiwo gowori o domachoj glazbi...i zna se kaj pod to spada...pa ewo pljujte po nashoj etradi i pjewachima ili i opet hwalite


offtopic offtopic offtopic offtopic offtopic offtopic offtopic offtopic offtopic


moderator
[Vrh] Go down
AnA
uvaženi forumaš
uvaženi forumaš
AnA


Broj postova : 150
Registration date : 17.09.2007

Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 7:16 pm

ispricavam se Twisted Evil
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 7:21 pm

pa evo, da se malo vratimo na temu - od recimo domaćih koje ne mogu podnijeti su Thompson, Škoro, Magazin, Oliver...
Ali ima i nekih legendarnih grupa kao npr. Divlje jagode tako da ne mogu reći da je baš sve domaće katastrofa!
[Vrh] Go down
AnA
uvaženi forumaš
uvaženi forumaš
AnA


Broj postova : 150
Registration date : 17.09.2007

Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 7:27 pm

Thompson Skoro i Oliver.. SAVRSENE PJESME
onda..dobar mi je Merlin..
i Prljavci...
Magazin glupe....
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 7:30 pm

E, da pa Merlina sam zaboravila spomenuti! Bože sačuvaj! Katastrofa! Isto kao i Massimo! Fuj!
A za Thompsona....ne smijem se izraziti tako, a i ne želim.... Kad su bili u Brodu ove godine na Moto susretu, ja stajala sa strane, začepila uši, zažmirila i vrištala, samo da ga ne čujem i ne vidim!
[Vrh] Go down
AnA
uvaženi forumaš
uvaženi forumaš
AnA


Broj postova : 150
Registration date : 17.09.2007

Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 7:36 pm

ti nisi normalna..
al dobra ti to ne volis ..i eto...
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime17/9/2007, 8:27 pm

Connect i Elemental...moze i Colonia proc, ma da je vecina pjesama na isti kalup, al za partijanje je ok.. sve ostalo ni vise ni manje nego nula bodova...
[Vrh] Go down
Silni
Gost




Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime18/9/2007, 1:43 am

Evo da se ja ispravim. Connect je ponajbolja grupa, ali je najbolja ipak HLADNO PIVO.

Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Znak
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.   Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najbolja domaća grupa (pjevač) je... ili je nema.
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Kultura :: Glazba :: Domaće-
Forum(o)Bir: