Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 In memoriam...

Go down 
+10
fhabs
$rky
andreica
; D !
Mirna
wriskica
Osjechanka
venus in furs
underground_bitch
nives191289
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime17/10/2007, 8:22 pm

Iako ga osobno nisam previse slusala, mislim da je covijek prerano izbrisan sa lica zemlje na kojem ostavio duboko urezan trag...

In memoriam... Tose2006mb4
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime17/10/2007, 9:29 pm

Ja sam svoje već rekla, na blogu..
Iako ga ni ja nisam slušala, ajde, znam dvije njegove pjesme koje su mi full lijepe, al baš mi je bilo žao kad sam čula za to.. jbg.. c'est la vie.. moja vječna filozofija.. Sad
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime17/10/2007, 11:44 pm

nisam bas preveliki fan..ona pratim te mi je jedina njegova dobra..ali jako mi je zao..
bio je premlad da bi mu zivot zavrsio..
[Vrh] Go down
Osjechanka
pilence
pilence
Osjechanka


Broj postova : 94
Age : 35
Location : ...:::OSIJEK:::...
Registration date : 25.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime17/10/2007, 11:47 pm

Meni nije nešt posebno žao...
Jel ga nisam ni volila a ni slušala...
A mnogi mladi ljudi gube svoje živote...
Oko ovoga se digla prašina samo zato što je bio slavan...
Eto moe mišljenje...
[Vrh] Go down
http://kerushinlife.blog.hr
plemenit
Gost




In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime18/10/2007, 12:08 am

moram se sloziti s osjechankom..da...kaj sad mnogi mladi swakodnewno umiru..i to u welikim bolowima..on je barem brzo umro...i dize se swa ta prashina zato jer je bio slawan...chowijek je..i kao takwoga mi ga je zao...ali nishta manje niti nishta wishe nego swakog chowijeka koji prerano napusti owaj swijet...wishe se buke dize oko toga kako je umro nego npr oko one jadne curice koja je imala swega mozda ni godinu dana a pala s zgrade...to je meni za zaliti i plakati...
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime18/10/2007, 3:16 pm

a eto, pamceni su samo oni koji se dokazu a ne mi obicni smrtnici koji zivimo u sjeni celebritya...
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime18/10/2007, 3:39 pm

ma nisam ni ja sada mislila plakati..ali zao mi je..isto koliko mi je zao i kada citam u novinama da je neki drugi mladi covjek poginuo...
[Vrh] Go down
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime19/10/2007, 12:49 pm

Samo jedno ću reći...
R.I.P.
(inače ću opet plakati!)
Crying or Very sad
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime19/10/2007, 1:12 pm

Osjechanka je napisao/la:
Meni nije nešt posebno žao...
Jel ga nisam ni volila a ni slušala...
A mnogi mladi ljudi gube svoje živote...
Oko ovoga se digla prašina samo zato što je bio slavan...
Eto moe mišljenje...

e pa da....svaki dan mladi gube živote a nikog nije briga...mislim ža mi je lika al sad da ću plakat....mda...
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime21/10/2007, 7:48 pm

Otkad ga nema, to mi je drazi... prije mi nije padalo na pamet otvorit limewire i skidat novi album tose proeskog, ali eto....
[Vrh] Go down
; D !
fetus
fetus
; D !


Broj postova : 15
Age : 33
Location : Križevci
Registration date : 21.10.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime21/10/2007, 8:11 pm

R.I.P
[Vrh] Go down
andreica
fetus
fetus
andreica


Broj postova : 33
Age : 33
Registration date : 09.10.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime22/10/2007, 12:47 am

ma meni je žao....ali kao što kažete svaki dan umiru ljudi...nisam ga ni slušala ni ništa, ali izgleda da je čovjek stvarno bio pozitivna i dobra osoba...so...R.I.P... Sad
[Vrh] Go down
http://blueandy.blog.hr
$rky
fetus
fetus



Broj postova : 20
Location : Rijeka
Registration date : 30.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime22/10/2007, 9:44 am

Meni je zao samo iz razloga sto su mi se neke njegove pijesme urezale u srce od kad sam sa sadasnjom curom...ono znale su bit napisane u sms-u.
VEZI ME ZA SEBE npr...mi se vrti u glavi svaki put kad nju vidim...
Onaj dan kad je poginuo nisam vjerovao da je istina a kad sam svatio da je vrag odnio salu mi je bilo zaista tesko, i sto ce ti zivot i sva dobra volja kad si u tom životu samo kap u moru...

Smetaju me novinari....koji sad previse seru....

Juce je poginulo 9 ljudi na nasim cestama....
JEL TO KOGA BRIGA???
[Vrh] Go down
fhabs
pilence
pilence
fhabs


Broj postova : 59
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 23.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime22/10/2007, 11:51 am

bio je čovjek ko i svi ostali.. i ostali umiru.. nikog nije briga..
al ipak.. žao mi ga je.. nisam ga posebno slušala.. al ipak.. bio je human i velik čovjek.. i prerano je otišao..
[Vrh] Go down
http://nogometnoloodilo.blog.hr/
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime22/10/2007, 1:08 pm

$rky je napisao/la:
Meni je zao samo iz razloga sto su mi se neke njegove pijesme urezale u srce od kad sam sa sadasnjom curom...ono znale su bit napisane u sms-u.
VEZI ME ZA SEBE npr...mi se vrti u glavi svaki put kad nju vidim...
Onaj dan kad je poginuo nisam vjerovao da je istina a kad sam svatio da je vrag odnio salu mi je bilo zaista tesko, i sto ce ti zivot i sva dobra volja kad si u tom životu samo kap u moru...

Smetaju me novinari....koji sad previse seru....

Juce je poginulo 9 ljudi na nasim cestama....
JEL TO KOGA BRIGA???

Da, ja sam vidjela... katastrofa... pa kaj se to događa... Sad
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
$rky
fetus
fetus



Broj postova : 20
Location : Rijeka
Registration date : 30.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime22/10/2007, 1:45 pm

underground_bitch je napisao/la:
$rky je napisao/la:
Meni je zao samo iz razloga sto su mi se neke njegove pijesme urezale u srce od kad sam sa sadasnjom curom...ono znale su bit napisane u sms-u.
VEZI ME ZA SEBE npr...mi se vrti u glavi svaki put kad nju vidim...
Onaj dan kad je poginuo nisam vjerovao da je istina a kad sam svatio da je vrag odnio salu mi je bilo zaista tesko, i sto ce ti zivot i sva dobra volja kad si u tom životu samo kap u moru...

Smetaju me novinari....koji sad previse seru....

Juce je poginulo 9 ljudi na nasim cestama....
JEL TO KOGA BRIGA???

Da, ja sam vidjela... katastrofa... pa kaj se to događa... Sad


ah....sta znas...zivot je samo tren
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime22/10/2007, 7:52 pm

Mozda bas sutra mi zavrsimo na naslovnici crne kronike...
... vec sam si nasla sliku za osmrtnicu.. LoL... (zabrijavam veceras, opasno... hehe)
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime22/10/2007, 10:24 pm

ma grozno! to je sve sto imam za reci.. Sad
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime23/10/2007, 11:19 pm

Da, Toše je bio slavan, ali nije stvar u tome, ne plače zato cijeli Balkan z anjim! Plačemo zato što je bio veliki čovjek, skroman, darežljiv, uvijek spreman pomoći, nesebičan, ponizan...
I ne može se uspoređivati sa nekim drugim mladim životom koji se izgubi tako često na našim cestama - Toše nije bio kao svi drugi, on nije iskrivljeno shvaćao svoju slavu, već ju je koristio isključivo kako bi pomagao ljudima! Kolike je samo živote spasio i kolikima je život olakšao i uljepšao... Znam da su ovdje neki asteisti, ali ipak ću izraziti svoje mišljenje! Koliko sadašnjih celebrytija odlazi gotovo svaki dan u crkvu i u poniznosti i skrovitosti moli? Zapitajmo se. Rekao je da tamo (u crkvi) nalazi svoj mir i svrhu postojanja! Unatoč uzdizanju u zvijezde od strane ljudi i medija on je ostao kao i mi - običan čovjek! Isus je rekao da će nam se i najmanje dobro dijelo u Raju stostruko vratiti - ako je to tako, onda Toše, ne samo da počiva u miru, nego uživa u vječnoj Slavi i Sreći, a ponajviše u Miru koji je toliko želio... Anđele, čuvaj nas!
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime24/10/2007, 2:32 pm

ko je ono bio otvorio temu mrzitelji toše?
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
Magdalen
Gost




In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime24/10/2007, 4:25 pm

Znam da jesam, ali sam se pokajala, vjeruj mi! Kažem, niti sam ga voljela slušati ni ništa, ali opet me njegova smrt užasno pogodila... Ali nema veze, u onome sutu je poginulo samo njegovo smrtno tijelo, ali on nas sada zauvijek čuva!
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime24/10/2007, 8:22 pm

Colin.Farrell je napisao/la:
ko je ono bio otvorio temu mrzitelji toše?

Naša vjernica Magdalenica. A imaš u basketu pa pogledaj... hm, da.........
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Magdalen
Gost




In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime24/10/2007, 10:39 pm

Naravno da sam ja, vjernica, to otvorila! Šta, ako sam vjernica, moram biti i svetica? Ne kužim.
A što se tiče Toše, nije mi važno šta osoba kao što si ti misli o mom tugovanju za njim. Jedno znam - on nas sve vidi i čuje sada i znam da je jako sretan što ga ne zaboravljamo i što ga volimo. Da si vjernica, znala bi da čovjek griješi, ali se pokaje i obrati - isto to je i ovo.
Danira, molit ću se za tebe, znam da ćeš si kad-tad dopustiti da osjetiš Božju Ljubav.
Toše je sada jedan prekrasni bijeli anđeo koji nas sve čuva i više nego što je to radio na zemlji, to je sve što trebam znati!
[Vrh] Go down
boško
pilence
pilence
boško


Broj postova : 55
Age : 36
Location : kako kada
Registration date : 17.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime24/10/2007, 11:00 pm

ne mogu puno reci jer ga nisam poznavala..prema svemu sta sam cula ovih dana cini se da je stvarno bio dobar covjek..iako su malo mediji pretjerali, neka ostave covjeka da pociva u miru...

zao mi je bio je mlad...premlad...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime24/10/2007, 11:01 pm

E, to je i meni bilo full žao. Zato kaj je dečko stvarno premlad... al eto, life is just a fuckin' bitch...
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Sponsored content





In memoriam... Empty
PostajNaslov: Re: In memoriam...   In memoriam... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
In memoriam...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Kultura :: Glazba :: Domaće-
Forum(o)Bir: