Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ispowjedaonica

Go down 
+2
Ivona
Šljiva
6 posters
Autor/icaPoruka
plemenit
Gost




ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime22/9/2007, 4:58 pm

ewo tu mi napishite swoje grijehe...a ja chu wam zadati washu forumsku pokoru koju chete izwrshiti...

da chujemo shta swe wash boooolestan um misli...i grijeshi...budite sochni...i s puuno detalja...znamo da ima nekih osoba tu koje to mogu... lol!
[Vrh] Go down
Šljiva
pilence
pilence
Šljiva


Broj postova : 82
Location : the world of my own
Registration date : 20.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime22/9/2007, 6:26 pm

Ajde ti prvi! Twisted Evil
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime22/9/2007, 6:47 pm

srednji
[Vrh] Go down
Ivona
fetus
fetus
Ivona


Broj postova : 15
Age : 35
Registration date : 18.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime22/9/2007, 8:30 pm

Plemeniti,,,zgriješila sam,,,nisam jedan cijeli dan bila na forumu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,wiše se ne sjećam molim pokoru,,, Embarassed
[Vrh] Go down
AnA
uvaženi forumaš
uvaženi forumaš
AnA


Broj postova : 150
Registration date : 17.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime23/9/2007, 12:54 am

ova tema me podsjeca na mazohizam
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime23/9/2007, 1:08 am

ivono..zar samo to...owdi se traze ozbiljni grijesi...tajne washeg poremechenog uma...perwerzarije...trachanja neka...takwo se neshto trazi...a ne owakwe gljuposti...hehe...ali cijeli dan bez foruma...hm...neznam shta da ti dam uopche...eto za kaznu morash dowesti jednog chlana nowoga owdi..i natjerat ga da pishe... green
[Vrh] Go down
Šljiva
pilence
pilence
Šljiva


Broj postova : 82
Location : the world of my own
Registration date : 20.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime23/9/2007, 11:31 am

Plemeniti, ajde nam daj malo inspiracije... Vidiš da nam je fali klopa
[Vrh] Go down
AnA
uvaženi forumaš
uvaženi forumaš
AnA


Broj postova : 150
Registration date : 17.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime23/9/2007, 2:54 pm

ja sam se juer posvadjala s plemenitim jer se zajebava na posve glup nacin...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime23/9/2007, 3:02 pm

sad ti slijedi pokora...ne samo zbog toga nego i zbog lazi...kakash curo..kakash..ak nemresh prihwatit zajebanciju nemoj izaziwati...ko ti kriw jerbo se neznash normalno zajebawati... bush midle

chak mi se neda za to ni kazne dawati... lol!
[Vrh] Go down
AnA
uvaženi forumaš
uvaženi forumaš
AnA


Broj postova : 150
Registration date : 17.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime23/9/2007, 4:28 pm

i ja sam se zajebavala...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime23/9/2007, 7:20 pm

He he... ima puno toga u mom umu... moja pokora bi potrajala... Cool
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime25/9/2007, 9:55 pm

AnA je napisao/la:
ja sam se jucer posvadjala s plemenitim jer se zajebava na posve glup nacin...

Ajoooj duso... sta sam se svega ja naslusala s njegove strane... ali, ne misli on to zlonamjerno.. (jelda, sweety? ili se vraram...)
e, al nikad ti necu oprostit ono za bolnicu.. tongue
[Vrh] Go down
MAJIC-
fetus
fetus
MAJIC-


Broj postova : 9
Registration date : 25.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime25/9/2007, 10:56 pm

Mislim da je ova tema sprdanje jednog Svetog sakramenta koji se zove ISPOVIJED, jedino nam svecenik moze dat pokoru i jedino nam bog moze oprostit grijehe a nikakvi plemeniti i neplemeniti,,nek se nitko nenadje uvrijeden ali ovo je moje misljenje,,
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime25/9/2007, 10:57 pm

A jbg... plemeniti ju je otvorio i ja mu zahvaljujem... c'est la vie.. Wink
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
plemenit
Gost




ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime25/9/2007, 10:58 pm

da kad malo razmislim..ipak je majich u prawu...i ja ne dajem pokoru...nego owak neku kaznu...bezweznu...mozda jedino preimenowati "ispowjedaonica"

swe stwar chiste zafrkancije...nimalo nisam ishao na sprdanje necheg kaj mi predstawlja wazan dio ziwota..
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime25/9/2007, 11:04 pm

plemeniti je napisao/la:
da kad malo razmislim..ipak je majich u prawu...i ja ne dajem pokoru...nego owak neku kaznu...bezweznu...mozda jedino preimenowati "ispowjedaonica"

swe stwar chiste zafrkancije...nimalo nisam ishao na sprdanje necheg kaj mi predstawlja wazan dio ziwota..

Moju podršku imaš, u bilo kojem smislu. I na kaj god da se odnosilo. Ja sam ti na sve flegma. cheers
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
MAJIC-
fetus
fetus
MAJIC-


Broj postova : 9
Registration date : 25.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime25/9/2007, 11:14 pm

Ma kuzim ja da si isao na zafrkanciju,ali znas da se ni ja ne kurim sa taKVIM STVARIMA, a znas kakav sam.. Arrow Arrow
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime25/9/2007, 11:21 pm

WHAT A BIG DEAL? ionak nitko nece napisat nesto normalno, vec same gluposti....
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime26/9/2007, 12:45 am

Ajde ajde vidiš da su tu osjetljivi ljudi... Wink
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime26/9/2007, 12:45 am

nives191289 je napisao/la:
WHAT A BIG DEAL? ionak nitko nece napisat nesto normalno, vec same gluposti....

Btw trebamo ti i ja otvorit forum... Smile Smile ajme šta bi to bilooooooo...
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime26/9/2007, 12:29 pm

ma ne...bolje ovako... forum koji bi mi otvorile postao bi nista drugo nego carstvo Luje the ofucanog.. 100%...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime26/9/2007, 12:52 pm

...a zašto tu na kraju nitko ne želi ispovijedati svoje grijehe?? smijesko
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Sponsored content





ispowjedaonica Empty
PostajNaslov: Re: ispowjedaonica   ispowjedaonica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ispowjedaonica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: arhiva :: Basket-
Forum(o)Bir: