Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Poremeceni umovi ili?

Go down 
+3
andreica
underground_bitch
nives191289
7 posters
Autor/icaPoruka
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime13/10/2007, 2:35 am

Citala sam sad na netu clanke i clanke o sotonistima, njhovim obredima i ostalima stvari, i ruku na stce, uspjeli su me zaprepastiti i stvarno, pitam se gdje su takvi ljudi izgubili smisao zivota da rade takva sranja...
Istina, u nicemu ne treba pretjerivati pa tako ni u vjeri, ali ako se vec povode za time da je svatko roden da bi bio ovakav ili onakav, onda stvarno, thnx god kaj sam takva kakva jesam...
iako mi se svidaju njihovi motivi crnih ruza, palih andela i svega toga..lijepo je to vidjet samo na slikama... goth... aaa....

''novorodence iskopano pri obredu nikad nije pronadeno''

''ukradene posvecene hostije''

''pred oltarom ostavljena probodena krvava haljina''

''silovano 6 maloljetnica u svrhu crne mise''


i sad, komentare na sunce... lol!
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime13/10/2007, 12:23 pm

Crna misa predstavlja osnovni ritual sotonizma. Crna misa je "ruganje" katoličkoj misi. U njoj se obeščašćuju najveće kršćanske vrednote: hostije koje predstavljaju Kristovo tijelo, vino koje je simbol njegove krvi i sveta voda. Ponekad sotonistički svećenik stavlja hostiju, posvećenu na katoličkoj misi, u vaginu žene s kojom će imati spolni odnos tijekom mise, a umjesto vina pije se mokraća ili krv žrtvovane životinje ili osobe. Također je bitno spomenuti da se na crnoj misi katoličke molitve recitiraju natraške. "Riječ je o vrlo snažnom simboličnom ritualu u kojem se sotonisti obraćaju đavlu, a kojemu je nakana, degradiranje kršćanskog obreda i njegovo pretvaranje u obred s moćnim nabojem religioznih i magijskih sila, u veličanje đavla." Svećenik koji vodi ovaj obred nosi ogrtač od kozje kože i najčešće jareću glavu jer se jarac uzima kao simbol sotone. Kao u katoličkoj misi, i u crnoj misi pričest predstavlja vrhunac u kojoj se pripadnici pričešćuju mješavinom posvećene hostije s krvlju žrtvovane životinje ili osobe . Često se koriste i menstrualnom krvlju svojih vještica. Svaka crna misa je uvelike prožeta seksom, odnosno obrednim seksualnim orgijama koje čovjeku pružaju neizmjernu magijsku snagu i oslobođenje energije. Potrebno je koristiti zaštitna sredstva, a ukoliko se desi da žena pri tom činu zatrudni, ona mora dijete roditi u tajnosti, a zatim ga žrtvovati Sotoni. Ritual se uvijek vrši noću i mora završiti prije zore. Prostorija u kojoj se vrši crna misa mora biti potpuno zamračena, a u njoj mora vladati mrkla tišina. Priča tijekom trajanja mise smatra se ozbiljnim prekršajem i teško se kažnjava. Svrha crne mise je svetkovina zla i često za cilj ima i bacanje uroka.





eto pa wi sad widite dali su to normalni ljudi...nije nego tko bi ih zadawio ko jebene male machiche i bacio u wodu...meni stwarno nije jasno kako chowijek moze toliko izgubiti smisao njegowa ziwota da ide raditi owakwe stwari...wjerujem da owdje nema chowijeka kojem bi se owo swidjalo..mislim to je toliko sramotno da nemam rijechi..ali samo usput kazem da nazalost wishe od 80% ljudi pochinje iz zajebancije..i nezna nishta od toga...i kad se uwuku sotona ih ne pushta..nemoguche se oduprijeti..chak postoje situacije u kojima ni egzorcizam ne pomaze...mozesh se ti onda kajati i zeljeti wratiti na prawu stranu koliko god zelish..ali je gotowo pa nemoguche to uchiniti...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime7/11/2007, 2:54 am

plemeniti je napisao/la:

eto pa wi sad widite dali su to normalni ljudi...nije nego tko bi ih zadawio ko jebene male machiche i bacio u wodu...

Nemoj daviti male mačiće... nisu oni ništa krivi... buuuu... Sad
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
plemenit
Gost




Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime7/11/2007, 3:08 am

oke...kakwe owo ima weze s temom...aj samo to objasni...tema je sotonizam...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime7/11/2007, 12:36 pm

Jer volim mačiće. Smile
Ma joj, meni su ti sotonisti koma.. ti obredi, ubojstva.. ogavno.. iskreno, uopće ni ne želim o njima razmišljati..
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
andreica
fetus
fetus
andreica


Broj postova : 33
Age : 33
Registration date : 09.10.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime8/11/2007, 10:41 pm

nemojte me sad ubit ili sl. ali meni je to nekako sve smiješno...
ja to nekako shvaćam više kao neko odupiranje odnosno neko pljuvanje po Crkvi...tako da mi je stvarno smiješno....definitivno ti ljudi nisu normalni, tu se nema šta raspravljat...a jbg, debila ima svuda oko nas...
[Vrh] Go down
http://blueandy.blog.hr
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime9/11/2007, 4:22 pm

nije da su to poremeceni umovi.nego oni jednostavno u to vjeruju.isto kao sto mi imamo pricesti krizme i sve to.tako i oni imaju crne mise.
ne opravdavam to sta oni rade.samo kazem da nisu poremeceni.
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime9/11/2007, 5:26 pm

venus in furs je napisao/la:
nije da su to poremeceni umovi.nego oni jednostavno u to vjeruju.isto kao sto mi imamo pricesti krizme i sve to.tako i oni imaju crne mise.
ne opravdavam to sta oni rade.samo kazem da nisu poremeceni.

ma jok nisu poremečeni, vrlo su pametni i vrlo su stabilni, zato im i nije problem zaklat nekoga za prinos žrtve.
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
plemenit
Gost




Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime9/11/2007, 5:48 pm

venus in furs je napisao/la:
nije da su to poremeceni umovi.nego oni jednostavno u to vjeruju.isto kao sto mi imamo pricesti krizme i sve to.tako i oni imaju crne mise.
ne opravdavam to sta oni rade.samo kazem da nisu poremeceni.


hehe..ma saswim su normalni...zrtwowati i klati malu djecu..oltare im glumi gola zena koju zatim swi redom siluju nakon mise..piju krw ztwowanih ziwotinja..i shta je najgore od swega shtuju sotonu...pa to je milo moje za poubijati a ne dawat im podrshku...owo se nemoze nazwati normalnim nikako..i chudi me kako ih uopche neko moze braniti...!!!
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime10/11/2007, 2:56 pm

plemeniti je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
nije da su to poremeceni umovi.nego oni jednostavno u to vjeruju.isto kao sto mi imamo pricesti krizme i sve to.tako i oni imaju crne mise.
ne opravdavam to sta oni rade.samo kazem da nisu poremeceni.


hehe..ma saswim su normalni...zrtwowati i klati malu djecu..oltare im glumi gola zena koju zatim swi redom siluju nakon mise..piju krw ztwowanih ziwotinja..i shta je najgore od swega shtuju sotonu...pa to je milo moje za poubijati a ne dawat im podrshku...owo se nemoze nazwati normalnim nikako..i chudi me kako ih uopche neko moze braniti...!!!

pa ja ih ne branim.niti im dajem podrsku.samo kazem da se ne zelim uopce petljati u to.jer su to neki njihovi obicaji.ali nisu poremeceni.
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime10/11/2007, 7:31 pm

venus in furs je napisao/la:

pa ja ih ne branim.niti im dajem podrsku.samo kazem da se ne zelim uopce petljati u to.jer su to neki njihovi obicaji.ali nisu poremeceni.

Ok, ako ti ovo nije poremećeno, sve ovo što je plemeniti naveo da rade, što je tebi poremećeno? U tvojoj glavi, koje značenje ima riječ "poremećeno"?! Svašta!
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime10/11/2007, 7:33 pm

venus in furs je napisao/la:
plemeniti je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
nije da su to poremeceni umovi.nego oni jednostavno u to vjeruju.isto kao sto mi imamo pricesti krizme i sve to.tako i oni imaju crne mise.
ne opravdavam to sta oni rade.samo kazem da nisu poremeceni.


hehe..ma saswim su normalni...zrtwowati i klati malu djecu..oltare im glumi gola zena koju zatim swi redom siluju nakon mise..piju krw ztwowanih ziwotinja..i shta je najgore od swega shtuju sotonu...pa to je milo moje za poubijati a ne dawat im podrshku...owo se nemoze nazwati normalnim nikako..i chudi me kako ih uopche neko moze braniti...!!!

pa ja ih ne branim.niti im dajem podrsku.samo kazem da se ne zelim uopce petljati u to.jer su to neki njihovi obicaji.ali nisu poremeceni.

ne to je sasvim normalno, eno čovjek ubio dvoje dice, brata, ženu mu, čaču... šta je tu čudno???? pa to je normalno! nije on bio poremečen! ma kakvi... ko ni sotonjare, bio je baš cool i normalan!
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime11/11/2007, 2:58 pm

Colin.Farrell je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
plemeniti je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
nije da su to poremeceni umovi.nego oni jednostavno u to vjeruju.isto kao sto mi imamo pricesti krizme i sve to.tako i oni imaju crne mise.
ne opravdavam to sta oni rade.samo kazem da nisu poremeceni.


hehe..ma saswim su normalni...zrtwowati i klati malu djecu..oltare im glumi gola zena koju zatim swi redom siluju nakon mise..piju krw ztwowanih ziwotinja..i shta je najgore od swega shtuju sotonu...pa to je milo moje za poubijati a ne dawat im podrshku...owo se nemoze nazwati normalnim nikako..i chudi me kako ih uopche neko moze braniti...!!!

pa ja ih ne branim.niti im dajem podrsku.samo kazem da se ne zelim uopce petljati u to.jer su to neki njihovi obicaji.ali nisu poremeceni.

ne to je sasvim normalno, eno čovjek ubio dvoje dice, brata, ženu mu, čaču... šta je tu čudno???? pa to je normalno! nije on bio poremečen! ma kakvi... ko ni sotonjare, bio je baš cool i normalan!
jesam li ja sada spominjala covjeka koji je poubijao cijelu obitelj?!?!?!?!?!
ne nisam! zato ne seri.
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime11/11/2007, 3:05 pm

daj razluchi kaj je chowijek htio rechi...aj wenus prochitaj i onda pishi...nije reka da si ga spominjala...nego da je on normalan isto ko i sotonjare,..razumish???
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime11/11/2007, 3:55 pm

venus in furs je napisao/la:
Colin.Farrell je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
plemeniti je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
nije da su to poremeceni umovi.nego oni jednostavno u to vjeruju.isto kao sto mi imamo pricesti krizme i sve to.tako i oni imaju crne mise.
ne opravdavam to sta oni rade.samo kazem da nisu poremeceni.


hehe..ma saswim su normalni...zrtwowati i klati malu djecu..oltare im glumi gola zena koju zatim swi redom siluju nakon mise..piju krw ztwowanih ziwotinja..i shta je najgore od swega shtuju sotonu...pa to je milo moje za poubijati a ne dawat im podrshku...owo se nemoze nazwati normalnim nikako..i chudi me kako ih uopche neko moze braniti...!!!

pa ja ih ne branim.niti im dajem podrsku.samo kazem da se ne zelim uopce petljati u to.jer su to neki njihovi obicaji.ali nisu poremeceni.

ne to je sasvim normalno, eno čovjek ubio dvoje dice, brata, ženu mu, čaču... šta je tu čudno???? pa to je normalno! nije on bio poremečen! ma kakvi... ko ni sotonjare, bio je baš cool i normalan!
jesam li ja sada spominjala covjeka koji je poubijao cijelu obitelj?!?!?!?!?!
ne nisam! zato ne seri.

eh mala kad ja nebi srao ti se nebi imala sčim hranit... mala odrasti i nauči čitat!
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime11/11/2007, 10:12 pm

nemogu vjerovati da ne mozes smisliti ni jednu bolju uvredu od tog.ja sam te koristila jos u vrticu.lol
a mislim da ti bas i nije mjesto na forumu posto neznas prihvatiti tude misljenje.!!
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime12/11/2007, 3:53 am

venus in furs je napisao/la:
nemogu vjerovati da ne mozes smisliti ni jednu bolju uvredu od tog.ja sam te koristila jos u vrticu.lol
a mislim da ti bas i nije mjesto na forumu posto neznas prihvatiti tude misljenje.!!

sorry mala, znam da nemaš toliki kvocijent inteligencije da daš neki pametniji odgovor, pošto ti je mozak razvijen kao u djeteta u vrtiću dao sam ti odgovor za koji sam se nadao da češ razumijeti. bravo za tebe. neuvažavam bolesna i djetinjasta mišljenja ni ovde ni u životu, a ako ti smetam i očeš da odem riješi me se, nagovori admina. sorry što pišem ovako kasnoo kad djeca kao ti spavaju ali pročitat češ ujutro....
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime13/11/2007, 4:59 pm

Colin.Farrell je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
nemogu vjerovati da ne mozes smisliti ni jednu bolju uvredu od tog.ja sam te koristila jos u vrticu.lol
a mislim da ti bas i nije mjesto na forumu posto neznas prihvatiti tude misljenje.!!

sorry mala, znam da nemaš toliki kvocijent inteligencije da daš neki pametniji odgovor, pošto ti je mozak razvijen kao u djeteta u vrtiću dao sam ti odgovor za koji sam se nadao da češ razumijeti. bravo za tebe. neuvažavam bolesna i djetinjasta mišljenja ni ovde ni u životu, a ako ti smetam i očeš da odem riješi me se, nagovori admina. sorry što pišem ovako kasnoo kad djeca kao ti spavaju ali pročitat češ ujutro....

ajde lagano ******! oke!..
sad mozes reci da sam jadna zato sto cu ovo reci ali zaboli me.meni se stvarno s tobom primitivnom budalom koja je na razini pameti jednaka s onim koji su zivjeli u pecinama. neda natezati!ja imam i pametnijeg posla nego visiti u 1.30 na ovom forumu.koji je ionako otisao u kurac.
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime13/11/2007, 6:25 pm

owdje che zawrshiti rasprawa..mozete jedino daljnim stwaranjem owakwog oftopika zaraditi opomenu..a to che se dogoditi..kako za wenus tako i za collina i magdalenu...wratite se na temu a ne na medjusobne prepirke...


moderator...
[Vrh] Go down
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime13/11/2007, 10:07 pm

ugl...da se vratim na temu....ma bolesno....to smo odavno zaključili....

ass
[Vrh] Go down
boško
pilence
pilence
boško


Broj postova : 55
Age : 36
Location : kako kada
Registration date : 17.09.2007

Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime24/11/2007, 12:06 am

ovo se ne da komentirat...jer to su neki posebni,ajmo nazvat,umovi..na tu dimenziju necu nikad past (nit ne zelim)....ne znam sta se dogada tim ljudima u glavi da mogu radit takve stvari...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poremeceni umovi ili? Empty
PostajNaslov: Re: Poremeceni umovi ili?   Poremeceni umovi ili? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poremeceni umovi ili?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Znanost :: Religija,teologija,filozofija-
Forum(o)Bir: