Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hajduk

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Hajduk Empty
PostajNaslov: Hajduk   Hajduk Icon_minitime17/9/2007, 1:38 am

I kad gube i kad tuku uvik virni svom Hajduku.... Mater nas je rodila, kraj staroga placa, čim smo oči otvorili za Hajduk smo bili, od ma su nas tamo motali u bilo, to je naša povist tako je to bilo, Hajduk živi vično šta bilo da bilo.... Ime su nam dali Torcida iz Splita, zvonila su zvona na sve strane svita...... Moj golube bili raširi krila, najlipša boja, boja je bila, u svit odleti svima pokaži, nama se vrati na plac najdraži. Sjeveroistok, sjeverozapad, idemo bili svi u napad, valovi kreću Torcide znajte i sa Torcidom svi zapivajte..... O Hajduče, dica su tvoja uvik uz tebe....

Mi u Boga virujemo on u Torcidi tu je, za nas zvone sveta zvona, zvona svetog Duje, tu u gradu pod marjanom cili svit nek čuje, ZA TORCIDU I ZA HAJDUK BILA VOJSKA TU JE. VOLIM TE HAJDUČE MOJ BILI ANĐELE I UMRAT ČE ZA TE RUKE HAJDUČKE, VOLIM TE HAJDUČE HRVATSKU I SPLIT, TORCIDA SA SJEVERA ZA TE ČE UMRIT. Za Hajduk navijamo on je dio nas, dok je svita i čovika imat če naš glas, KAD HAJDUCI ZIGRAJU SA POLJUDA SE ČUJE ZA HRVATSKU I UA HAJDUK BILA VOJSKA TU JE!!!!!

Di su lipi dani, ta stara vrimena kad se tresla stara plinara, sad je novo doba gromova, oluja sada grmi poljudska ljepotica od silnog sjevera: O HAJDUČE DICA SU TVOJA UVIK UZ TEBE

Nočas draga opet ču se napiti, za Hajduka iz sveg glasa pivati... oooooo oooo.... kad TORCIDA PUSTI GRLA HRVATSKA sve se trese ori pisma HAJDUČKA.... ja te volim ja te volim Hajduče, ja te volim ja te volim UMRIT ČEMO ZA TEBE

GOSPE SVETA SAČUVAJ NAS MUKA, BUDI SNAMA MOLI ZA HAJDUKA, GOSPE SVETA ISUSOVA MATI TO TE MOLE SA JADRANA HRVATI OLE OLE O HAJDUČE, SAMO HAJDUK VJEČNO ŽIVI SAMO NAPRID SVI U NAPAD BILI, SA HAJDUKOM SVE DO NEBA I DO PAKLA AKO TREBA

Evo tema o najfanatičnijim navijačima, najstarijoj navijačkoj organizaciji TORCIDA 1950, i ovom slavnom klubu....

šta mislite o njemu, dali ga pratite.... itd.....

KA JEDNO SRCE ZA HAJDUK ČEMO BITI.... BILA I PLAVA SKLADNA JE BOJA TO JE SIMBOL MAJSTORA SA MORA, PONOS JE GRADA POZNAT JE U SVITU I UVIK JE VIRAN SVOME RODNOM SPLITU, BILI SU BILI VRHOVI PLANINA BILA JE KOŠULJA HAJDUČKOGA SINA
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
Silni
Gost




Hajduk Empty
PostajNaslov: Re: Hajduk   Hajduk Icon_minitime1/10/2007, 11:34 pm

Hm, a sta da kazem na Hajduk ove sezone, srednja zalost isto ko i dinamo, ali je dinamo ipak za par nijansi bolji. Vi ste se barem rijesili Grgica, ali nas se Mamic neda.
[Vrh] Go down
tonka_bbb
pilence
pilence
tonka_bbb


Broj postova : 98
Age : 32
Location : bbbukovac
Registration date : 02.11.2007

Hajduk Empty
PostajNaslov: Re: Hajduk   Hajduk Icon_minitime3/11/2007, 3:19 am

trenutno 20 bodova zaostatka za dinamom.... MA STVARNO VAM JE VRHUNSKI TAJ VAŠ AJDUK!!!!!!! Razz Razz Razz lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hajduk Empty
PostajNaslov: Re: Hajduk   Hajduk Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hajduk
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Sport :: Nogomet-
Forum(o)Bir: