Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 P R I S E G A

Go down 
+4
Ajvek
underground_bitch
nives191289
Lasce de Mattey
8 posters
Autor/icaPoruka
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime7/11/2007, 2:35 pm

Zaklinjem se Bogom svemogucim i svime sto mi je sveto, da cu se drzati ustaskih nacela i pokoravati propisima, te bezuvjetno izvrsavati sve naloge Poglavnika, da cu svaku povjerenu mi tajnu najstroze cuvati i nikada nikome nista odati.Zaklinjem se, da cu u ustaskim redovima - na kopnu, moru i u zraku - izvojevanu hrvatsku samostalnost i hrvatsku narodnu slobodu cuvati i braniti.Ako se ogrijesim o ovu prisegu, svijestan svoje odgovornosti za svaki svoj cin i propust, i prozet osvjedocenjem duznosti ima me po ustaskim propisima stici kazna smrti.
Tako mi Bog pomogao! Amen.
ZA DOM SPREMNI


PRISEŽEM
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
plemenit
Gost




P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime7/11/2007, 2:38 pm

AMEN...
znachi owo bi bila tema o ustashtwu...tema za rasprawu opchenito ili...samo neka se autor izjasni... green


samo molim bez wrijedjanja i pljuwanja medjusobnog...samo recite swoja mishljenja potkrijepljena s argumentima...
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime7/11/2007, 3:01 pm

argumentirana rasprava, želim ljudski pričat.
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime7/11/2007, 11:25 pm

JAO... ovdje mi stvarno nije mjesto...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime8/11/2007, 3:27 am

hm.. da.. ni meni.. ono, wtf.. al whatever.. idem na slijedeću temu.. lol!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Ajvek
fetus
fetus



Broj postova : 16
Registration date : 06.11.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime8/11/2007, 3:37 am

Colin.Farrell je napisao/la:
Zaklinjem se Bogom svemogucim i svime sto mi je sveto, da cu se drzati ustaskih nacela i pokoravati propisima, te bezuvjetno izvrsavati sve naloge Poglavnika, da cu svaku povjerenu mi tajnu najstroze cuvati i nikada nikome nista odati.Zaklinjem se, da cu u ustaskim redovima - na kopnu, moru i u zraku - izvojevanu hrvatsku samostalnost i hrvatsku narodnu slobodu cuvati i braniti.Ako se ogrijesim o ovu prisegu, svijestan svoje odgovornosti za svaki svoj cin i propust, i prozet osvjedocenjem duznosti ima me po ustaskim propisima stici kazna smrti.
Tako mi Bog pomogao! Amen.
ZA DOM SPREMNI


PRISEŽEM

lik savjet, briši ovo dok se netko nije normalan našao, ubit će te.pa znaš ti šta su ustaše ti nisi normalan.nemoj mi samo opet prodavati spike jer previše imam godina da bi mi nešto govorio.dizati ustaše u današnje vrijeme,e ljudi ja ne mogu vjerovati da je to ovakav forum?????
jebote u zg-u bi nekog odavno zatukli.zakonom je ustaštvo zabranjeno,e svaka čast adminu i svima ali ovo je previše čak za mene, zgadilo mi se ovo
[Vrh] Go down
Sanela
fetus
fetus



Broj postova : 25
Age : 39
Registration date : 31.10.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime8/11/2007, 2:07 pm

NO COMMENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime8/11/2007, 2:54 pm

Ajvek je napisao/la:
Colin.Farrell je napisao/la:
Zaklinjem se Bogom svemogucim i svime sto mi je sveto, da cu se drzati ustaskih nacela i pokoravati propisima, te bezuvjetno izvrsavati sve naloge Poglavnika, da cu svaku povjerenu mi tajnu najstroze cuvati i nikada nikome nista odati.Zaklinjem se, da cu u ustaskim redovima - na kopnu, moru i u zraku - izvojevanu hrvatsku samostalnost i hrvatsku narodnu slobodu cuvati i braniti.Ako se ogrijesim o ovu prisegu, svijestan svoje odgovornosti za svaki svoj cin i propust, i prozet osvjedocenjem duznosti ima me po ustaskim propisima stici kazna smrti.
Tako mi Bog pomogao! Amen.
ZA DOM SPREMNI


PRISEŽEM

lik savjet, briši ovo dok se netko nije normalan našao, ubit će te.pa znaš ti šta su ustaše ti nisi normalan.nemoj mi samo opet prodavati spike jer previše imam godina da bi mi nešto govorio.dizati ustaše u današnje vrijeme,e ljudi ja ne mogu vjerovati da je to ovakav forum?????
jebote u zg-u bi nekog odavno zatukli.zakonom je ustaštvo zabranjeno,e svaka čast adminu i svima ali ovo je previše čak za mene, zgadilo mi se ovo

ej svaki dan sam u zagrebu, na svakoj drugoj zgradi imaš slovo U, još nas niko nije ubijo, samo za vrijeme komunizma, kad su nevine ubijali i klali. a ako neko ima nešto protiv mene neka kaže, riješit čemo, neč čemo se, nek me ubije, nek me tuče, ako ima muda! u zagrebu obuci petokraku a ja ču U pa da vidimo ko če prije batina dobit! a ti se gadiš sam sebi kad pišeš šta nemaš pojma!

BOK I HRVATI

ZA DOM SPREMNI!
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime8/11/2007, 3:23 pm

od ovog se micem.
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime8/11/2007, 4:45 pm

od vremena još od Krista, nova lica scena ista, vražje sile se trude, da nas nebude. Antikristi i masoni, komunisti, ovi, oni, šire sotonske frane, da nas poraze. A mi gluhi, njemi, slijepi, svatko u svom mraku strepi, narod biran od Boga guši nesloga.
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
Ajvek
fetus
fetus



Broj postova : 16
Registration date : 06.11.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime8/11/2007, 9:11 pm

A ti iz bosne a dizes se da si hrvat? lol! lol! lol! umirem od smijeha
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime8/11/2007, 11:12 pm

kao prvo nisam iz bosne, kao drugo ne dižem se da sam hrvat nego se ponosim stime, kao treće po čemu su hrvati iz bosne manji hrvati od tebe? Vidi se da ti je kvocijent inteligencije manji od broja tenisica.
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime8/11/2007, 11:18 pm

Ovdje bi moglo bit zanimljivo....Nedaj se colline....
[Vrh] Go down
Ajvek
fetus
fetus



Broj postova : 16
Registration date : 06.11.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime9/11/2007, 12:03 am

he.. ...mozda mi je manji ali mi je veci od onog sto imas u gaćama. lol! lol! lol!
ajde pusa!
e zahvaljujem frendici koja me uputila na ovaj forum, vidim da stvarno ima bolesnih ustaša ovdje. Jao kad ovo vide neki ljudi baš će se nasmijati:D:D
Ma nisam ja za ovakve gluposti,odem. Ima boljih foruma
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime9/11/2007, 12:12 am

Ajvek je napisao/la:
he.. ...mozda mi je manji ali mi je veci od onog sto imas u gaćama. lol! lol! lol!
ajde pusa!
e zahvaljujem frendici koja me uputila na ovaj forum, vidim da stvarno ima bolesnih ustaša ovdje. Jao kad ovo vide neki ljudi baš će se nasmijati:D:D
Ma nisam ja za ovakve gluposti,odem. Ima boljih foruma

a ja bar imam nešta u gačama za razlik7u od pičkica poput tebe. o dobar ti je Bog koji te ima takvog mutavog. ako mi imaš nešta za reč reci mi u facu, nemoj mi se prsit preko neta.
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
plemenit
Gost




P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime9/11/2007, 12:59 am

Ajvek je napisao/la:

e zahvaljujem frendici koja me uputila na ovaj forum, vidim da stvarno ima bolesnih ustaša ovdje. Jao kad ovo vide neki ljudi baš će se nasmijati:D:D
Ma nisam ja za ovakve gluposti,odem. Ima boljih foruma


e majstore,majstore...widi se twoja razina inteligencije sta je,je...pa jebem mu...imash imalo mozga u swojoj glawi...nauchi prwo neke osnowne stwari..i podatke...pa onda barataj njima po forumu...kao prwo..po chemu su bosanski hrwati manji hrwati od tebe...zar po tome kaj su rat osjetili na swojoj kozi???..po tome su jedino wechi...
zar po tome shto su gledali kako im najblizi se muche i ginu..???i po tome su wechi..nikako manji..
a tebi mili moj ako forum ne walja...zao mi je...znash di su wrata sunce moje...ne mislim samo zbog jedne osobe cenzurirati i ukidati cjelu temu..zao mi je kaj se ti ne slazesh s time...al jbg onda...obidji tu temu...a ona ekipa koja che se dolaziti smijati..ja iskreno mislim da che se dolaziti smijati samo twojim postowima..nikako ne owim...zalosno je da se netko tko je hrwat i ziwi u prediwnoj nam hrwatskoj srami toga,umjesto da se ponosi..prijetelju dragi...owo goworim samo u najboljoj namjeri..samo kazem kaj mislim...a widim da je tebi to nemoguche..prwi si pocheo wrijedjati owdje...nichim izazwan..zao mi je kaj imas takwe reakcije...ako se wech ne slazesh s owim onda barem iznesi argumentirane izjawe...
[Vrh] Go down
POSAVLJAK
fetus
fetus
POSAVLJAK


Broj postova : 3
Registration date : 19.11.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime20/11/2007, 2:36 pm

POGLAVNICE-PRISEŽEM

ZA DOM SPREMAN I DOMOVINI VJERAN
[Vrh] Go down
tonka_bbb
pilence
pilence
tonka_bbb


Broj postova : 98
Age : 32
Location : bbbukovac
Registration date : 02.11.2007

P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime20/11/2007, 6:39 pm

Lasce de Mattey je napisao/la:
Ajvek je napisao/la:
Colin.Farrell je napisao/la:
Zaklinjem se Bogom svemogucim i svime sto mi je sveto, da cu se drzati ustaskih nacela i pokoravati propisima, te bezuvjetno izvrsavati sve naloge Poglavnika, da cu svaku povjerenu mi tajnu najstroze cuvati i nikada nikome nista odati.Zaklinjem se, da cu u ustaskim redovima - na kopnu, moru i u zraku - izvojevanu hrvatsku samostalnost i hrvatsku narodnu slobodu cuvati i braniti.Ako se ogrijesim o ovu prisegu, svijestan svoje odgovornosti za svaki svoj cin i propust, i prozet osvjedocenjem duznosti ima me po ustaskim propisima stici kazna smrti.
Tako mi Bog pomogao! Amen.
ZA DOM SPREMNI


PRISEŽEM

lik savjet, briši ovo dok se netko nije normalan našao, ubit će te.pa znaš ti šta su ustaše ti nisi normalan.nemoj mi samo opet prodavati spike jer previše imam godina da bi mi nešto govorio.dizati ustaše u današnje vrijeme,e ljudi ja ne mogu vjerovati da je to ovakav forum?????
****** u zg-u bi nekog odavno zatukli.zakonom je ustaštvo zabranjeno,e svaka čast adminu i svima ali ovo je previše čak za mene, zgadilo mi se ovo

ej svaki dan sam u zagrebu, na svakoj drugoj zgradi imaš slovo U, još nas niko nije ubijo, samo za vrijeme komunizma, kad su nevine ubijali i klali. a ako neko ima nešto protiv mene neka kaže, riješit čemo, neč čemo se, nek me ubije, nek me tuče, ako ima muda! u zagrebu obuci petokraku a ja ču U pa da vidimo ko če prije batina dobit! a ti se gadiš sam sebi kad pišeš šta nemaš pojma!

BOK I HRVATI

ZA DOM SPREMNI!




clap svaka čast, svala čast
[Vrh] Go down
Sponsored content





P R I S E G A Empty
PostajNaslov: Re: P R I S E G A   P R I S E G A Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
P R I S E G A
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Znanost :: Povijest-
Forum(o)Bir: