Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Izbori

Go down 
+9
nives191289
onlyme
Ajvek
Jasenko
sloboda u okovima
andreica
venus in furs
underground_bitch
Lasce de Mattey
13 posters

Tko ce pobijediti naovogodisnjim izborima?
HDZ-Hrvatska demokratska zajednica
Izbori Vote_lcap22%Izbori Vote_rcap
 22% [ 4 ]
SDP-Socijaldemokratska partija Hrvatske
Izbori Vote_lcap39%Izbori Vote_rcap
 39% [ 7 ]
HSP-Hrvatska stranka prava
Izbori Vote_lcap6%Izbori Vote_rcap
 6% [ 1 ]
HSU-Hrvatska stranka umirovljenika
Izbori Vote_lcap6%Izbori Vote_rcap
 6% [ 1 ]
HNS-Hrvatska narodna stranka
Izbori Vote_lcap0%Izbori Vote_rcap
 0% [ 0 ]
DC-Demokratski centar
Izbori Vote_lcap0%Izbori Vote_rcap
 0% [ 0 ]
koalicija-HSS-HSLS-PGS
Izbori Vote_lcap0%Izbori Vote_rcap
 0% [ 0 ]
ostali
Izbori Vote_lcap0%Izbori Vote_rcap
 0% [ 0 ]
izbori me uopce ne zanimaju
Izbori Vote_lcap27%Izbori Vote_rcap
 27% [ 5 ]
Ukupno glasova : 18
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Silni
Gost




Izbori Empty
PostajNaslov: Izbori   Izbori Icon_minitime5/11/2007, 10:53 am

Ipak je ovo predizborno vrijeme pa ajmo malo otvorit temu. Za koga cete u narednim izborima glasat:
Ja osobno mislim da su ti izbori glupost jer tko god da pobijedi opet ce biti isto, ali ako vec moram birati onda ce to biti stari, dobri umirovljenici.
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime5/11/2007, 12:17 pm

HČSP, a ostali su govnari i svi isti.
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime5/11/2007, 11:00 pm

venus in furs je napisao/la:
jos ne smijem glasat.pa me ni ne zanima. smijesko

A jadno moje malo... Smile
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime5/11/2007, 11:02 pm

underground_bitch je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
jos ne smijem glasat.pa me ni ne zanima. smijesko

A jadno moje malo... Smile

čekić čekić
[Vrh] Go down
andreica
fetus
fetus
andreica


Broj postova : 33
Age : 33
Registration date : 09.10.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime6/11/2007, 12:09 am

ne smijem ni ja glasat,....ali da mogu, vjerojatno bi za sdp...to je sve familijarna stvar...
[Vrh] Go down
http://blueandy.blog.hr
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 36
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime6/11/2007, 1:32 am

Ma za Zelene green Hehehehehe! čekić čekić
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
Jasenko
fetus
fetus



Broj postova : 40
Age : 36
Registration date : 19.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime6/11/2007, 1:41 am

Ma za umirovljenike..... green
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/crkni
Ajvek
fetus
fetus



Broj postova : 16
Registration date : 06.11.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime6/11/2007, 11:37 am

sdp, a tko drugi
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime6/11/2007, 2:37 pm

HIMNA HSP-a

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti,
ljubit Boga bližeg sviga, tu i umrijeti,
ljubit Boga bližeg sviga, tu i umrijeti.

Sad pogledaj sa visine, Oče Domovine,
Pravaška te krila nose, s tim se ponose,
Pravaška te krila nose, s tim se ponose.

HSP-ovci pozdravljaju svoju Domovinu,
Za Dom spremni i slobodu Hrvatskome rodu,
Za Dom spremni i slobodu Hrvatskome rodu.

Živi vječno zemljo moja nemoj se kriti,
Pravac će te uvijek znati časno braniti,
Pravac će te uvijek znati časno braniti.
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime6/11/2007, 2:42 pm

Izbori Lucdgh

Hrvatska čista stranka prava, svjesna trenutka u kojemu se Hrvatska nalazi posebno se zalaže za:

1. LUSTRACIJU

Preduvjet svakoj ozbiljnoj promjeni u društvenom, gospodarskom, političkom životu jeste zakon o lustraciji kojim bi se napokon sa svih ključnih mjesta makli kadrovi zločinačkog komunističkog sustava. Bez lustracije se cijela hrvatska politika vodi između lijevog i desnog krila Komunističke partije. Hrvatskoj treba promjena politike a ne zamjena starih korumpiranih komunističkih kadrova raspoređenih u vodstva većine stranaka.

2. PREKID SURADNJE SA HAAŠKIM SUDOM

Samostalna, suverena i slobodna država ne može surađivati ili bolje reći služiti sramotnome, politikantskome sudu koji tvrdi da je ta ista država nastala na zločinu etničkog čišćenja. Pristajanjem na takve optužnice, dovodi se u pitanje opstanak i budućnost Hrvatske. Osim trenutačnog zahtjeva za smjenu Carle del Ponte, Hrvatska mora pred Skupštinom UN – a osporiti legitimitet ovakvog suda a do konačne odluke, koju može donijeti samo hrvatski narod na referendumu, prekinuti svaku suradnju sa takvim sudom.

3. PREKID PREGOVORA O ULASKU U EUROPSKU UNIJU I «ZAPADNI BALKAN»

O Europskoj Uniji u Hrvatskoj danas pregovaraju isključivo političke elite ne pitajući narod za mišljenje. Tražimo prekid svih pregovora dok se ne provede referendum o ulasku i uvjetima ulaska Hrvatske u EU, jer je očito da većina hrvatskoga naroda ne podržava još jedno ¸¸srljanje gusaka u maglu¸¸.
Izričito smo protiv svakog pregovaranja oko « Balkanskih « i sličnih udruživanja koja su protivna Ustavu.

4. PREKID PREGOVORA SA NATO PAKTOM

Hrvatska nema niti jedan razlog slati svoje vojnike da ginu diljem svijeta za interese bogatih vladara svijeta. Zločini koje globalisti čine diljem svijeta u borbi za naftu, vodu i druga prirodna bogatstva, najveća su civilizacijska sramota i zaslužuju svaku osudu. Protiv smo toga da hrvatski vojnici ubijaju sirotinju trećeg svijeta za račun američke i britanske imperijalističke politike. Članstvo u NATO paktu u izravnoj je suprotnosti sa hrvatskim interesima i nitko nema pravo donijeti takvu odluku osim hrvatskog naroda na referendumu.

5. ZAŠTITU DIGNITETA DOMOVINSKOG RATA

Uhićenjem Gotovine, montiranim političkim progonima od slučaja Lora, pa do posljednjeg staljinističkog linča i uhićenja Branimira Glavaša hrvatska vlast se pokazala antihrvatskom. U isto vrijeme četnici, agresori i zločinci su amnestirani i uvedeni u Sabor i u izvršnu vlast. Domovinski rat se sustavno kriminalizira, agresori se sustavno amnestiraju, vlada provodi ¸¸detuđmanizaciju¸¸ što znači dehrvatizaciju, mediji su potpuno u rukama Jugoslavena, globalista i antihrvata. Na vlasti je manjina ljevičarskih medijskih ideoloških i političkih terorista, kojima treba napokon reći dosta i pomesti ih sa javne scene, poslije slijedećih izbora.

Zalažemo se za opći oprost svim hrvatskim braniteljima, prekid svih kaznenih postupaka koji se vode protiv njih i kažnjavanje svih srpskih zločinaca. Za nas su Gotovina, Norac, Ademi, Glavaš i ostali politički uznici, junaci koje treba osloboditi i uz sve počasti slaviti jer ne priznajemo montirane političke procese, ni sudove na kojima im se sudi, ali su za nas stanimirovići, gajice, džakule, leskovci i slični četnici, zločinci kojima će mo suditi.

6. ZAŠTITU TEMELJA ZDRAVOG DRUŠTVA – OBITELJ, DOMOVINU, VJERU, MORAL, RAD, POŠTENJE...

Svjetski globalisti – masoni i domaće ulizice – poltroni, sustavno razbijaju sve tradicionalna

vrijednosti, čupaju čovjeka iz njegova korijena, znajući kako će njime bez identiteta, ovisna o karijeri i novcu, lakše manipulirati. Zato se ruši obitelj i agresivno nameću istospolni brakovi, zato se rastače domovina i izruguje domoljublje, zato se kompromitira i ponižava Katolička crkva, zato se ismijava moralne, obezvređuje rad i marljivost. Stoga se zalažemo za obranu i afirmaciju svih tradicionalnih vrijednosti znajući da su čestiti, pošteni i moralni ljudi i zdrava obitelj nepremostiva brana svjetskim moćnicima i domaćim sluganima u stvaranju novog svjetskog poretka bez Boga i sa ljudima automatima, strojevima koje nadgleda Veliki Brat.

Zalažemo se za život od začeća do smrti, za zabranu pobačaja i eutanazije. Zalažemo se za obitelj i društvo utemeljeno na kršćanskim, humanim, etičkim i moralnim temeljima . Zalažemo se za mirovine za majke sa četvero i više djece, besplatno školovanje, trogodišnji porodni dopust. Zalažemo se za ukidanje povlaštenih mirovina. Zalažemo se za državu socijalne pravde i posebnu zaštitu obitelji, djece i mladih.

7. PREKID RASPRODAJE PRIRODNIH BOGATSTAVA I UNIŠTAVANJA GOSPODARSTVA

Marionetska vlast ima zadatak potpuno osiromašiti Hrvatsku, rasprodati njena bogatstva, razrušiti privredu, rasprodati banke i uspješna poduzeća, a sve to za račun stranih gospodara koji su ih doveli i održavaju na vlasti. Zato se HČSP zalaže za prekid svih rasprodaja i afirmaciju vlastitog gospodarstva. Hrvatska treba postati zemlja rada a ne kolonija u vlasti multinacionalnih kompanija.

8. GOSPODARSKI SUVERENITET I PROSPERITET

Prirodna bogatstva Hrvatske, njene vitalne gospodarske institucije, banke, infrastruktura, javna poduzeća naše su zajedničko bogatstvo. Gospodari svijeta u bescjenje kupuju uz svesrdnu pomoć marionetskih vlada naša zajednička bogatstva. Povampireni liberalizam pod krinkom globalizacije pljačka i otima sve pred sobom i pretvara Hrvatsku u koloniju. HČSP se protivi takvom brutalnom neoliberalnom kapitalizmu i zagovara suglasje između ekonomije i politike. Hrvatska nije na prodaju. Hrvatska ima sve pretpostavke za gospodarski prosperitet ukoliko bude vođena od stručnih i sposobnih a ne poslušnih i podobnih i ukoliko prihvati ispravan koncept vlastitog gospodarskog razvoja. HČSP se zalaže za razvoj gospodarstva baziran na onim djelatnostima u kojima ima komparativne prednosti u odnosu na okruženje. To je prije svega ekološka proizvodnja hrane, turizam, prerađivačka industrija i sl. Razvoj malog poduzetništva jedina je alternativa raspadu velikih sustava naslijeđenih iz komunizma. HČSP se zalaže za ograničavanje uvoza kako bi se zaštitio hrvatski proizvod.

HČSP se zalaže za reviziju pretvorbe i privatizacije i gospodarsko povezivanje iseljene i domovinske Hrvatske.

Zalažemo se za uspostavu gospodarskog pojasa na Jadranskom moru, za reformu PDV- a u tri grupe, za ukidanje trošarina. Zalažemo se za osnivanje snažne hrvatske komercijalne banke.

9. OBRAČUN SA KORUPCIJOM U VRHOVIMA VLASTI
Izvor korupcije u Hrvatskoj je u vrhovima vlasti, u uredu predsjednika i u ministarstvima.
Korupcija, kriminal, mito, nerad, sprega vlasti i kriminala, ili bolje reći kriminal dirigiran iz vrhova vlasti oslikava našu stvarnost. Lustracija koja bi omogućila čistku korumpiranih sa svih razina vlasti i izbor novih, mladih, stručnih i sposobnih ljudi na sve dužnosti u Državi, uz strogo, striktno i dosljedno provođenje svih zakona, prema svima jednako, brzo bi od Hrvatske stvorili modernu, demokratsku i uspješnu državu.

10. SURADNJU SA ISELJENOM HRVATSKOM

Veze iseljene i domovinske Hrvatske su pokidane kao i u vrijeme komunističke okupacije u Jugoslaviji. Svim Hrvatima diljem svijeta treba omogućiti ulaganja u Domovinu, ponuditi olakšice i prednosti nad drugim ulagačima i tako omogućiti spoj bogatstva, znanja, iskustva a i domoljublja, iseljene i domovinske Hrvatske, kako bi zajedno izišli iz ovoga komunističkog gliba, korupcije, nerada, kriminala, pljačke koji rastaču sadašnjost i budućnost Hrvatske.

11. POMOĆ HRVATIMA U BIH

Hrvatska je po Ustavu a i po svim Božjim i prirodnim zakonima dužna i obvezna pomagati Hrvatima u BiH. Pranje ruku od toga dijela hrvatskog naroda koji je dao nemjerljiv doprinos u Domovinskom ratu, zločin je koji vapi do Boga. Upravo zato je i kažnjen taj narod od marionetske hrvatske vlasti. Hrvati su konstitutivan narod u BiH. BiH je država hrvatskog naroda, iako je taj narod danas obespravljen, njemu se mora dati i priznati treći etnitet, inače će ga se svesti na nacionalnu manjinu, što se ne smije dopustiti.

Uz navedene temeljne odrednice izbornog programa s kojim izlazi na parlamentarne izbore 2007. godine, HČSP se zalaže za :

- zaštitu dostojanstva hrvatskog naroda

- referendum o svim bitnim pitanjima

- zaštitu digniteta Domovinskog rata

- modernu vojsku utemeljenu na iskustvima iz Domovinskog rata

- resocijalizaciju i zapošljavanje branitelja

- prava radnika i poštivanje rada

- osiguranje financijskog suvereniteta

- prestanak rasprodaje nacionalnog bogatstva

- slobodu i neovisnost medija od komunističkih silnika

- obračun sa totalitarnim komunističkim sustavom

- suđenje komunističkim zločincima

- zabranu crvene zvijezde petokrake

- protivljenje nasilnoj globalizaciji velikih nad malima

Uvjerena kako je politika djelatnost od općeg dobra, koja mora postati čast i obveza svih,
Hrvatska čista stranka prava u potpunosti podržava Doktrinalnu notu Katoličke crkve upućenu vjernicima za parlamentarne izbore 2007. godine jer je sukladna nauku Oca Domovine dr. Ante Starčevića, Temeljnim načelima HČSP – a, programu s kojim HČSP izlazi na izbore, kao i cjelokupnom djelovanju vodstva i članstva HČSP – a.

BOG I HRVATI !

Hrvatska čista stranka prava

Josip Miljak, predsjednik
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime6/11/2007, 3:53 pm

Colin.Farrell je napisao/la:

Za Dom spremni i slobodu Hrvatskome rodu.

Za Dom spremni?
Otvori knjigu iz povijesti. To je sve što ću reći.
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime6/11/2007, 6:03 pm

underground_bitch je napisao/la:
Colin.Farrell je napisao/la:

Za Dom spremni i slobodu Hrvatskome rodu.

Za Dom spremni?
Otvori knjigu iz povijesti. To je sve što ću reći.

Jesam i? Za dom spremni je stari hrvatski ratnički poklik koji je upotrebljavao Nikola Šubić Zrinski, kasnije se spominje i u poslanicama Oca domovine dr. Ante Starčevića!

ZA DOM SPREMNI

imaš nešta za reć?
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
Ajvek
fetus
fetus



Broj postova : 16
Registration date : 06.11.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime6/11/2007, 9:10 pm

Ja ti na ovo ne bi ništa rekao. u svoje 22 godine postojanja nisam tako nesto ni pomislio ikome reći ili napisati. Sramota. sjećam se da su jednom u mojoj srednjoj neka dva balava klinca napisala za dom spremni. završili kod ravnatelja, i izbačeni iz škoel.Bilo je to 2001. ili 02, nisam točno siguran.
Možda je rekao starčević ili tko već, to nije bitno, ali to je bio ustaški pozdrav u ratu.I ako netko ima imalo poštovanja, tako nešto neće napisati, svatko bi se sa mnom složio.
Mislim šta je je, ljudi nemojte molim vas.

A što se tiče samih izbora mislim da je gradjanska dužnost da svatko izađe na njih.pa makar njihova stranka ne pobjedila barem da daju nekome glas.

Ljudi ajmo na izbore smijesko
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime6/11/2007, 11:29 pm

Ajvek je napisao/la:
Ja ti na ovo ne bi ništa rekao. u svoje 22 godine postojanja nisam tako nesto ni pomislio ikome reći ili napisati. Sramota. sjećam se da su jednom u mojoj srednjoj neka dva balava klinca napisala za dom spremni. završili kod ravnatelja, i izbačeni iz škoel.Bilo je to 2001. ili 02, nisam točno siguran.
Možda je rekao starčević ili tko već, to nije bitno, ali to je bio ustaški pozdrav u ratu.I ako netko ima imalo poštovanja, tako nešto neće napisati, svatko bi se sa mnom složio.
Mislim šta je je, ljudi nemojte molim vas.

A što se tiče samih izbora mislim da je gradjanska dužnost da svatko izađe na njih.pa makar njihova stranka ne pobjedila barem da daju nekome glas.

Ljudi ajmo na izbore smijesko

onda su ustaše i nepodobni svi branitelji i sve konzervativne stranke. to što nisi upoznat sa povješču tu ti nemogu pomoć.

Za dom spremni i slobodu Hrvatskome rodu!

Bog i Hrvati
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
onlyme
fetus
fetus



Broj postova : 2
Age : 33
Registration date : 10.11.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime10/11/2007, 4:15 pm

ma kakvi izbori?!
a tak i tak sam jos premlada mir
za glasanje...... close
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime10/11/2007, 6:09 pm

Hehe... danas jadranka ima nastup na trgu... jao... Al nema do prezentacije slavena letice.. hehe...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime10/11/2007, 7:09 pm

nives191289 je napisao/la:
Hehe... danas jadranka ima nastup na trgu... jao... Al nema do prezentacije slavena letice.. hehe...

E al presmiješno je bilo... nije ni čudo kaj smo svima slali mms-ove... Very Happy Very Happy Very Happy Ovi cijeli koncert održali, a bogec sam na jednom štandu... a žao mi ga je.
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
dorica
fetus
fetus
dorica


Broj postova : 43
Age : 32
Location : Slav. Brod
Registration date : 02.10.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime14/11/2007, 6:39 pm

ne znam...ne smijem glast, al da smijem...vjerojatno HDZ...obiteljska stvar...a i oni su mi nekako ok...iako mi sanader nekako diže tlak...al et...ne znam...
[Vrh] Go down
andy
fetus
fetus



Broj postova : 6
Age : 36
Registration date : 14.11.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime14/11/2007, 8:12 pm

Definitivno SDP. Oduvijek sam za njih..
[Vrh] Go down
matea.pp
fetus
fetus
matea.pp


Broj postova : 5
Registration date : 14.11.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime14/11/2007, 10:25 pm

Slazem se. dvoumila sam se izmedju sdp-a i hns-a, ali sdp je puno jaci od hns-a pa radije biram njega..Jer da odaberem hns i ne bi puno postigla.
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime17/11/2007, 2:33 pm

SDP. Kao i većina mojih koje znam. Još jedna stvar zbog koje se slažem s tim ljudima. Wink
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime19/11/2007, 1:29 pm

Kaže moja najfrendica: najbolje glasat za umirovljenike jer to znači da će moja baka i dida imati više para, a s time i ja... lol!

Mene izbori ne zanimaju baš nešto... Možda jer ne smim glasati pa me nemaju baš zašto niti zanimati...
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime19/11/2007, 1:39 pm

wriskica je napisao/la:
Kaže moja najfrendica: najbolje glasat za umirovljenike jer to znači da će moja baka i dida imati više para, a s time i ja... lol!

Mene izbori ne zanimaju baš nešto... Možda jer ne smim glasati pa me nemaju baš zašto niti zanimati...

E tak je i meni bilo. Isto me nisu zanimali onda kad nisam smjela glasati. A sad ću radije otići na izbore i ako nemam stranku, barem nekome dat glas tko mi je imalo draži, nego da ne odem na izbore, pa da se onda moj glas već nekome razdijeli (u najgorem slučaju, HDZ-u). Samu sebe bih pokopala.
Tak da, kad sam već punoljetna, na izbore idem.
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Sponsored content





Izbori Empty
PostajNaslov: Re: Izbori   Izbori Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izbori
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Znanost :: Politika-
Forum(o)Bir: