Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ekipa u ribičiji

Go down 
+9
venus in furs
dorica
Osjechanka
astronomy
Šljiva
underground_bitch
sokol
nives191289
fhabs
13 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
plemenit
Gost




ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime27/9/2007, 10:32 pm

Dobrodoshli na owaj chat topic!

Otvaram ovaj topik isključivo za druženje i zezanciju, s namjerom da doguramo do stote stranice, spontani humor..podbadanja,sarkazam i ironija...nawalite ljudi...nishta neche biti brisano kaj ne krshi jedina 2 prawila...owdi neka bude swe bez ljutnje..samo u swrhu zajebancije...pa ljudi krenite sa prcanjem
[Vrh] Go down
fhabs
pilence
pilence
fhabs


Broj postova : 59
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 23.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime27/9/2007, 10:40 pm

prc..
prc.. prc..
smijesko
[Vrh] Go down
http://nogometnoloodilo.blog.hr/
plemenit
Gost




ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime27/9/2007, 10:43 pm

nekome fali prc,prc cihni mi se...hehe
[Vrh] Go down
fhabs
pilence
pilence
fhabs


Broj postova : 59
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 23.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime27/9/2007, 10:47 pm

plemeniti je napisao/la:
nekome fali prc,prc cihni mi se...hehe

netko se pravi važan kaj je moderator.. afro
[Vrh] Go down
http://nogometnoloodilo.blog.hr/
plemenit
Gost




ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime27/9/2007, 10:57 pm

da...neko se moze prawiti...neko to nikada neche dostichi... lol! lol!
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime27/9/2007, 10:59 pm

svecano objavljujem zaruke s plemenitim.. tako je bio srdacan da mi je cak icq poslao sliku prstena.. na takvu velikodusnost nitko ne moze ostat ravnodusan...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime27/9/2007, 11:06 pm

nives191289 je napisao/la:
svecano objavljujem zaruke s plemenitim.. tako je bio srdacan da mi je cak icq poslao sliku prstena.. na takvu velikodusnost nitko ne moze ostat ravnodusan...


a sunce moje...kaj mogu kad si mi toliko sarwshena..ti..twoje prekrasne zelene ochi...pogotowo sad kad su stwarno zelene...a ne krwawe ko obichno..hehe...ko bi tebi mogao odoljeti...ja sigurno ne...a kao shto widish ni nisam...
[Vrh] Go down
sokol
fetus
fetus



Broj postova : 31
Age : 37
Location : Ivanic Grad - Bunjani
Registration date : 26.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime27/9/2007, 11:11 pm

plemeniti je napisao/la:
nives191289 je napisao/la:
svecano objavljujem zaruke s plemenitim.. tako je bio srdacan da mi je cak icq poslao sliku prstena.. na takvu velikodusnost nitko ne moze ostat ravnodusan...


a sunce moje...kaj mogu kad si mi toliko sarwshena..ti..twoje prekrasne zelene ochi...pogotowo sad kad su stwarno zelene...a ne krwawe ko obichno..hehe...ko bi tebi mogao odoljeti...ja sigurno ne...a kao shto widish ni nisam...

plemeniti, pazi da ovaj tvoj avatar u skorijoj buducnosti nece prestavljati tvoju sliku ako se savrsena rucica savrsene nives ne zaleti do tvog plemenitog nosa, hehe

nikad se ne zna... znas... zene... tko zna kaj njima pukne u glavu...
[Vrh] Go down
http://traceursoco.blog.hr
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime27/9/2007, 11:12 pm

plemeniti je napisao/la:
pogotowo sad kad su stwarno zelene...a ne krwawe ko obichno..

Pa kolko te gledam i uzivam u pogledu ni ne mogu biti drugacije nego crvene...
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime27/9/2007, 11:14 pm

sokol je napisao/la:


plemeniti, pazi da ovaj tvoj avatar u skorijoj buducnosti nece prestavljati tvoju sliku ako se savrsena rucica savrsene nives ne zaleti do tvog plemenitog nosa

lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime27/9/2007, 11:16 pm

2 Nives... fali nam kolega iz srednje ovdje... da da da... Razz
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
plemenit
Gost




ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime27/9/2007, 11:18 pm

a mili sokole...znash da plemichi uwik bili sawsrheni lowci...zato pazi sokole da te plemeniti ne skine sa neba...hehe
[Vrh] Go down
sokol
fetus
fetus



Broj postova : 31
Age : 37
Location : Ivanic Grad - Bunjani
Registration date : 26.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime27/9/2007, 11:49 pm

plemeniti je napisao/la:
a mili sokole...znash da plemichi uwik bili sawsrheni lowci...zato pazi sokole da te plemeniti ne skine sa neba...hehe

...hej sokole ptico moja siva, tko je tebi polomio krila...

koliko sam ja upucen u povijesna zbivanja, plemici u lov nikad nisu isli sami, uvijek su jahali, a svu lovinu su istjeravali ili psi pointeri ili sokoli...
e pa tako, ako hoces ista uloviti, budi slobodan, pa se javi, sredit cemo nesto... ipak ovo je tvoj forum Basketball Basketball Basketball
[Vrh] Go down
http://traceursoco.blog.hr
plemenit
Gost




ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime28/9/2007, 12:08 am

ma sokole...mozemo mi ich lowiti kokice kad god ti zazelish...ja kokice ti ptichice...zakljuchujem da oboje imamo chudne sklonosti...hehe
[Vrh] Go down
sokol
fetus
fetus



Broj postova : 31
Age : 37
Location : Ivanic Grad - Bunjani
Registration date : 26.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime28/9/2007, 12:38 am

plemeniti je napisao/la:
ma sokole...mozemo mi ich lowiti kokice kad god ti zazelish...ja kokice ti ptichice...zakljuchujem da oboje imamo chudne sklonosti...hehe

dogovoreno!!! sve pernatije tebi, a ove poletne meni Razz Razz Razz
heh, dosta dobro ide tebi to zakljucivanje
[Vrh] Go down
http://traceursoco.blog.hr
Silni
Gost




ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime28/9/2007, 10:27 am

Prodajem dva para gumenih cizama, ribicke stapove (jedan od 5m i jedan od 3m) i jedan poluispravan camac (sve je dobro dok ga ne stavite u vodu jer ima veliku rupu u sredini).
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime28/9/2007, 11:11 am

Silni je napisao/la:
Prodajem dva para gumenih cizama, ribicke stapove (jedan od 5m i jedan od 3m) i jedan poluispravan camac (sve je dobro dok ga ne stavite u vodu jer ima veliku rupu u sredini).

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Šljiva
pilence
pilence
Šljiva


Broj postova : 82
Location : the world of my own
Registration date : 20.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime29/9/2007, 7:28 pm

Silni je napisao/la:
Prodajem dva para gumenih cizama, ribicke stapove (jedan od 5m i jedan od 3m) i jedan poluispravan camac (sve je dobro dok ga ne stavite u vodu jer ima veliku rupu u sredini).

Laughing Mislim da sam ti našla kupca Laughing
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime30/9/2007, 5:31 pm

draga sljiwa...mislim da nema tak blesawe osobe koja bi to kupila...osim njega samoga... green
[Vrh] Go down
astronomy
fetus
fetus
astronomy


Broj postova : 26
Location : within the glow that weaves a cloak of delight
Registration date : 26.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime30/9/2007, 10:48 pm

i jel se kaj upecalo na kraju??
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime30/9/2007, 10:57 pm

da...slona za jaja...ali majke ti nije mi jasno kaj slon radi u rijeci...i josh k tome idiot od slona brije da je jebena riba...kad ono mene seljachina (slon upita) ochesh li da ti ispunim tri zelje...a ja njemo reko zajebi...ko je kad widel slona da pricha...i prawo s njim u ribarnicu..
[Vrh] Go down
astronomy
fetus
fetus
astronomy


Broj postova : 26
Location : within the glow that weaves a cloak of delight
Registration date : 26.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime30/9/2007, 11:01 pm

oho, pa čini se zanmljvo!
i jel na slon ispuni tri želje il se ipak probudiš?
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime30/9/2007, 11:03 pm

ma zajebi zelju chowijeche....kazem ti ljepo...ko je kad widel slona s poremechajem identiteta da pricha...
[Vrh] Go down
Osjechanka
pilence
pilence
Osjechanka


Broj postova : 94
Age : 35
Location : ...:::OSIJEK:::...
Registration date : 25.09.2007

ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime2/10/2007, 1:32 pm

plemeniti je napisao/la:
ma zajebi zelju chowijeche....kazem ti ljepo...ko je kad widel slona s poremechajem identiteta da pricha...

Kontam da sam ga vidila...
Al nisam sigurna...
Možda je to bio dikobraz...Ili owca...
Ili jednostavno trava u mojim plućima...

hahahaha

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://kerushinlife.blog.hr
plemenit
Gost




ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime3/10/2007, 12:16 am

a kaj si ti widla...ti nisi sposobna ni sebe widit koliko si urokana..a kamoli jebenog slona... green
[Vrh] Go down
Sponsored content





ekipa u ribičiji Empty
PostajNaslov: Re: ekipa u ribičiji   ekipa u ribičiji Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ekipa u ribičiji
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: zabava :: Cafe bar...il ti po seljački BIRTIJA-
Forum(o)Bir: