Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Alkoholna pića

Go down 
+17
tonka_bbb
Ivona
boško
; D !
sloboda u okovima
violetPOWER!!!!
andreica
Lasce de Mattey
astronomy
Bibl
dorica
venus in furs
wriskica
lady
Osjechanka
underground_bitch
nives191289
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 35
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime21/10/2007, 2:06 am

PROLAZI: Pivo-definitivno, Apsint, Medica-mmmmmmmmmm, teqila-bez mixanja s ostalom cugom Embarassed

NE PROLAZI: stoch, shljivovica, i sva cuci-muci picha......

Ma opchenito ne volim "zenskasta" picha i te gluposti....... Ionako mi je bajni, preplemeniti jednom davno rekao da sam ja zensko s greshkom...... Pa kaj onda? Drago mi je! Za sad! Wink
Najvecha mi je fora bila kad me moja draga teta namolila da izadjem s njom i njenim curama van, barem na cugu. Reko o ke....vi odite ja bum doshla. I tako....skockale se one, ulickale i oshle i nakon pol sata evo mene....... U bircu treshte cajke, one se bljeshche ko bozichna drfca, a ja ulazim sva u crnom i razderanim starkama. Drugi shok, one si naruche fenci shmenci picha, a ja pivu i josh vrnem konobaru chashu i "nategnem" iz boce. Hehehehe. Da, ovo je bila mala provokacija, ali sam postigla ono shto sam zeljela - vishe me ne zove van s njom! Wink
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
; D !
fetus
fetus
; D !


Broj postova : 15
Age : 33
Location : Križevci
Registration date : 21.10.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime21/10/2007, 6:35 pm

Najbolja piva, a mrzim mikseve svega i svačega
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime21/10/2007, 7:44 pm

violetPOWER!!!! je napisao/la:
NAJBOLJE: Breezer

Aaaa...breezer... to nam bila hrana na maturalcu... i lubenica, i naranca,limun, ananas, limeta...ma sve prolazi.....
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime21/10/2007, 8:20 pm

ma meni je breezer ko sokic..a preskup je!
[Vrh] Go down
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime23/10/2007, 4:05 pm

Ma breezer je ok... Ok, malo baca na sokiće, ali za razliku od Jegera koji je totalno ka sirup protiv kašlja, može proći! Ak se ima para, naravno...
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime23/10/2007, 7:46 pm

wriskica je napisao/la:
Ma breezer je ok... Ok, malo baca na sokiće, ali za razliku od Jegera koji je totalno ka sirup protiv kašlja, može proći! Ak se ima para, naravno...

slazem se... samo kod nas tog bas nema svugdje...a mi smo u spanjolskoj placali 2 eura, a u discu 3 eura...
sokic je, al par komada moze lupit... hehe
[Vrh] Go down
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime25/10/2007, 2:17 am

nives191289 je napisao/la:
wriskica je napisao/la:
Ma breezer je ok... Ok, malo baca na sokiće, ali za razliku od Jegera koji je totalno ka sirup protiv kašlja, može proći! Ak se ima para, naravno...

slazem se... samo kod nas tog bas nema svugdje...a mi smo u spanjolskoj placali 2 eura, a u discu 3 eura...
sokic je, al par komada moze lupit... hehe

Znaš što je problem? Mene ako lupi, ne stajem lako! Haha... Stanem, ali teška srca jer znam svoje granice...
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
plemenit
Gost




Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime25/10/2007, 2:44 am

ja se iskreno zgrazam bilo kakwog alkohola...nikada ga u ziwotu nisam probo..ni nikada nechu...mislim da tu ima ljudi koji to mogu potwrditi...eto kazem wam swima...da ako me ikada widite s panom u ruci...mozete platiti josh jedan
[Vrh] Go down
boško
pilence
pilence
boško


Broj postova : 55
Age : 35
Location : kako kada
Registration date : 17.09.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime25/10/2007, 11:13 pm

lady je napisao/la:
imam ti ja jednu priju,cura smišna,zgodna,super se slaže s muškim dijelom ekipe,uredno gleda utakmice sa pivom u ruci i svima je super,al iz nekog razloga nema momka...nekako je svi doživljavaju ko prijatelja...mislim da ipak većina vas(unatoč vašim suprotnim pričama) ipak za curu ne želi kopiju vašeg najboljeg prijatelja...????



hm...mozda nije problem u tome da ne zele kopiju svog najboljeg prijatelja...mozda tvoju frendicu smatraju samo frendicom iz drugih razloga...jer ja imam pomalo drugacija iskustva...
[Vrh] Go down
boško
pilence
pilence
boško


Broj postova : 55
Age : 35
Location : kako kada
Registration date : 17.09.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime25/10/2007, 11:21 pm

plemeniti je napisao/la:
ja se iskreno zgrazam bilo kakwog alkohola...nikada ga u ziwotu nisam probo..ni nikada nechu...mislim da tu ima ljudi koji to mogu potwrditi...eto kazem wam swima...da ako me ikada widite s panom u ruci...mozete platiti josh jedan

s obzirom na kolicinu vremena provedenim s osobom koja je ovo rekla..moram se sloziti s njim....

p.s. NE VRIJEDAJTE CURE S PIVOM U RUCI.... to sta neki ne vole slatka alkoholna pica il jednostavno uzivaju u picu koje se radi vec tisucljecima ne znaci da su manje vrijedni!!!

p.p.s nema ljepseg doli pive poslije cevapa....
[Vrh] Go down
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 35
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime26/10/2007, 1:17 pm

boško je napisao/la:
p.s. NE VRIJEDAJTE CURE S PIVOM U RUCI.... to sta neki ne vole slatka alkoholna pica il jednostavno uzivaju u picu koje se radi vec tisucljecima ne znaci da su manje vrijedni!!!

p.p.s nema ljepseg doli pive poslije cevapa....


Joj Boshka shto te volim!!!!!!!!!!! clown clown clown
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
boško
pilence
pilence
boško


Broj postova : 55
Age : 35
Location : kako kada
Registration date : 17.09.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime27/10/2007, 7:09 pm

sloboda u okovima je napisao/la:



Joj Boshka shto te volim!!!!!!!!!!! clown clown clown


hvala.. Embarassed
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime27/10/2007, 7:41 pm

plemeniti je napisao/la:
ja se iskreno zgrazam bilo kakwog alkohola...nikada ga u ziwotu nisam probo..ni nikada nechu...mislim da tu ima ljudi koji to mogu potwrditi...eto kazem wam swima...da ako me ikada widite s panom u ruci...mozete platiti josh jedan

lol! lol! lol! lol! moze i bambus proc?
[Vrh] Go down
Ivona
fetus
fetus
Ivona


Broj postova : 15
Age : 35
Registration date : 18.09.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 4:49 pm

Hehe pivo, pivo, obožavam pivo, samo ima jedan mali bed,,,kad se mi cure sredimo za vanka, navalimo po pivu i eto od zgodne pupe idemo van sa ogromnom škembom, ali to dečkima ne smeta cheers
Stella najbolje pivo iako i Tuborg može proći,,,,žesta dolazi u obzir kada se nazdravlja i slavi,a definitivno najgore piće je Sangria, vi koji ste je probali znate, a vi koji niste, jedna večer vam je dosta,,,, alko
[Vrh] Go down
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 6:47 pm

Hm... Ja sam u petak popila jedan Becks (ili je bila Bavaria, hmm...) i ˝betonirala˝ ga tequilom pa me zgazilo...JBG! zato ne volim baš piti pivu jer me ubije ako popijem šta drugo posli...

A što se tiče Sangrie... Pa pila sam je jednu večer... Nije mi ništa special, ali nije ni tako loša... Može proći ako nema tequile...

BTW... Ja još uvijek tvrdim da je JUICE-VOTKA naj naj!!! naklon
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 8:10 pm

Ivona je napisao/la:
definitivno najgore piće je Sangria, vi koji ste je probali znate, a vi koji niste, jedna večer vam je dosta,,,, alko
slazem se... meni fakat ne valja... lose vino.... ili ne znam kaj, al jednostvano- ne valja mi
[Vrh] Go down
tonka_bbb
pilence
pilence
tonka_bbb


Broj postova : 98
Age : 32
Location : bbbukovac
Registration date : 02.11.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime2/11/2007, 8:39 pm

NAJBOLJE: breezer-početak, kad ga do pola popijem onda eksam vodku borovnicu, to zalijem gutljajem-dva breezera, onda još jenda borovnica, pa popijem breezer do kraja, a onda se složim sa bavariom ili stellom...onak...dokraja...al kad počnem s pivom, onda u principu više ne mogu plesati glavom .....
FUJ: štok, jeger-MIJEŠANO Z BILO ČIM!!!!!!!!!!!!!!povraćam rulz




E DA!!!!!!! JOŠ NEŠ: MA NEMA LJEPŠEG PRIZORA OD CURE U BIRCU U ZAGRLJAJU SA DRAGIM, ONA PIJE SVOJU MALU BAVARIU, ON SVOJU VELIKU STELLU, I ZAJEDNO TEKMU GLEDAJU, AJME, TO SU BILI DANI....MISLIM, HOĆU REĆ, EH, TO JE TAKO SLATKO....
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime16/11/2007, 8:13 pm

Ivona je napisao/la:
Hehe pivo, pivo, obožavam pivo, samo ima jedan mali bed,,,kad se mi cure sredimo za vanka, navalimo po pivu i eto od zgodne pupe idemo van sa ogromnom škembom, ali to dečkima ne smeta cheers
Stella najbolje pivo iako i Tuborg može proći,,,,žesta dolazi u obzir kada se nazdravlja i slavi,a definitivno najgore piće je Sangria, vi koji ste je probali znate, a vi koji niste, jedna večer vam je dosta,,,, alko

Sangria... ovisi kakva... pila sam svakakvu prije 2 mjeseca u Španjolskoj, i nekad mi je znala biti OK, a nekad ne... al u svakom slučaju, nakon 2-3 čaše si mrtav pijan, čudo kaj smo znali doć do hotela... Very Happy (a zato smo padali u bazen... hmmm...?) lol!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
tonka_bbb
pilence
pilence
tonka_bbb


Broj postova : 98
Age : 32
Location : bbbukovac
Registration date : 02.11.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime16/11/2007, 11:59 pm

to se meni ne svinja kad se napim od dva-tri pića....to nije zabavno...ja volim puuuno piti...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime17/11/2007, 3:28 am

tonka_bbb je napisao/la:
to se meni ne svinja kad se napim od dva-tri pića....to nije zabavno...ja volim puuuno piti...

LOL... i ja sam voljela prije pijuckati... ali sad kad sam punoljetna, odlučila sam se uozbiljiti i biti dobra, dobra cura... hm... da... čekić
A i moram imat 0 promila radi vožnje... he he...
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime19/11/2007, 11:02 am

Ja sam ovaj vikend odlučila ful prestati piti... Nemam pojma, nije mi više zabavno! Triba mi dosta da se napijem, potrošim brdo para i onog momenta kada me pukne, pukne me ful... I to nisam ja, uvik sam bila bolja, manitija, opičenija i nadasve zabavnija kada sam trizna! A sada su se izlasci počeli svodidti na to ko će više popiti... I napraviti veću glupost...
Nije gušt jednostavno...
Zato zbogom Juice-votka i kokteli, hello Cedevita! lol!
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
Jeben@
fetus
fetus
Jeben@


Broj postova : 25
Registration date : 04.11.2007

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime20/11/2007, 12:48 am

Najbolje mi je: PIVA! ko i svakom metalcu.... =)
a najgore: nema ga...

bang
[Vrh] Go down
Frost
Gost




Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime3/12/2007, 10:41 pm

najbolje:absinth,brennivinn(od tog si stvarno gotov)i naravno legendarna piva
[Vrh] Go down
rajkooooo
fetus
fetus



Broj postova : 4
Registration date : 25.12.2009

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime28/1/2010, 3:18 pm

Vopi je zakon!!! Haineken ssssssssss
[Vrh] Go down
mmatuka67
fetus
fetus



Broj postova : 2
Registration date : 19.10.2011

Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime27/10/2011, 11:33 am

Svako je dobro koje u sebi sadrzi makar 0,5% alkohola....tuci sve redom.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Alkoholna pića - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Alkoholna pića   Alkoholna pića - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Alkoholna pića
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Društvo :: Izlasci-
Forum(o)Bir: