Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Indigo djeca

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
andreica
fetus
fetus
andreica


Broj postova : 33
Age : 33
Registration date : 09.10.2007

Indigo djeca Empty
PostajNaslov: Indigo djeca   Indigo djeca Icon_minitime2/11/2007, 12:50 am

Pa gledala sam večeras tv...i jako zanimljiva (bar meni) tema...Indigo djeca...Jeste li vi ikad prije čuli za to, šta mislite o tome...dali je to uopće realno i znanstveno prihvatljivo???.... Idea
[Vrh] Go down
http://blueandy.blog.hr
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Indigo djeca Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   Indigo djeca Icon_minitime12/11/2007, 5:16 pm

andreica je napisao/la:
Pa gledala sam večeras tv...i jako zanimljiva (bar meni) tema...Indigo djeca...Jeste li vi ikad prije čuli za to, šta mislite o tome...dali je to uopće realno i znanstveno prihvatljivo???.... Idea

He he... znam...
Kumina kćer je Indigo. Otkad se rodila, to svi znaju. Ali sve super. Mala je pametna, full, sa 2 godine je počela totalno promatrati svijet, samo bi onako šutjela, i iako nije znala reći ni r, samo je odjednom nešto izjavila, a mi svi u šoku.
Bila je dosta zatvorena, ali sada joj je 5 god i već je malo drugačija. Otvorenija... ali i dalje ima pametne izjave. Ne igra se kao druga djeca po cijele dane, već samo promatra, promatra i sanjari.
U svakom slučaju, neobično dijete, ali posebno.
Realno jest... znanstveno prihvatljivo jest... a sad, ne idem u dubinu toga jer ne znam mnogo toga o tome fenomenu. Jbg, nije to povijest pa da znam. Very Happy
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
 
Indigo djeca
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Znanost :: Rub znanosti-
Forum(o)Bir: