Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Metal općenito...

Go down 
+6
sloboda u okovima
venus in furs
Lasce de Mattey
nives191289
Mirna
wriskica
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime7/10/2007, 11:26 pm

Je se to meni samo čini ili je postalo neki trend slušati metal???
Mislim, nisam sad neka metalka, ali ok su mi neke grupe (Bullets from my Valentine naprimjer!)...
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime10/10/2007, 3:22 pm

ma....koliko ja znan ljudi da nose marte a neslušaju ništa....ma to triba sve poubijat.... =)
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime16/10/2007, 1:01 am

aaaaa.... Bullet for my Valentine... All these things I hate i naravno Tears don't fall.... bounce

i btw. mislim da marte nisu samo za metalce, rokere i ekipu... zasto to ne bi mogli nosit i obicni smrtnici?
imam marte, nisam ni rokerica ni matelca, so what?
jest da ih ne nosim, al eto... onak.. samo usput komentar...
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime16/10/2007, 2:13 pm

danas je trend biti metalac ili punker a nemaju pojma o tome većina njih. isto tako i ovi novopečni skinsi, koji nemaju pojma o weimaru, reichu, fuhreru i tako al se furaju na skinjare. jadno
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime16/10/2007, 3:32 pm

ma danas je vecina ljudi fejk...ali dobro..tko voli nek izvoli..
bas i ne volim metal..vise preferiram rock
[Vrh] Go down
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime19/10/2007, 12:47 pm

Fejk? Ne, još uvik postoje oni pravi metalci! Ali ako prođeš zadarskom rivom, od svih metalaca što se skupljaju tamo, ajmo reći da ih je tek 1/3 baš pravih!!! A jbg...
All the thing I hate je naj pisma od Bulett for my Valentine, ali super mi je i Hand of blood! mir
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime20/10/2007, 8:46 pm

a jebiga...mislim meni je bolje da je neko šminker nego da se pravi da je roker
[Vrh] Go down
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 36
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime21/10/2007, 12:49 pm

Colin.Farrell je napisao/la:
danas je trend biti metalac ili punker a nemaju pojma o tome većina njih. isto tako i ovi novopečni skinsi, koji nemaju pojma o weimaru, reichu, fuhreru i tako al se furaju na skinjare. jadno

Ajme! Pa ja se u nechem slazem s tobom!!! cyclops cyclops cyclops

Nego.......meni su najjachi novopecheni metalci! Oni nemaju pojma ko su, shto su i kaj slushaju!!!
Da mi je znat jel tko od njih chuo ikad za npr. Dragon Force, Passenger, Soilwork, In Flames, Chimaira........

A jedino su chuli za Metallicu, Maidene i Korn jer su trenutno i josh uvik jedino razvikani bandovi.....

Al sad su josh vecha fora oni EMO pokreti.......poshto su nam okupirali Melin frendica je napravla letak ke smo djelili po gradu da upozorimo pipole.......budem jednom skenirala pa vam pokazem.....hehehehe čekić čekić čekić
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime21/10/2007, 8:13 pm

ajmee..emo pokreti..loool..najjaci su mi oni emo bendovi..pa cak postoji i njihvova vrsta glazbe ajme strasno!!...
ajmo se malo svi rezati i govoriti kako nas zivot nema smisla..looool
[Vrh] Go down
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 36
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime22/10/2007, 2:17 am

i kako nas nitko ne voli i kako smo si ruzni i odvratni i kako che nas josh netko ubit putem jer imamo veeliku zelju da se ubijemo, al nemamo muda........ čekić čekić čekić smijesko smijesko smijesko
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime22/10/2007, 2:04 pm

sloboda u okovima je napisao/la:
Colin.Farrell je napisao/la:
danas je trend biti metalac ili punker a nemaju pojma o tome većina njih. isto tako i ovi novopečni skinsi, koji nemaju pojma o weimaru, reichu, fuhreru i tako al se furaju na skinjare. jadno

Ajme! Pa ja se u nechem slazem s tobom!!! cyclops cyclops cyclops

Nego.......meni su najjachi novopecheni metalci! Oni nemaju pojma ko su, shto su i kaj slushaju!!!
Da mi je znat jel tko od njih chuo ikad za npr. Dragon Force, Passenger, Soilwork, In Flames, Chimaira........

A jedino su chuli za Metallicu, Maidene i Korn jer su trenutno i josh uvik jedino razvikani bandovi.....

Al sad su josh vecha fora oni EMO pokreti.......poshto su nam okupirali Melin frendica je napravla letak ke smo djelili po gradu da upozorimo pipole.......budem jednom skenirala pa vam pokazem.....hehehehe čekić čekić čekić


u melin se izlazi???? jel dolaziš u zvuk kada?
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 36
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime23/10/2007, 11:08 am

Melin - jap, Dobar Zvuk - kako kad.......nekak....nisam se tam ugnijezdila.... Perqe? Ti si tam??
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
boško
pilence
pilence
boško


Broj postova : 55
Age : 36
Location : kako kada
Registration date : 17.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime29/10/2007, 8:10 pm

Colin.Farrell je napisao/la:
danas je trend biti metalac ili punker a nemaju pojma o tome većina njih. isto tako i ovi novopečni skinsi, koji nemaju pojma o weimaru, reichu, fuhreru i tako al se furaju na skinjare. jadno


danasnja djeca se priduzuju takvim subgrupama iz fore, a ne iz uvjerenja kao sto je to prije bilo....tako da coline slazem se u potpunosti s tobom jer i meni ponekad idu na zivce klinci koji se forsaju, a nemaju pojma...

p.s. emovci...hahaha..nemam nista protiv tih ljudi, al opet ne mozes mi bit takav.....al vidam ih sve vise i vise po zagrebu...bojim se da ne dode do nestasice zileta...
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime30/10/2007, 12:55 am

@ sloboda u okovima - kako kad, kad nisam živčan

@ boško - ja i ti smo se uvik u svemu slagali!!! al to je prešlo u furanje, ja slušam metal i znam sigurno više od 60% ovih balavih metalaca i rokera koji misle da su sa puštenom kosom i iron maiden majcom popili svu pamet..
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime30/10/2007, 3:23 pm

wriskica je napisao/la:
Fejk? Ne, još uvik postoje oni pravi metalci! Ali ako prođeš zadarskom rivom, od svih metalaca što se skupljaju tamo, ajmo reći da ih je tek 1/3 baš pravih!!!

E, sve mi je jasno.. pogotovo u Zadru.. tamo su na svakom uglu, a sad, pitanje je tko kaj sluša.. dok su se na Trgu 5 bunara uvijek okupljali sk8eri, sad su punkeri.. tko zna šta me čeka slijedeće ljeto kad dođem.. Smile
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime30/10/2007, 8:18 pm

underground_bitch je napisao/la:
wriskica je napisao/la:
Fejk? Ne, još uvik postoje oni pravi metalci! Ali ako prođeš zadarskom rivom, od svih metalaca što se skupljaju tamo, ajmo reći da ih je tek 1/3 baš pravih!!!

E, sve mi je jasno.. pogotovo u Zadru.. tamo su na svakom uglu, a sad, pitanje je tko kaj sluša.. dok su se na Trgu 5 bunara uvijek okupljali sk8eri, sad su punkeri.. tko zna šta me čeka slijedeće ljeto kad dođem.. Smile

JOK! Sk8eri su dobili svoj sk8 park, mali, ali... S njima sam većinom dobra! Ni pankići se ne skupljaju na 5 bunara više... Sad ti u Jebene (hmm... krasan naziv za park, ha?!) izlazi mularija koja ne zna još ni što je izlazak i propalitet zadarskih četvrti... Ne pitaj!
Na 5bunara jedino što sad valja je Cayman, novi club... MRAK JE i tamo se izlazi vikendom! Very Happy
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime30/10/2007, 10:02 pm

wriskica je napisao/la:
underground_bitch je napisao/la:
wriskica je napisao/la:
Fejk? Ne, još uvik postoje oni pravi metalci! Ali ako prođeš zadarskom rivom, od svih metalaca što se skupljaju tamo, ajmo reći da ih je tek 1/3 baš pravih!!!

E, sve mi je jasno.. pogotovo u Zadru.. tamo su na svakom uglu, a sad, pitanje je tko kaj sluša.. dok su se na Trgu 5 bunara uvijek okupljali sk8eri, sad su punkeri.. tko zna šta me čeka slijedeće ljeto kad dođem.. Smile

JOK! Sk8eri su dobili svoj sk8 park, mali, ali... S njima sam većinom dobra! Ni pankići se ne skupljaju na 5 bunara više... Sad ti u Jebene (hmm... krasan naziv za park, ha?!) izlazi mularija koja ne zna još ni što je izlazak i propalitet zadarskih četvrti... Ne pitaj!
Na 5bunara jedino što sad valja je Cayman, novi club... MRAK

JE i tamo se izlazi vikendom! Very Happy

Da, znam... vidjela sam ga... prehebeno izgleda al nisam stigla ić tamo... budem next summer... Smile
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime31/10/2007, 1:41 am

underground_bitch je napisao/la:
wriskica je napisao/la:
underground_bitch je napisao/la:
wriskica je napisao/la:
Fejk? Ne, još uvik postoje oni pravi metalci! Ali ako prođeš zadarskom rivom, od svih metalaca što se skupljaju tamo, ajmo reći da ih je tek 1/3 baš pravih!!!

E, sve mi je jasno.. pogotovo u Zadru.. tamo su na svakom uglu, a sad, pitanje je tko kaj sluša.. dok su se na Trgu 5 bunara uvijek okupljali sk8eri, sad su punkeri.. tko zna šta me čeka slijedeće ljeto kad dođem.. Smile

JOK! Sk8eri su dobili svoj sk8 park, mali, ali... S njima sam većinom dobra! Ni pankići se ne skupljaju na 5 bunara više... Sad ti u Jebene (hmm... krasan naziv za park, ha?!) izlazi mularija koja ne zna još ni što je izlazak i propalitet zadarskih četvrti... Ne pitaj!
Na 5bunara jedino što sad valja je Cayman, novi club... MRAK

JE i tamo se izlazi vikendom! Very Happy

Da, znam... vidjela sam ga... prehebeno izgleda al nisam stigla ić tamo... budem next summer... Smile

Čuj, kad dođeš, prvo tamo moraš doći... Ma javiš mi da si u Zd pa odemo skupa, ja sam dobra sa cilom ekipom (šefom, konobarima, ...)... Jbg kad sam tamo svaki dan... Laughing
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
Jeben@
fetus
fetus
Jeben@


Broj postova : 25
Registration date : 04.11.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime4/11/2007, 5:11 pm

Kao kaj vidim...neki od vas slušaju bullet for my valentine i to...to je nu metal ili ti neki novi metal...moderni.
al nema ništa do trash metala i death metala.
poslušajte trash metal kao kaj su:
Megadeth
Sepultura
Pantera
Kreator
Anthrax
Exodus
Metallica

ili samo poslušajte death metal:
Death,
Amon Amarth,
Vader,
Kataklysam,
Napalm Death,
Obituary

i nešto malo melodic death metala:
COB
inflames,
suidakra

a kaj se tiče ovog nu metala ima samo sva dobra benda machine head i lamb of god.

rock
ovo su vam preporuke...
pa vidite...=)
stay metal bang
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime4/11/2007, 10:11 pm

pohvalno.
[Vrh] Go down
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime6/11/2007, 1:46 am

Jeben@ je napisao/la:
Kao kaj vidim...neki od vas slušaju bullet for my valentine i to...to je nu metal ili ti neki novi metal...moderni.
al nema ništa do trash metala i death metala.
poslušajte trash metal kao kaj su:
Megadeth
Sepultura
Pantera
Kreator
Anthrax
Exodus
Metallica

ili samo poslušajte death metal:
Death,
Amon Amarth,
Vader,
Kataklysam,
Napalm Death,
Obituary

i nešto malo melodic death metala:
COB
inflames,
suidakra

a kaj se tiče ovog nu metala ima samo sva dobra benda machine head i lamb of god.

rock
ovo su vam preporuke...
pa vidite...=)
stay metal bang

Vidi se ko zna o metalu... Hehe... Meni su bulletsi full okej!

E, a di se tu ubrajjaju Borgiri? Moj ih braco sluša, njih i Guardiane... To je ka neki death... Ha?
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
Jeben@
fetus
fetus
Jeben@


Broj postova : 25
Registration date : 04.11.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime6/11/2007, 9:13 pm

Ej Borgiri ti spadaju u Black metal. =)
a za ovo drugo nisam sigurna...mislim da je desth al nemoj me uzet za rječ. ne slušam pa nisam sigurna...

rock
[Vrh] Go down
Turbo Treba Tinchy
fetus
fetus



Broj postova : 13
Age : 42
Location : CRO :cro:
Registration date : 19.11.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime19/11/2007, 10:16 pm

Ja slušam sw€ wrste metala i nosim marte!METALLICA JE ZAKON!!!!! mir rock rock rock rock bang bang Metal općenito... 254525
[Vrh] Go down
Jeben@
fetus
fetus
Jeben@


Broj postova : 25
Registration date : 04.11.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime19/11/2007, 10:42 pm

Turbo Treba Tinchy je napisao/la:
Ja slušam sw€ wrste metala i nosim marte!METALLICA JE ZAKON!!!!! mir rock rock rock rock bang bang Metal općenito... 254525


ja iskreno mislim da si ti samo pozerica. kaj ce kom kaj ti nosis marte??
aj ak si tak pametna,zakaj si napisala da je metallica zakon a kaj nisi cula za nis drugo...?? i daj mi pnapisi bar 6 podvrsti metala...
bang
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime20/11/2007, 12:05 am

lol.go girl!
ja isto nosim marte a daleko sam od metalca.hehe.to samo da mi se noge ne smrznu.hehe. potrcko
[Vrh] Go down
Sponsored content





Metal općenito... Empty
PostajNaslov: Re: Metal općenito...   Metal općenito... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Metal općenito...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» HEAVY METAL

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Kultura :: Glazba :: Strano-
Forum(o)Bir: