Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 klinika debele berte

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
plemenit
Gost




klinika debele berte Empty
PostajNaslov: klinika debele berte   klinika debele berte Icon_minitime17/10/2007, 9:08 pm

klinika debele berte Debelabertaeu5


da se predstawim...ja sam berta..i owdje sam samo da pomognem washim problemima..recite mi shto was muchi..i saw swoj trud chu uloziti u rjeshawanje washih problema...narawno ako wam je problem mozete ostati anonimni..swejedno chu wam pomochi
[Vrh] Go down
Evenstar
fetus
fetus
Evenstar


Broj postova : 13
Registration date : 23.09.2007

klinika debele berte Empty
PostajNaslov: Re: klinika debele berte   klinika debele berte Icon_minitime17/10/2007, 9:30 pm

Draga Bertino!

Vasa rubrika mi je omiljena na cijelome forumu. Citam je od pocetka do kraja i do sada nisam propustila nijedan broj iako je ovo prvi puta kako se ona pojavljuje. Ikada.

Sigurno se pitate zasto vam saljem ovo pismo...pa, osim sto sam konacno naucila pisati i time rijesila veliki problem svoje egzistencije, sada mi se javio novi. Prist, to jest, problem.

No Bertice da te ne drzim vise u neizvjesnosti, evo da ti poblize opisem o cemu se radi: Prije mjesec dana dobila sam svoj prvi prist. Ravno nasred nosa. Skroz sam se izbezumila...nisam znala sto da radim, pa sam pitala prijateljicu. Ona mi je rekla da je najbolje da ga namazem maslinovim uljem i stavim malo Vegete. Poslusala sam je, ali kad sam to sve stavila nos me poceo svrbiti, pa sam se jednostavno morala poceskati. I tada se desilo...prist je puknuo a meni je pocela teci krv! Sva sreca pa je u blizini bila krpa kojom mama brise pod pa sam uspjela zaustaviti krvarenje.
I sada, mjesec dana nakon tog prista mi se pojavio novi. Prijateljica mi kaze da je najbolje da ga ne diram jer su pristevi normalna pojava kod mladih zena...ali isto tako, na vasem forumu sam procitala da je normalno da mlade zene krvare svakih mjesec dana. I sad sam ja u velikoj dilemi...da li da raskrvarim ovaj novi prist ili ne? Ne zelim ostati trudna! Nisam spremna za majcinstvo, ipak mi je tek 10 godina...

Bertice, pomozi!!!

Zabrinuta
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




klinika debele berte Empty
PostajNaslov: Re: klinika debele berte   klinika debele berte Icon_minitime17/10/2007, 10:39 pm

draga zabrinuta



kratak oswrt na problem
owdje ti se obracham kao rawnoprawnoj zeni...ista stwar se meni dogodila sa mojih newinih 11 godina...da..logichno je da che ti to prijateljica sawjetowati..nisam se nimalo iznenadila..samo to su puka naklapanja i praznowjerje...kombinacija maslinowa ulja i wegete nikako ne dolazi u obzir...to je u owom sluchaju bio kljuchan potez za izbijanje drugog prishticha...izazwala je swrab..nisi si mogla nikako pomochi..i da nisi čohala swoj jadni nosich, prisht bi s wremenom poprimio toliki razmjer da bi jednostawno eksplodirao...ostawiwshi ti pola lica na zidu sobe u kojoj bi se nalazila..



terapija
swoj problem s prishtichem mozesh rijeshiti jedino ako lice namazesh izmetom splitskog ali JEDINO SPLITSKOG galeba...i to swaki put prije obroka...i ruke operesh uwik u nojewoj mokrachi kako bi ih dezinficirala te tako ne prenosila bakterije s ruku na swoje lice..nikakwi sapun neche pomochi...wjeruj mi..pomaze samo owo shta sam ti ja rekla..meni je majka time mazala lice cjelo moje djetinstwo..i zahwaljujuchi tome sam tako ljepa..jer da je ona to propustila uchiniti nikada se nebi rijeshila tog problema...



eto draga moja zabrinuta..poslushaj me i uchini to...jawi mi se ako imash ikakwih poteskocha ili ako ti neshto nije jasno...


by debela berta
[Vrh] Go down
Silni
Gost




klinika debele berte Empty
PostajNaslov: Re: klinika debele berte   klinika debele berte Icon_minitime18/10/2007, 10:02 am

Evo prije svega da pohvalim ovaj dio foruma, jako mi se sviđa. A sada jedno pitanje:
ovako... ja imam 14 god... već sam stupio u spolni odnos i sve je bilo normalno, uživali smo oboje... ali sad se pojavio jedan problem... sa dvije sam cure bio blizu spolnog odnosa, ali kada su e primile za penis ja sam prerano svršio... one su jedne od najatraktivnijih cura moga grada, i jednostavno sam svršio kada su me primile... sad me strah da se to ne ponovi... ŠTA DA RADIM???????????????????????

Unaprijed hvala, debela Berto!

by jedan maleni
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




klinika debele berte Empty
PostajNaslov: Re: klinika debele berte   klinika debele berte Icon_minitime18/10/2007, 6:02 pm

dragi maleni...


kratak oswrt na problem...
hm..owako...to se i meni dogadjalo s mojim dechkom..samo on je imao 46 godina..swaki put kad sam ga primila on je prerano swrshio...ja sam imala samo 14 godina tada i nisam bila swijesna welichine problema...mislila sam da je on malo stariji i da mu nije u redu soliti pamet..ali ipak sam se odluchila ga sawjetowati...ewo shto sam mu rekla..njemu je pomoglo..nadam se da che i tebi...


terapija...
prije swakog spolnog odnosa ili pokushaja spolnog odnosa namazi kitu ni manje ni wishe nego chistim maslinowim uljem...mozesh malo u ulje dodati pershina..pa naprawiti slatki umak...kad time premazesh kitu..nemoj odmah stupati u odnos..prichekaj nekoliko sati da se to swe upije...nakon toga..slushaj pazljiwo...nakon toga..pozowi nekog mushkarca...najbolje nekog gej mushkarca da ti protrlja penis...tek onda se upusti u odnos sa curom..ali pritom misli na mushkarca..wjeruj mi da nechesh prerano swrshiti..bit che prawo dostignuce ako ti se uopche digne...ali ako ti se i onda prilikom odnosa kad mislish na mushkarca digne i opet prerano swrshish,onda su twoji problemi puuuuno gori nego shta sam mislila...


zakljuchak
jawi mi se drugim pismom ako ti owo ne pomogne...a do tada samo slijedi moje upute i mislim da che swe biti u najboljem redu...



by debela berta
[Vrh] Go down
boško
pilence
pilence
boško


Broj postova : 55
Age : 36
Location : kako kada
Registration date : 17.09.2007

klinika debele berte Empty
PostajNaslov: Re: klinika debele berte   klinika debele berte Icon_minitime22/10/2007, 10:21 pm

joooooooj hitno pomagaj ne zanm sta da radim!!!!!!! stvarno mi je uzasno!!!! svaki dan provedem najmanje 2h pred ogledalom i nikako da izgledam kao ti...cak sam si nakovrcala kosu i pustila bradu i brkove, al ne znam dal sam jos spremna na to..sve moje frendice su starije i vec duze vrijeme imaju bradu, al mene je strah jer kazu da svrbi i da pristici iskacu kad prvi put pustis bradu...dal sam drukcija od drugih, hoce mi se svi smijat?? molim te nemoj mi rec da idem ginekologu jer me sram...

zeljela bih ostat anonimna...al me mozete zvat silni...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




klinika debele berte Empty
PostajNaslov: Re: klinika debele berte   klinika debele berte Icon_minitime22/10/2007, 10:47 pm

dragi silni...
chini mi se poznato ima..mislim da postoji jedan takaw na forumu..nego nije bitno..nechemo sada proziwati...


kratak oswrt na problem
ne boj se silni...nikako te ne zelim poslati kod ginekologa zbog owog problema..makar bi trebala za swaki sluchaj..ali ti sama najbolje znash sto je za tebe najbolje..owako da pochnemo...za pochetak..razjasnimo situaciju da nemozesh biti ljepa kao ja kolko god ti SILNI to zeljela...mozesh pokushawati...ja chu se truditi da pomognem


terapija
ako zelish dobiti bradu..za to imam genijalno rijeshenje...morash samo naprawiti nekoliko jednostawnih koraka...pokushat chu ti shto jednostawnije objasniti..radi se o terapiji kroz 4 dana...owako glasi...:


1.dan: kljun diwlje artichoke pomjeshan sa dikobrazowom morkrachom..
2.dan: swijeze ubrana bilo chija stidna dlaka...
3.dan: swijeze sjeckani rep diwlje swinje
4:dan: ruzina latica,pohana iskljuchiwo s nojewim jajem..(po moguchnosti desnim,jer desna strana je jedina isprawna strana...)


swe owo eksiraj sa chashom wode..swako jutro kad se probudish prwo iskapi owo shta sam nawela ti...
garantiram da che ti brada izrasti nakon tjedan dana ako prije toga ne umresh od otrowanja zeluca...


by debela berta
[Vrh] Go down
POSAVLJAK
fetus
fetus
POSAVLJAK


Broj postova : 3
Registration date : 19.11.2007

klinika debele berte Empty
PostajNaslov: Re: klinika debele berte   klinika debele berte Icon_minitime21/11/2007, 12:40 am

ja te nemam nista za pitai amo i zelim rec DA SI JAKOOOOOOOOOOO DEBELA I RUZNA,,,MISLIM RADJE SE NEMOJ SRAMOIT I STAVLJAT SVOJU SLIKU NA OVO JAVNO MJESTO!!!!
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




klinika debele berte Empty
PostajNaslov: Re: klinika debele berte   klinika debele berte Icon_minitime24/11/2007, 2:35 pm

dragi moj posawljak


meni je jako zao shto si ti sa swojom osteoporozom toliko izruznio da si ljubomoran na moju ljepotu...ja sam tu da ti pomognem..a ti ako zelish otwori swoje kruto srce swojoj Berti..jer ona je tu samo za tebe..znam da su te zlostawljali kad si bio mali..widi se iz twoje zawisti..ali daj ljudima shanse da te wole..wjerujem da nisi takaw gad kakwim se predstawljash i da ispod te twoje grube i zawidne wanjshtine postoji neshto ljepo i meko..makar to bio i twoj celulit...pusa..woli te berta...
[Vrh] Go down
Sponsored content





klinika debele berte Empty
PostajNaslov: Re: klinika debele berte   klinika debele berte Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
klinika debele berte
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: zabava :: NESTO POSEBNO-
Forum(o)Bir: