Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama

Go down 
+5
Jasenko
nives191289
Lasce de Mattey
venus in furs
underground_bitch
9 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime30/10/2007, 3:39 pm

Gledajući jučer vijesti, jedna stvar me posebno razveselila.. OK, iako ja osobno ne volim nijednu religiju, ovo sad pišem čisto objektivno, nevezano uz moje stavove..

Naime, SDP ima novi prijedlog da će, ako dođe na vlast, ukinuti vjeronauk u svim osnovnim i srednjim školama. Meni se to čini stvarno odlična i fer ideja. Jer, ako je recimo već vjeronauk u školama, gdje se uči izrazito o katoličanstvu, zašto onda nema i nekog predmeta gdje bi se učilo o ostalim vjerama, primjerice, o islamu? Muslimana ima isto mnogo. Zašto se isto tako, npr ne bi učilo i o pravoslavnoj vjeri, koja također spada pod kršćanstvo? Zašto smo toliko ograničeni samo na katoličanstvo?

Sjećam se, kad sam bila u osnovnoj školi, pola razreda je išlo na vjeronauk.. a polovica razreda koji su bili ili ateisti ili neke druge vjere, morali su dva sata tjedno biti vani.
Pa mene sad zanima, zašto onda ne stane sve na vagu pa neka onda bude i predmet koji bi uključio i druge vjere?
A ako već ne može biti tako, onda neka vjeronauka uopće ne bude u školi. Tko želi, neka vjeruje, ali izvan obrazovnog programa. Vjera nema apsolutno nikakve veze sa školom, i ni u jednoj drugoj državi (osim na Balkanu) vjeronauk nije prisutan u školi.
Onda se mi svi čudimo što u mojoj srednjoj svi idemo na etiku, a ne na vjeronauk..

Pa.. što vi onda mislite o tome prijedlogu? SDP po tom pitanju - kod mene ima PLUS na kvadrat. Smile
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
plemenit
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime30/10/2007, 4:46 pm

owako...wjeronauk se sigurno neche ukinuti..jer owo je Hrwatska zemlja..i Hrwatski ljudi neche protiw swoje wjere...a ne widim razloga zashto bi se wjeronauk ukinuo..mislim da je pametnije uwesti uz wjeronauk neki dodatni predmet za one koji ne zele ich na wj..al kad bi se ukinulo..onda bi ona druga polowica djece ostala razocharana koja zele uchiti o swojoj wjeri..i chisto sumnjam da che sdp-u pochi za rukom protiwiti se wechini hrwata..ne zaborawimo koliki su nashi wojnici drzali krunicu kraj sebe u ratu i koliko im je Gospa pomogla da skupe snage i odupru se agresoru..ukidanje wjeronauka bi bilo propast za tu stranku a ne dobitak...sjetite se samo one pjesme... Boze chuwaj Hrwatsku...to je dowoljan razlog da se u nashoj zemlji ne ukida ono shto ju je u najtezim wremenima drzalo na okupu...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime30/10/2007, 5:13 pm

Pa nije da djeca neće imati gdje učiti o svojoj vjeri. Klinci u našem gradu kad idu na pripreme za prvu pričest i šta sve ne, idu u one tzv. župne odaje, urede, nemam pojma ni sama kak se to nekaj zove.. al uglavnom, imaš župni ured i kraj toga učionice. I super. Pa neka se tamo onda održava nastava vjeronauka, ono, tko voli nek izvoli. A ne nam još i učionice zauzimati.
Eh, jedva čekam da ja krenem na politologiju.. i ak budem imala sreće, nakon toga nać neki dobar posao.. kad se ja uhvatim nekih dobrih ideja, fkt ću se jebeno izborit za to.. do tad, nadu polažem u ovaj prijedlog.. Milanoviću, ako me čuješ.. nemoj odustati od tog prijedloga.. Sad
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime30/10/2007, 5:20 pm

hmm..pa nije to lose..mislim postoje djeca koja jedva cekaju uciti o vjeri...
a i ona koja prislino idu na vjeronauk..samo zbog staraca..a ta vjera im se ne svida..niti ih zanima...tako da po mom misljenju trebalo bi ukinuti...
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime30/10/2007, 5:37 pm

underground_bitch je napisao/la:
Gledajući jučer vijesti, jedna stvar me posebno razveselila.. OK, iako ja osobno ne volim nijednu religiju, ovo sad pišem čisto objektivno, nevezano uz moje stavove..

Naime, SDP ima novi prijedlog da će, ako dođe na vlast, ukinuti vjeronauk u svim osnovnim i srednjim školama. Meni se to čini stvarno odlična i fer ideja. Jer, ako je recimo već vjeronauk u školama, gdje se uči izrazito o katoličanstvu, zašto onda nema i nekog predmeta gdje bi se učilo o ostalim vjerama, primjerice, o islamu? Muslimana ima isto mnogo. Zašto se isto tako, npr ne bi učilo i o pravoslavnoj vjeri, koja također spada pod kršćanstvo? Zašto smo toliko ograničeni samo na katoličanstvo?

Sjećam se, kad sam bila u osnovnoj školi, pola razreda je išlo na vjeronauk.. a polovica razreda koji su bili ili ateisti ili neke druge vjere, morali su dva sata tjedno biti vani.
Pa mene sad zanima, zašto onda ne stane sve na vagu pa neka onda bude i predmet koji bi uključio i druge vjere?
A ako već ne može biti tako, onda neka vjeronauka uopće ne bude u školi. Tko želi, neka vjeruje, ali izvan obrazovnog programa. Vjera nema apsolutno nikakve veze sa školom, i ni u jednoj drugoj državi (osim na Balkanu) vjeronauk nije prisutan u školi.
Onda se mi svi čudimo što u mojoj srednjoj svi idemo na etiku, a ne na vjeronauk..

Pa.. što vi onda mislite o tome prijedlogu? SDP po tom pitanju - kod mene ima PLUS na kvadrat. Smile

krivo si čula jer se sdp ogradio od toga, a reci mi zašto je to plus????
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime30/10/2007, 6:10 pm

Mislim da vjeronauk u skoli nema nikakvog smisla... a tek one pripreme za krizme i pricesti su samo tortura dizanja rano ujutro subotom, a isto tako i nedjelom, a 1 od njih 20 zaista ima koristi od toga...

recimo bilo bi ok stavit neki predmet povezan s religijom, ali nesto ala komparativni vjeronauk... gdje bi sva djeca bez obzira na vjeru, zajedno bila na satu, usporedivala svoje vjere, trazila ono zajednicko i razlicito...
A ovo kaj je Danira rekla kao dok su svi imali vjeronauk dio razreda koji nije isao na vjeronauk dva sata tjedno je provodio po hodnicima skole... u mom razredu je bilo takvih troje u pocetku jer su bili islamske i pravoslavne vjere, a u visim razredima ih se vise njih ispisalo s vjeronauka....


Zadnja promjena: ; 30/10/2007, 6:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime30/10/2007, 6:11 pm

Colin.Farrell je napisao/la:
krivo si čula jer se sdp ogradio od toga, a reci mi zašto je to plus????

A ti si krivo razumio mene. Ja sam rekla da imaju KOD MENE plus. To je osobno moje mišljenje. Ne znam ja koje je tvoje, samo kažem za svoje. Jer po meni je to samo pozitivno. Po tebi vjerojatno nije, al to je tvoja stvar, meni tak svejedno.
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime30/10/2007, 6:13 pm

nives191289 je napisao/la:
Mislim da vjeronauk u skoli nema nikakvog smisla... a tek one pripreme za krizme i pricesti su samo tortura dizanja rano ujutro subotom, a isto tako i nedjelom, a 1 od njih 20 zaista ima koristi od toga...

Tko će drugi nego moja Nives. Smile Pa je, istina je.. al ako je istina da su se sad ogradili od toga.. fkt ode država u kurac.. Sad šmrc šmrc.. ljudi, mene za predsjednicu.. al bi me mrzili nekiiiiii.. lol! lol! lol! Ja bih sve takvo onda ukinula.. pa makar radi toga izvršen atentat za mene.. čekić
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 3:31 am

ogradili su se od toga ali želim vam jo jednom i zadnji put reč KO TE TJERA DA IDEŠ NA VJERONAUK, KO TE JERA U CRKVU, KO TE TJERA NA KRIZMU? ODRASTI PA ONDA PRODAJI PAMET!

ja sam te pito kakav je to plus, zašto? meni je uredu da imaš svoje mišljenje ali njime nemoj omalovažavat mene i moju vjeru i vjeru 80% ljudi u ovoj državi!
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 2:05 pm

Colin.Farrell je napisao/la:
ja sam te pito kakav je to plus, zašto? meni je uredu da imaš svoje mišljenje ali njime nemoj omalovažavat mene i moju vjeru i vjeru 80% ljudi u ovoj državi!

Tebe nije nitko omalovažao, niti tvoju vjeru. Barem ne na ovoj sad temi. Jednom u životu sam se sada barem potrudila nikome ne spustiti niti ikoga ovdje uvrijediti, a mislim da će se i Plemeniti složiti sa mnom. Samo sam ovog puta iznijela svoje mišljenje, na koje ja definitivno imam pravo. To šta si polupismen pa ne znaš pročitati što sam napisala, nije moj problem. Toliko od mene.
I ponavljam; nisam napisala da je to plus općenito. Nego da imaju plus kod mene.
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 3:23 pm

underground_bitch je napisao/la:
Colin.Farrell je napisao/la:
ja sam te pito kakav je to plus, zašto? meni je uredu da imaš svoje mišljenje ali njime nemoj omalovažavat mene i moju vjeru i vjeru 80% ljudi u ovoj državi!

Tebe nije nitko omalovažao, niti tvoju vjeru. Barem ne na ovoj sad temi. Jednom u životu sam se sada barem potrudila nikome ne spustiti niti ikoga ovdje uvrijediti, a mislim da će se i Plemeniti složiti sa mnom. Samo sam ovog puta iznijela svoje mišljenje, na koje ja definitivno imam pravo. To šta si polupismen pa ne znaš pročitati što sam napisala, nije moj problem. Toliko od mene.
I ponavljam; nisam napisala da je to plus općenito. Nego da imaju plus kod mene.

polupismena ti mater koja te rodila tako umišljenu i balavu, neznam zašto si tako bahata i bezobrazna, bio sam stvarno ok, nisam te vrijeđo, a odkad postoji ovaj forum vrijeđaš crkvu. Djevojčice tako se možeš razgovarat sa ostalom djecom, a za pametan dijalog odrasti pa se javi. Okani se crkve i nastavi se hvalit kako nisi junferica i kako si superiorno samopouzdana i jebozovna jer to ti bolje ide.
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
plemenit
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 4:24 pm

underground_bitch je napisao/la:
]
a mislim da će se i Plemeniti složiti sa mnom.[/color]

plemenitog ne mjeshati u owo...dugo podjebawash..dugo...mozda ne sad owim trenutno..ali dosta dugo si podjebawala..chak i na owoj temi nekoliko izraza koji nisu primjereni..stila: bezweze se troshe uchionice..ja bi swe zabranila...i slichno..sada jedino kaj wam kazem..koljite se kolko zelite...ja se slazem sa zelichem kaj se tiche da seresh po crkwi..al se ne slazem s njegowim nachinom na koji to kaze...i sama si ti danira rekla kakwih si imala problema..i sam znam da je tako..ali ne daje ti to nikakwo weche prawo...swi smo jednaki pred Bogom i pred ljudima...
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 6:19 pm

underground_bitch je napisao/la:
Pa nije da djeca neće imati gdje učiti o svojoj vjeri. Klinci u našem gradu kad idu na pripreme za prvu pričest i šta sve ne, idu u one tzv. župne odaje, urede, nemam pojma ni sama kak se to nekaj zove.. al uglavnom, imaš župni ured i kraj toga učionice. I super. Pa neka se tamo onda održava nastava vjeronauka, ono, tko voli nek izvoli. A ne nam još i učionice zauzimati.
Sad

O, Danira...pa ne znam što ti sve sebi umišljaš i dopuštaš...stvarno nevjerojatno! Gle ako si ateist, u Hrvatskoj si nitko i ništa, jer su većina katolici ili barem vjernici. Ako su većina kršćani i katolici, onda nema toga "zauzimaju bezveze učionice" - To je redovni predmet kao i svaki drugi. Zar da većina učenika nema vjeronauk, zbog one dvije budale koje ne vjeruju, pa stoje na hodnku? Ne bih rekla. Prije da će ostati kako je i sada - ako vam se ne vjeruje, ne morate, pustite nas na miru.
A ti, kao što je collin rekao, bilo bi ti bolje da se vratiš pričama kako si ti naj naj i sve to, a ostavi se stvari oko kojih treba razmišljati - vdiš da ti ne ide. A nije ni čudo - Imaš jako lijepu glavicu koja je očito samo stalak za frizuru! Pusa! green


Zadnja promjena: ; 31/10/2007, 6:21 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Jasenko
fetus
fetus



Broj postova : 40
Age : 36
Registration date : 19.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 6:20 pm

2 Plemeniti: Da je netko na mom forumu takvo nešto napisao kao što je Colin, bez ikakve opomene bi letio. Sorry plemeniti, ali mislio sam da imaš nešto u glavi.
A kolko vidim na forumu piše ''Izrazi svoje mišljenje'', i onda kad netko kaže što misli, odmah nastanu problemi.
2 Colin: Imaš li kakvih problema?!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/crkni
Jasenko
fetus
fetus



Broj postova : 40
Age : 36
Registration date : 19.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 6:28 pm

Mislim da naziv foruma može biti na nekoj religijskoj bazi. Tko god nešto kaže tj izrazi mišljenje o necemu, a nekome drugome ne paše odmah dolazi do vrijeđanja. Nisam kršten, nisam vjernik, nisam išao na vjeronauk itd itd, i šta sad ja nemogu rec šta mislim o tome. Ako se netko s necime ne slaže neka kaže mirnim putem, a ne psovati kao Colin.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/crkni
Magdalen
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 6:32 pm

Jasenko, vidiš meni nije jasno zašto vi, ateisti, imate pravo izraziti svoje mišljenje, a ja kad krenem o svojoj vjeri, tj. svoje mišljenej iznostiti, meni se preko pp-ova psuje taj moj Bog i žali da namećem svoju vjeru? Vi smijete teme otvarati koje govore protiv vjere, a ja ju ne smijem braniti? Daj, poštedi me takvih sranja! Ti bi dvostruka mjerila uveo, ha?
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 6:38 pm

jasenko ne seri..widio si i sam da sam jednako tolerirao twojoj dragoj kao i tebi...te i njemu..i dao sam mu upozorenje kaj se toga tiche...i nikako ne mislim nakon prwog upozorenja dawati ban,...to ti je waljda jasno...postoji mnogo postowa na owom forumu di se ljudi prepiru..ali kam bi dosho da swakoga brishem...onda bi ostalo swega 500-injak postowa..aj malo razmisli sam pa widi jel tako...

2. forum je izrazi swoje mishljenje..ali ako ne krshi prawilo zapisano u prawilniku..
3. da sam poshtiwao prawilnik cjelo wrijeme wech sam trebo izbaciti i tebe i daniru te josh hrpu ljudi...ali jebem mu mater...widish da ima tolerancije i da ima swe swoje granice...a owo sam namjerno ostawio..da ne ispada da uwik i swagdje cenzuriram..pocheswhi od danirinog posta..nastawiwshi s collinowim..pa twojim i tako dalje..pogledaj samo kolko na jednoj temi ima krshenja..onda ti je jasno kako je cjeli forum..i koliko ima tolerancije i dopushtanja mimo prawilnika..jer mene zaboli za prawilnik..zelim da swi kazu swe..ali neka i prihwate da nemaju swi isto mishljenje...
4.nitko nije wishe cenzuriran od ostalih...a ni manje..

nadam se da je swe jasno...ja sam rekao da me za swe zaboli kurac..samo neka se ne dira wjeru i ne pljuje po njoj...i tako je teshko poshtiwati jedno jebeno prawilo...
[Vrh] Go down
Jasenko
fetus
fetus



Broj postova : 40
Age : 36
Registration date : 19.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 6:39 pm

Magdalena je napisao/la:
Jasenko, vidiš meni nije jasno zašto vi, ateisti, imate pravo izraziti svoje mišljenje, a ja kad krenem o svojoj vjeri, tj. svoje mišljenej iznostiti, meni se preko pp-ova psuje taj moj Bog i žali da namećem svoju vjeru? Vi smijete teme otvarati koje govore protiv vjere, a ja ju ne smijem braniti? Daj, poštedi me takvih sranja! Ti bi dvostruka mjerila uveo, ha?
Sorry, ti i nameces svoju vjeru. Ja sam doslovno neutralan. Tko vjeruje nek vjeruje, to je njegova stvar. Ali cim netko iznese svoja vjerska stajališta, ti dodješ i kažeš...... molit cu se za tebe, Bog ce te spasiti. Sorry.... to tebi nije nametanje???
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/crkni
Magdalen
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 6:40 pm

Ne, meni je to moja vjera! A vama nije nametanje otvarat teme u kojim otvoreno govorite o tome kako treba ukinuti vjeronauk???
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 6:42 pm

JAO.. lol! dječja posla.

Ne da mi se baš tipkati na ovakve stvari, prelijena sam.. he he.. Coline, samo da ti velim, ak mi imaš kaj reći, javi mi se na privat a ne izvoditi ovakve drame. Ja sam se plemenitom ispričala kad sam stvarno bila vrijeđala crkvu i sve, al sada sam doista samo iznijela svoje mišljenje. Na ovoj temi nisam vrijeđala ni tebe a nijednu vjeru, jer to mi nije bila namjera, niti mi se da više zamarati oko toga. Ajd, sreća kaj sam malo preflegmatična tak da me ovakvi ispadi ne diraju. Makar su mi ova vrijeđanja fkt besmislena. Na ostalim forumima inače ljudi dobivaju ban zbog ovakvih stvari. Al nevermind, nisu ova prepucavanja za mene. I have my life. lol! enjoy..
Samo mi nije jasno zašto se mora na ovako nizak način vrijeđati i srati po nekome, a ne mirnim putem.
p.s. Magdalena.. pusek i tebi.. u čmarek.. smijesko
i da.. nisam ja otvorila ovu temu da bih govorila protiv vjere.. nego me zanimalo vaše mišljenje o sdp-ovom prijedlogu. Pa ovo je podforum POLITIKA, a ne religija.

Ljudi.. pa pa Wink


Zadnja promjena: ; 31/10/2007, 6:45 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
plemenit
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 6:42 pm

Jasenko je napisao/la:
. Ako se netko s necime ne slaže neka kaže mirnim putem, a ne psovati kao Colin.


owo je jedino s chime se slazem kod tebe,...swe se moze rijeshiti mirnim putem..samo nema dowoljno mirnih i pametnih ljudi..ako me kuzish...ja nemogu mozda samo sa tobom rijeshiti tu situaciju...trba mi mozda josh 10-ak ljudi normalnih..a to nemozesh postichi jer che se uwik nach nekolicina koja che raditi sranja..namjerno ili nenamjerno..nije bitno
[Vrh] Go down
Jasenko
fetus
fetus



Broj postova : 40
Age : 36
Registration date : 19.09.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 6:43 pm

Danira je samo pitala šta vi mislite o tome, a vi ste nju napali.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/crkni
plemenit
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 6:48 pm

tko ju je napao..sam i ja odma iza nje reko swoje mishljenje...jel tako.-..prochitaj si ak nisi widio..i dalje je krenulo napadanje i swadja..danira nazalost imash neswijesne mozda radnje i ispade koje su drugima smijeshne...ali nekoga wrijedjaju..i ni ne slutite kako je teshko mi nach sredinu na owome forumu...
[Vrh] Go down
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 6:51 pm

Megi, slažem se...vezano uz vjeronaku...mislim da bi samo budala mogla reći da će se vjeronauk zabraniti...samo budala nitko više...

a ti si danira moja, dio njih...prvi puta sam nekome rekla da je budala i to javno...plemeniti, banuj me...ne dira me to previše...obriši post, baš me briga...ali meni je žao što ja kao framašica moram gledat da neki ateist pljuje po mom Bogu...a ja ne smijem po njegovoj nevjeri...

užasno mi je gledati kako čovjek okrivljuje druge za njegove gluposti...draga moja danira...a šta bi ti radila umjesto vjeronauka...možda bi vani pu8šila, drogirala se...baš me briga...a tko je tebe ikad tjerao da ideš na vjeronauk...nitko...jer da si rekla mami da nećeš na vjeronauk, ne bi ni išla...

ja idem u katoličku školu...i ponosim se time...jer kad vidim ljude koji nemaju cilja u životu, koji žele živjeti i akd umru nikom pa ništa...bit će nešto...ak ne bude, nema veze...nema to meni smisal...

jasenko...ok, i ti si ateist...sve ok...neću ti ništ reć...samo da jedino budale idu za budala...

et, to je od mene...

i da, ako ćete vi pljuvat po mom Bogu i ja ću vas kritizirat


i da Danira...ako ti ikad budeš presjednica Hrvatsske, prva koja će tražiti antetat ću biti ja...jer nikad na vlas nije došao nevjernik i ateist...nikad...pa tako ni neće sada...naša država od kračja Tomislava prihvaća kršćanstvo...i neće neka budala to pokvarit!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime31/10/2007, 6:55 pm

owo je zadnji post owakaw koji dopushtam..od sada se pochinjemo drzati striktno prawilnika i bananja na forumu...jer drugachije nemozesh...znam se da pokushawam pronach sredinu..ali i zna se na kojoj sam strani ako zatreba..i pokushawam ne uskratiti nikome njegowo prawo..ali kad se pretjera pretjera se..od sada se djele jawne opomene..i swe kako pishe u prawilu..pa kad neznate ljepo izrazit ono kaj mislite...izrazite sada kad che se swe nadgledati...

i sad pustite bilo kakwu rasprawu..i wratite se na temu...i rasprawljajte o njoj..inache che biti uklonjena...zna se kako tema glasi..i bez off topica

Twisted Evil Twisted Evil

moderator
[Vrh] Go down
Sponsored content





SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Empty
PostajNaslov: Re: SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama   SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SDP-ov novi prijedlog o vjeronauku u školama
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kako vam se cini novi forum?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: arhiva :: Basket-
Forum(o)Bir: