Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Alkoholna pića

Go down 
+17
tonka_bbb
Ivona
boško
; D !
sloboda u okovima
violetPOWER!!!!
andreica
Lasce de Mattey
astronomy
Bibl
dorica
venus in furs
wriskica
lady
Osjechanka
underground_bitch
nives191289
21 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime1/10/2007, 11:49 pm

Najbolje alkoholno piće i najodrvratnije piće... (cisto, ne mjesano ko npr. juice votka, gin tonic ..)

--- najbolje BLACKY
--- najodrvatnije ASPINT (apsent), AMARO, PELINKOVAC
[Vrh] Go down
Silni
Gost




Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime2/10/2007, 12:28 am

A, gdje je tekila, meni je ona pre zestoka. Najgore je piva, kad ju pijes, u 90% slucajeva se moras napit jer ih popijes vise nego kaj treba.
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime2/10/2007, 2:12 am

Meni je piva najodvratnija.. pogotovo kad curu vidim da drma po pivi, ma ogavno mi je to.. fuuuuuuj..
A najbolje.. he he.. blacky definitivno.. kaj je, da je.. a i od subote.. jeger-kola.. mmmmmm.. kak me frend nalijao.. LOL
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Osjechanka
pilence
pilence
Osjechanka


Broj postova : 94
Age : 35
Location : ...:::OSIJEK:::...
Registration date : 25.09.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime2/10/2007, 12:53 pm

Opa...
Najfinije piće mi je: tequila i bailyes (valjd se tak piše,to neki irski liker...pojma neam...al predobar je...) bambus naravno...

A najodvratnije mi je Rakija...Fuj...Nemogu ju smislit...Riga mi se od samog mirisa tog...
[Vrh] Go down
http://kerushinlife.blog.hr
lady
fetus
fetus
lady


Broj postova : 12
Registration date : 26.09.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime2/10/2007, 7:12 pm

underground_bitch je napisao/la:
Meni je piva najodvratnija.. pogotovo kad curu vidim da drma po pivi, ma ogavno mi je to.. fuuuuuuj..

ne mogu se ne složit s ovim,to mi je tako neženstveno...
najdraža pića su mi kokteli,al moram pazit s njima,svakim danom imaju sve više alkohola,a ja ih pijem ka sokiće...uredno se zanesem svaki vikend
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime2/10/2007, 8:08 pm

Pa je, vidiš i sama. Ono, kad ženska nateže pan ili ožujsko.. ma jooooj... a koktelčići... he he he.. Smile njamiii...
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime2/10/2007, 8:13 pm

Mislim da je donekle odvratno viditi i lika kako cilu večer nateže pive, 1, 2, 3, 10, 15... A još gore ako je ženska i onda tumara ulicom, ne znajući za sebe... O D V R A T N O !

Po meni najbolja pića su kacavida (juice-votka) i tequilla, ma ni kokteli ne zaostaju... cherry
Najodvratnije? JEFTINA VINA (mada smo na njima svi više manje počeli!) i rakija...
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime2/10/2007, 11:12 pm

najodvratnije-vodka trojka!! isuse..odvratno...
najfinije-hmm..jeger,stock,brandy..iako ovo prvo dvoje volim mjesati s kolom...
[Vrh] Go down
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime2/10/2007, 11:54 pm

ja alkohol ne pijem, ja se nadam da nisam jedina!!! ili možda jesam... Embarassed
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime3/10/2007, 12:12 am

dorica je napisao/la:
ja alkohol ne pijem, ja se nadam da nisam jedina!!! ili možda jesam... Embarassed

mislim da jesi dorice..owdi ti swi wrsni alkichi.. green hehe

a wi curke ne kenjajte...di chesh sawrsheniju curu od one koja woli popit piwo s momcima..josh pogledat tekmu...weeeee...e da mi je takwa...hehe


Alkoholna pića Wall112001xo0
[Vrh] Go down
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime3/10/2007, 12:14 am

plemeniti je napisao/la:
dorica je napisao/la:
ja alkohol ne pijem, ja se nadam da nisam jedina!!! ili možda jesam... Embarassed

mislim da jesi dorice..owdi ti swi wrsni alkichi.. green hehe

a wi curke ne kenjajte...di chesh sawrsheniju curu od one koja woli popit piwo s momcima..josh pogledat tekmu...weeeee...e da mi je takwa...hehe


Alkoholna pića Wall112001xo0


što se toga tiče...ja pivo ne pijem...al tekme obožavam....jednosatvno, sopert obožavam...nogomet, basket, whatever...sve može...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime3/10/2007, 12:19 am

al ni to to...ak gledash tekmu neresh bez piwa..al ne pijesh piwo..nemresh se podrignut onako gnusno kao wechina mushkaraca..znachi automatski ak se ne podrignesh gnusno i masno nemash nimalo mushke strane..ak nemash mushke strane nisi sawrshena cura...eto widish da se swe wrti oko piwe... lol!
[Vrh] Go down
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime3/10/2007, 12:20 am

plemeniti je napisao/la:
al ni to to...ak gledash tekmu neresh bez piwa..al ne pijesh piwo..nemresh se podrignut onako gnusno kao wechina mushkaraca..znachi automatski ak se ne podrignesh gnusno i masno nemash nimalo mushke strane..ak nemash mushke strane nisi sawrshena cura...eto widish da se swe wrti oko piwe... lol!


joj...ma de...al čekaj...nitko nije savršen...hehehehe...sad se pravim pametna...al et...moram...a to za pivo...ma de...šta će ti pivo...imaš lijepo gusti sok i piješ...i kad proliješ, osuši se...a pivo treba prat...koma...a nije tekma tekma ak nema kokica ili kikirikija...e to onda nije tekma...hehehehe
[Vrh] Go down
lady
fetus
fetus
lady


Broj postova : 12
Registration date : 26.09.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime3/10/2007, 12:41 am

imam ti ja jednu priju,cura smišna,zgodna,super se slaže s muškim dijelom ekipe,uredno gleda utakmice sa pivom u ruci i svima je super,al iz nekog razloga nema momka...nekako je svi doživljavaju ko prijatelja...mislim da ipak većina vas(unatoč vašim suprotnim pričama) ipak za curu ne želi kopiju vašeg najboljeg prijatelja...????
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime3/10/2007, 12:46 am

nemora biti kopija...ali ljepo je da ti ne prigowara zbog toga samo zato jer je ona protiw...nego da i ona woli ponekad tak se opustiti...a ne da morash strepit kad stizesh doma...i pazit da ne smrdish po piwi...hehe green
[Vrh] Go down
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime3/10/2007, 3:35 pm

Ma ok je popit 1 pivu uz tekmu, i ja volim pogledati dobru tekmu, ali brate da se opija i cuga pivu u kafiću... NO WAY!!!

E, Dorice, nisi jedina... JA IMA DVA MISECA ne smim piti alkohol radi nekih problema sa želucem... Ako se ne želim vratiti na tablete, ne smim! Tako da sam na sokićima, ali... FALI MI VOTKA!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime3/10/2007, 8:28 pm

lady je napisao/la:
nekako je svi doživljavaju ko prijatelja...mislim da ipak većina vas(unatoč vašim suprotnim pričama) ipak za curu ne želi kopiju vašeg najboljeg prijatelja...????

Da, da...kad pogledas ipak ne zeli svaki decko takvu curu... suprotnosti se privlace tak da ipak mora biti drugacija od decka...!
[Vrh] Go down
Osjechanka
pilence
pilence
Osjechanka


Broj postova : 94
Age : 35
Location : ...:::OSIJEK:::...
Registration date : 25.09.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime3/10/2007, 11:08 pm

To za curu i pivo...
Boli mene briga šta će neka cura pit...
Ak ja pijem svoje piće i ak mi cura ne smeta ni malo...
Boli me briga...
Al meni je recimo tuborg predobro pivo...
Eto...
[Vrh] Go down
http://kerushinlife.blog.hr
Bibl
fetus
fetus
Bibl


Broj postova : 12
Age : 36
Registration date : 04.10.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime4/10/2007, 12:11 am

Prije -Samo rakija (cca. 0,5l po izlasku)
Sada -Samo Pivo, rakiju nemogu smislit (naravno trjezan, pijan mogu munit par čukančića iz zgloba)
[Vrh] Go down
astronomy
fetus
fetus
astronomy


Broj postova : 26
Location : within the glow that weaves a cloak of delight
Registration date : 26.09.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime4/10/2007, 10:46 am

the-knight-of-ni@hotmail. je napisao/la:
Prije -Samo rakija (cca. 0,5l po izlasku)
Sada -Samo Pivo, rakiju nemogu smislit (naravno trjezan, pijan mogu munit par čukančića iz zgloba)

trijezan misli, pijan... hm... izvodi? Smile

najbolja cuga- piva, bez konkurencije.
najgora- sve slatke i slatkaste žestice... a čak i nemoraju bit
žestice, slatko općenito kod mene ne prolazi
[Vrh] Go down
Osjechanka
pilence
pilence
Osjechanka


Broj postova : 94
Age : 35
Location : ...:::OSIJEK:::...
Registration date : 25.09.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime4/10/2007, 11:32 am

astronomy je napisao/la:
the-knight-of-ni@hotmail. je napisao/la:
Prije -Samo rakija (cca. 0,5l po izlasku)
Sada -Samo Pivo, rakiju nemogu smislit (naravno trjezan, pijan mogu munit par čukančića iz zgloba)

trijezan misli, pijan... hm... izvodi? Smile

najbolja cuga- piva, bez konkurencije.
najgora- sve slatke i slatkaste žestice... a čak i nemoraju bit
žestice, slatko općenito kod mene ne prolazi

A ti voliš gorko i žestoko ?

green green green Razz Razz
[Vrh] Go down
http://kerushinlife.blog.hr
astronomy
fetus
fetus
astronomy


Broj postova : 26
Location : within the glow that weaves a cloak of delight
Registration date : 26.09.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime4/10/2007, 11:56 am

Osjechanka je napisao/la:
astronomy je napisao/la:
the-knight-of-ni@hotmail. je napisao/la:
Prije -Samo rakija (cca. 0,5l po izlasku)
Sada -Samo Pivo, rakiju nemogu smislit (naravno trjezan, pijan mogu munit par čukančića iz zgloba)

trijezan misli, pijan... hm... izvodi? Smile

najbolja cuga- piva, bez konkurencije.
najgora- sve slatke i slatkaste žestice... a čak i nemoraju bit
žestice, slatko općenito kod mene ne prolazi

A ti voliš gorko i žestoko ?

green green green Razz Razz

ne nužno u kombinaciji jednog s drugim Razz
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime5/10/2007, 1:41 am

Đeki, Đeger i Hennessy

najgori su mi liker i te gluposti
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
andreica
fetus
fetus
andreica


Broj postova : 33
Age : 33
Registration date : 09.10.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime9/10/2007, 12:39 am

hm...najbolje...pa do sad mi je bilo brandy cola, al koliko ju ločem već mi je slabo od pomisli..hehe Cool
a najgore..meni je juice votka tako fuj...iu...okus neki po rigotini... No
[Vrh] Go down
http://blueandy.blog.hr
violetPOWER!!!!
fetus
fetus
violetPOWER!!!!


Broj postova : 18
Age : 34
Location : Osijek
Registration date : 17.10.2007

Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime18/10/2007, 10:21 pm

NAJBOLJE: Apsint, Breezer, pivo, vino
NAJGORE: čista votka, Osječko pivo, pelinkovac, jeger, metaxa
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/violetpower
Sponsored content





Alkoholna pića Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Alkoholna pića
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Društvo :: Izlasci-
Forum(o)Bir: