Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 naprawimo prichu!!!

Go down 
+9
venus in furs
boky
wriskica
Evenstar
Osjechanka
nives191289
Šljiva
lokita
underground_bitch
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime3/10/2007, 11:58 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 12:03 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...
[Vrh] Go down
boky
fetus
fetus
boky


Broj postova : 17
Age : 33
Registration date : 19.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 12:21 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 12:30 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 12:42 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..
[Vrh] Go down
boky
fetus
fetus
boky


Broj postova : 17
Age : 33
Registration date : 19.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 12:55 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...
[Vrh] Go down
Evenstar
fetus
fetus
Evenstar


Broj postova : 13
Registration date : 23.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 1:50 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...
[Vrh] Go down
Osjechanka
pilence
pilence
Osjechanka


Broj postova : 94
Age : 35
Location : ...:::OSIJEK:::...
Registration date : 25.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 11:40 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala...
[Vrh] Go down
http://kerushinlife.blog.hr
Silni
Gost




naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 11:47 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 12:19 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 3:01 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 7:40 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : ''
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 7:44 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : '' josh ih toliko imam doma a swi su twoji...
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 11:52 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : '' josh ih toliko imam doma a swi su twoji...Tada mi je stvarno pukao film.. otisao sam u wc, uzeo mesarski noz koji je krvav lezao na stolu gubavog pijanca, usao unutra i...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime4/10/2007, 11:55 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : '' josh ih toliko imam doma a swi su twoji...Tada mi je stvarno pukao film.. otisao sam u wc, uzeo mesarski noz koji je krvav lezao na stolu gubavog pijanca, usao unutra i..i...i..poklao swu njezinu djecu..a ona che meni na to..i kaj sad..imam ih ja josh doma...
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime5/10/2007, 12:56 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : '' josh ih toliko imam doma a swi su twoji...Tada mi je stvarno pukao film.. otisao sam u wc, uzeo mesarski noz koji je krvav lezao na stolu gubavog pijanca, usao unutra i..i...i..poklao swu njezinu djecu..a ona che meni na to..i kaj sad..imam ih ja josh doma...Razljutio sam Tolu, pa je bez pozdrava otisla. Odlucio sam popit jos jedan pelin.. Sjeo sam za sank pun krepanih muha, a do mene jedan stariji gospodin s lulom u ustima i drmao je po gemistima. Prisao sam mu blize i ..
[Vrh] Go down
Silni
Gost




naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime5/10/2007, 2:01 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : '' josh ih toliko imam doma a swi su twoji...Tada mi je stvarno pukao film.. otisao sam u wc, uzeo mesarski noz koji je krvav lezao na stolu gubavog pijanca, usao unutra i..i...i..poklao swu njezinu djecu..a ona che meni na to..i kaj sad..imam ih ja josh doma...Razljutio sam Tolu, pa je bez pozdrava otisla. Odlucio sam popit jos jedan pelin.. Sjeo sam za sank pun krepanih muha, a do mene jedan stariji gospodin s lulom u ustima i drmao je po gemistima. Prisao sam mu blize i ..jednostavno, bez nekog posebnog razloga iscupao srce i dao ga konobarici da ga...
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime5/10/2007, 2:44 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : '' josh ih toliko imam doma a swi su twoji...Tada mi je stvarno pukao film.. otisao sam u wc, uzeo mesarski noz koji je krvav lezao na stolu gubavog pijanca, usao unutra i..i...i..poklao swu njezinu djecu..a ona che meni na to..i kaj sad..imam ih ja josh doma...Razljutio sam Tolu, pa je bez pozdrava otisla. Odlucio sam popit jos jedan pelin.. Sjeo sam za sank pun krepanih muha, a do mene jedan stariji gospodin s lulom u ustima i drmao je po gemistima. Prisao sam mu blize i ..jednostavno, bez nekog posebnog razloga iscupao srce i dao ga konobarici da mi ga ispece na naglo...
[Vrh] Go down
Žbanja...
fetus
fetus
Žbanja...


Broj postova : 11
Location : Caginec
Registration date : 06.10.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 1:03 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : '' josh ih toliko imam doma a swi su twoji...Tada mi je stvarno pukao film.. otisao sam u wc, uzeo mesarski noz koji je krvav lezao na stolu gubavog pijanca, usao unutra i..i...i..poklao swu njezinu djecu..a ona che meni na to..i kaj sad..imam ih ja josh doma...Razljutio sam Tolu, pa je bez pozdrava otisla. Odlucio sam popit jos jedan pelin.. Sjeo sam za sank pun krepanih muha, a do mene jedan stariji gospodin s lulom u ustima i drmao je po gemistima. Prisao sam mu blize i ..jednostavno, bez nekog posebnog razloga iscupao srce i dao ga konobarici da mi ga ispece na naglo... i onda mi ga je tak lepo spekla da sam posle bljuval pol vure... I tak kasnije dok mi je bilo bolje odem malo do...
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 1:06 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : '' josh ih toliko imam doma a swi su twoji...Tada mi je stvarno pukao film.. otisao sam u wc, uzeo mesarski noz koji je krvav lezao na stolu gubavog pijanca, usao unutra i..i...i..poklao swu njezinu djecu..a ona che meni na to..i kaj sad..imam ih ja josh doma...Razljutio sam Tolu, pa je bez pozdrava otisla. Odlucio sam popit jos jedan pelin.. Sjeo sam za sank pun krepanih muha, a do mene jedan stariji gospodin s lulom u ustima i drmao je po gemistima. Prisao sam mu blize i ..jednostavno, bez nekog posebnog razloga iscupao srce i dao ga konobarici da mi ga ispece na naglo... i onda mi ga je tak lepo spekla da sam posle bljuval pol vure... I tak kasnije dok mi je bilo bolje odem malo do...vrata koja su bila otskrinuta i odlucio sam se pokupit iz ove birtije i krenuti dalje.. odlucio sam otici negdje u pripizdinu gdje me nece naci Tola sa jos ostatkom djece koje sam joj navodno sfrkao na onom smetlistu..
[Vrh] Go down
Žbanja...
fetus
fetus
Žbanja...


Broj postova : 11
Location : Caginec
Registration date : 06.10.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 1:12 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : '' josh ih toliko imam doma a swi su twoji...Tada mi je stvarno pukao film.. otisao sam u wc, uzeo mesarski noz koji je krvav lezao na stolu gubavog pijanca, usao unutra i..i...i..poklao swu njezinu djecu..a ona che meni na to..i kaj sad..imam ih ja josh doma...Razljutio sam Tolu, pa je bez pozdrava otisla. Odlucio sam popit jos jedan pelin.. Sjeo sam za sank pun krepanih muha, a do mene jedan stariji gospodin s lulom u ustima i drmao je po gemistima. Prisao sam mu blize i ..jednostavno, bez nekog posebnog razloga iscupao srce i dao ga konobarici da mi ga ispece na naglo... i onda mi ga je tak lepo spekla da sam posle bljuval pol vure... I tak kasnije dok mi je bilo bolje odem malo do...vrata koja su bila otskrinuta i odlucio sam se pokupit iz ove birtije i krenuti dalje.. odlucio sam otici negdje u pripizdinu gdje me nece naci Tola sa jos ostatkom djece koje sam joj navodno sfrkao na onom smetlistu.. Bilo je to ovako:bilo je to negdje jedne prekrasne noći.. Ali kad sam je vidio odmah se zgadila... Kako sam bio onako pijan bilo mi je svejedno...Sjećam se da je smrdila ko kuga,nikad u životu svome se nije prala,imala je muhe u međunožju tako da je lijepo vibriralo dok sam ja umakao... I tako ja napravim podosta djece....
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 2:32 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : '' josh ih toliko imam doma a swi su twoji...Tada mi je stvarno pukao film.. otisao sam u wc, uzeo mesarski noz koji je krvav lezao na stolu gubavog pijanca, usao unutra i..i...i..poklao swu njezinu djecu..a ona che meni na to..i kaj sad..imam ih ja josh doma...Razljutio sam Tolu, pa je bez pozdrava otisla. Odlucio sam popit jos jedan pelin.. Sjeo sam za sank pun krepanih muha, a do mene jedan stariji gospodin s lulom u ustima i drmao je po gemistima. Prisao sam mu blize i ..jednostavno, bez nekog posebnog razloga iscupao srce i dao ga konobarici da mi ga ispece na naglo... i onda mi ga je tak lepo spekla da sam posle bljuval pol vure... I tak kasnije dok mi je bilo bolje odem malo do...vrata koja su bila otskrinuta i odlucio sam se pokupit iz ove birtije i krenuti dalje.. odlucio sam otici negdje u pripizdinu gdje me nece naci Tola sa jos ostatkom djece koje sam joj navodno sfrkao na onom smetlistu.. Bilo je to ovako:bilo je to negdje jedne prekrasne noći.. Ali kad sam je vidio odmah se zgadila... Kako sam bio onako pijan bilo mi je svejedno...Sjećam se da je smrdila ko kuga,nikad u životu svome se nije prala,imala je muhe u međunožju tako da je lijepo vibriralo dok sam ja umakao... I tako ja napravim podosta djece....I sad se lupam u glavu sto nisam koristio kondom, ili barem svinjsko crijevo, a ne da i dan danas hodam s tifusom medu nogama....
[Vrh] Go down
Žbanja...
fetus
fetus
Žbanja...


Broj postova : 11
Location : Caginec
Registration date : 06.10.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 3:02 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : '' josh ih toliko imam doma a swi su twoji...Tada mi je stvarno pukao film.. otisao sam u wc, uzeo mesarski noz koji je krvav lezao na stolu gubavog pijanca, usao unutra i..i...i..poklao swu njezinu djecu..a ona che meni na to..i kaj sad..imam ih ja josh doma...Razljutio sam Tolu, pa je bez pozdrava otisla. Odlucio sam popit jos jedan pelin.. Sjeo sam za sank pun krepanih muha, a do mene jedan stariji gospodin s lulom u ustima i drmao je po gemistima. Prisao sam mu blize i ..jednostavno, bez nekog posebnog razloga iscupao srce i dao ga konobarici da mi ga ispece na naglo... i onda mi ga je tak lepo spekla da sam posle bljuval pol vure... I tak kasnije dok mi je bilo bolje odem malo do...vrata koja su bila otskrinuta i odlucio sam se pokupit iz ove birtije i krenuti dalje.. odlucio sam otici negdje u pripizdinu gdje me nece naci Tola sa jos ostatkom djece koje sam joj navodno sfrkao na onom smetlistu.. Bilo je to ovako:bilo je to negdje jedne prekrasne noći.. Ali kad sam je vidio odmah se zgadila... Kako sam bio onako pijan bilo mi je svejedno...Sjećam se da je smrdila ko kuga,nikad u životu svome se nije prala,imala je muhe u međunožju tako da je lijepo vibriralo dok sam ja umakao... I tako ja napravim podosta djece....I sad se lupam u glavu sto nisam koristio kondom, ili barem svinjsko crijevo, a ne da i dan danas hodam s tifusom medu nogama.... Ali to nije sve!! Uz to sam i dobio par posranaca za kojim se danas uopće ne brinem(fala bogeku)... Jednom na mjesec im u grabu skučim kantu napoja i oni to tak lepo poejdu ko prave svinje...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 3:15 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : '' josh ih toliko imam doma a swi su twoji...Tada mi je stvarno pukao film.. otisao sam u wc, uzeo mesarski noz koji je krvav lezao na stolu gubavog pijanca, usao unutra i..i...i..poklao swu njezinu djecu..a ona che meni na to..i kaj sad..imam ih ja josh doma...Razljutio sam Tolu, pa je bez pozdrava otisla. Odlucio sam popit jos jedan pelin.. Sjeo sam za sank pun krepanih muha, a do mene jedan stariji gospodin s lulom u ustima i drmao je po gemistima. Prisao sam mu blize i ..jednostavno, bez nekog posebnog razloga iscupao srce i dao ga konobarici da mi ga ispece na naglo... i onda mi ga je tak lepo spekla da sam posle bljuval pol vure... I tak kasnije dok mi je bilo bolje odem malo do...vrata koja su bila otskrinuta i odlucio sam se pokupit iz ove birtije i krenuti dalje.. odlucio sam otici negdje u pripizdinu gdje me nece naci Tola sa jos ostatkom djece koje sam joj navodno sfrkao na onom smetlistu.. Bilo je to ovako:bilo je to negdje jedne prekrasne noći.. Ali kad sam je vidio odmah se zgadila... Kako sam bio onako pijan bilo mi je svejedno...Sjećam se da je smrdila ko kuga,nikad u životu svome se nije prala,imala je muhe u međunožju tako da je lijepo vibriralo dok sam ja umakao... I tako ja napravim podosta djece....I sad se lupam u glavu sto nisam koristio kondom, ili barem svinjsko crijevo, a ne da i dan danas hodam s tifusom medu nogama.... Ali to nije sve!! Uz to sam i dobio par posranaca za kojim se danas uopće ne brinem(fala bogeku)... Jednom na mjesec im u grabu skučim kantu napoja i oni to tak lepo poejdu ko prave svinje...nego wratimo se na pochetak priche..da wam otkrijm kako je swe owo krenulo nekoliko dana prije mog odlaska u shumu
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 3:33 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...da ne vjerujete, ispred birtije na ulazu stoji lik... ko keanu reves iz matrixa.. skamenio sam se na mjestu...prishaoo sam mu i reko...zajebi..nisam se prao 3 mjeseca...i lik otjeran smradom tjela moga pochinje bijezati i wrishtati ko kakwa pichkica...usao sam u birtiju i sjeo za sank iza kojeg je stajala konobarica sa tri sise, a bujna joj zlatna kosa sezala do sve do sudopera...ispiruci casu ispadne joj lijevo oko....a ja reko njoj..ZAJEBI nemogu te gledat tako ruznu....i iskopam si oba swoja oka... Bol ga je jednostavno razdirala...u afektu od boli iscupao je kljucnu kost i njome poceo udarat ruznu konobaricu po glavi, a u taj tren u birtiju je usao...ko drugi nego..Stef. Vidjevsi tri friska oka na sanku, zakrulio mu je zeludac kao da pola godine nije nista jeo....sjeo je i uhvato se posla..posto su oci bile jos tople i svjeze, a sluzi i krvavog umaka nije nedostajalo, umah su kliznule kroz Stefovo zdrijelo...ali su putem do želuca zalutale i našle se u dušniku. Jadni Štef počeo se gušiti kao mali Haso dok ga Mujo uči plivati...toliko mu je loše bilo da mu je lice skroz poplavilo a oči nabubrile...ne mogavši izdržati silni pritisak, očne jabučice su jednostavno izletjele iz njegove lubanje i zabile se ravno u...u sise one trosise konobarice...udarac očnih jabučica koje su još btw bile sluzne i tople...na neki čudan način konobaricu je napalio...I takva napaljena sa razgoračenim očima skočila je preko šanka i napala... Stefa, dok se ovaj gusio na podu, i htjela ga seksualno iskoristiti, ali se Stef dokopao svoje lovacke puske i...i...newswijeno opalio...pogodio je onu jadnu konobarcu u drugo oko...te joj je i ono ispalo...potrchao sam glawom bez obzira...uhwatio nechije ochi sa poda i stawio ih u swoje rupice na glawi...Napokon sam sve vidio...Da, vidio sam cak i ono sto nisam htio. Na ulazu je stajala plavokosa ciganka, s sestoro djece. Progonila me zbog neplacanja alimentacije cak i u sumi...Pogledala me i rekla : '' josh ih toliko imam doma a swi su twoji...Tada mi je stvarno pukao film.. otisao sam u wc, uzeo mesarski noz koji je krvav lezao na stolu gubavog pijanca, usao unutra i..i...i..poklao swu njezinu djecu..a ona che meni na to..i kaj sad..imam ih ja josh doma...Razljutio sam Tolu, pa je bez pozdrava otisla. Odlucio sam popit jos jedan pelin.. Sjeo sam za sank pun krepanih muha, a do mene jedan stariji gospodin s lulom u ustima i drmao je po gemistima. Prisao sam mu blize i ..jednostavno, bez nekog posebnog razloga iscupao srce i dao ga konobarici da mi ga ispece na naglo... i onda mi ga je tak lepo spekla da sam posle bljuval pol vure... I tak kasnije dok mi je bilo bolje odem malo do...vrata koja su bila otskrinuta i odlucio sam se pokupit iz ove birtije i krenuti dalje.. odlucio sam otici negdje u pripizdinu gdje me nece naci Tola sa jos ostatkom djece koje sam joj navodno sfrkao na onom smetlistu.. Bilo je to ovako:bilo je to negdje jedne prekrasne noći.. Ali kad sam je vidio odmah se zgadila... Kako sam bio onako pijan bilo mi je svejedno...Sjećam se da je smrdila ko kuga,nikad u životu svome se nije prala,imala je muhe u međunožju tako da je lijepo vibriralo dok sam ja umakao... I tako ja napravim podosta djece....I sad se lupam u glavu sto nisam koristio kondom, ili barem svinjsko crijevo, a ne da i dan danas hodam s tifusom medu nogama.... Ali to nije sve!! Uz to sam i dobio par posranaca za kojim se danas uopće ne brinem(fala bogeku)... Jednom na mjesec im u grabu skučim kantu napoja i oni to tak lepo poejdu ko prave svinje...nego wratimo se na pochetak priche..da wam otkrijm kako je swe owo krenulo nekoliko dana prije mog odlaska u shumu.
To jutro, probudio me telefon kojeg sam pozelio skucat u zid.. Nazvao me sef i tako me lijepo odjebao, rekao da sam totalni propalitet i da nemam sta traziti u njegovoj firmi. Da bi stvar bila bolja...
[Vrh] Go down
Sponsored content





naprawimo prichu!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
naprawimo prichu!!!
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: zabava :: Humor :: igre bez granica...-
Forum(o)Bir: