Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Marilyn Manson

Go down 
+3
Mirna
Lasce de Mattey
venus in furs
7 posters
Autor/icaPoruka
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime19/10/2007, 10:50 pm

e ajmo malo i o njemu...
ja ga jako volim..i bila sam na koncertu..i nije si vadio rebra niti jebao krave a nije niti jeo male pse! to su sve samo puste price...
i uzasno me zivciraju ljudi koji seru po njemu a neznaju ni jednu pjesmu..a ne voli ga samo zato sto drugacije izgleda...
pa me zanima sta vi mislite o njemu..i dali na forumu postoji osoba koja ga voli???
i ja smatram da je on uzasnoooo seksi!!
a kada skine sminku isti je kao i svi mi...
Marilyn Manson Clanek459589qm8
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime19/10/2007, 11:07 pm

supak meni je ogavan jer mi se nesviđa njegova pop glazba i takvi poput njega su uništili rock i metal, neviđa mi se jer glumi neku facu a pičkica je, i jer glumi ono šta nije. fuck him.... srednji
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
plemenit
Gost




Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime20/10/2007, 12:49 am

iskreno...lik mi je ogawan...mozda je to samo nashe ljudsko neprihwachanje necheg shto je drugachije...ali...znam samo jedno...Da nije bilo Alice Cooper ne bi bilo ni njega..
Sve što Manson radi sada Alice je radio prije 30 i više godina...tako da se za njega nemoze chak ni rech da je originalan...Dodao bih da je svojim stilom i obradama uspio upropastiti dobre pjesme kao sto je Tainted Love, Sweet Dreams ili cak Personal Jesus...neka se nitko ne nadje uwrijedjen..ali..hm...nemogu ga woljeti takwoga..tj. prihwatiti..


Marilyn Manson Manson1sk7
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime20/10/2007, 1:20 pm

Colin.Farrell je napisao/la:
supak meni je ogavan jer mi se nesviđa njegova pop glazba i takvi poput njega su uništili rock i metal, neviđa mi se jer glumi neku facu a pičkica je, i jer glumi ono šta nije. fuck him.... srednji

kako glumi ono sto nije?? nije mi to bas jasno...
a i nije bas pop glazba..jer on sigurno nije jedan od onih koji to kvare..ima puno losijih i jadnijih..koji bi dali sve da mogu biti kao on..kao npr.my chemical romance..uopce neznam pod sta bi to mogla svrstati...
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime20/10/2007, 7:02 pm

venus in furs je napisao/la:
Colin.Farrell je napisao/la:
supak meni je ogavan jer mi se nesviđa njegova pop glazba i takvi poput njega su uništili rock i metal, neviđa mi se jer glumi neku facu a pičkica je, i jer glumi ono šta nije. fuck him.... srednji

kako glumi ono sto nije?? nije mi to bas jasno...
a i nije bas pop glazba..jer on sigurno nije jedan od onih koji to kvare..ima puno losijih i jadnijih..koji bi dali sve da mogu biti kao on..kao npr.my chemical romance..uopce neznam pod sta bi to mogla svrstati...

glumi neku opasnu facu, nekog antikatolika blagog sotonjaru i nešto novo, a ništa od toga nije.

usporedi black sabbath i njega
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime20/10/2007, 8:42 pm

ma daaaaaj...manson??? budala...mislim nevolim ga eto što ja mislim.....
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime20/10/2007, 8:57 pm

Colin.Farrell je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
Colin.Farrell je napisao/la:
supak meni je ogavan jer mi se nesviđa njegova pop glazba i takvi poput njega su uništili rock i metal, neviđa mi se jer glumi neku facu a pičkica je, i jer glumi ono šta nije. fuck him.... srednji

kako glumi ono sto nije?? nije mi to bas jasno...
a i nije bas pop glazba..jer on sigurno nije jedan od onih koji to kvare..ima puno losijih i jadnijih..koji bi dali sve da mogu biti kao on..kao npr.my chemical romance..uopce neznam pod sta bi to mogla svrstati...

glumi neku opasnu facu, nekog antikatolika blagog sotonjaru i nešto novo, a ništa od toga nije.

usporedi black sabbath i njega

kako znas da nije antikatolik ili sotonjara...a i vecina danasnjih izvodaca pokusava ponoviti nesto sto je vec videno tako da ne razumijem zasto njega toliko izdvajas...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime21/10/2007, 11:48 am

da wens...on kaze da je antikatolik...ali nikada nije reko da je sotonista...ali kazem josh jednom...on je sranje..i jedino kaj je uspio naprawiti je upropastiti hrpu pjesama sa swojim obradama..i kopiraci coopera...ako to ljudi smatraju uspijehom..jebi ga...kaj da welim osim da ih je lako zadowoljiti
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime21/10/2007, 3:45 pm

neizdvajam njega, nego je ovo tema onjemu, tebi se sviđa meni ne i to je to.
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
; D !
fetus
fetus
; D !


Broj postova : 15
Age : 33
Location : Križevci
Registration date : 21.10.2007

Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime21/10/2007, 5:13 pm

Čudan je to tip
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime21/10/2007, 8:16 pm

plemeniti je napisao/la:
da wens...on kaze da je antikatolik...ali nikada nije reko da je sotonista...ali kazem josh jednom...on je sranje..i jedino kaj je uspio naprawiti je upropastiti hrpu pjesama sa swojim obradama..i kopiraci coopera...ako to ljudi smatraju uspijehom..jebi ga...kaj da welim osim da ih je lako zadowoljiti

neznam..ja ga jako volim..i njegove obrade su vec toliko iz komercijalizirane da meni idu na zivce...
al ima stvarno nekih super pjesama koje i nisu toliko poznate...tako da se njegov uspjeh ne temelji samo na nekim obradama poznatijih pjesama..
al dobro..vi ga ne volite i nema veze! Smile
[Vrh] Go down
fhabs
pilence
pilence
fhabs


Broj postova : 59
Age : 32
Location : zgb
Registration date : 23.09.2007

Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime22/10/2007, 12:09 pm

ne volim ga baš.. nije da imam neke predrasude prema njemu.. jednostavno mi ne leži..
al opet, ima par okej pjesama..
[Vrh] Go down
http://nogometnoloodilo.blog.hr/
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime23/10/2007, 4:43 pm

Ja ga osobno ne volim... Nekako mi je cili ogavan! Ali nemam ništa protiv onih koji ga vole... Meni jednostavno ne paše...
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
nicollina
fetus
fetus



Broj postova : 2
Registration date : 31.05.2011

Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime31/5/2011, 4:26 pm

Nisi jedina, i ja ga nevolim - nekako me je strah njega..hehhe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Marilyn Manson Empty
PostajNaslov: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Marilyn Manson
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Kultura :: Glazba :: Strano-
Forum(o)Bir: