Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Put do pakla poplocen je dobrim namjerama ?!

Go down 
Autor/icaPoruka
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Put do pakla poplocen je dobrim namjerama ?! Empty
PostajNaslov: Put do pakla poplocen je dobrim namjerama ?!   Put do pakla poplocen je dobrim namjerama ?! Icon_minitime21/11/2007, 11:41 pm

Sad sam slucajno naletila na netu na ovo...
I bas me se dojmilo... ne srz svega nego, onako, formacija koja me bas navela na razmisljanje...
Stvarno mislim da je tako... obicno nas uvijek ono za sto mislimo da je ispravno i dobro toliko razocara da nas dovede do pada, ovdje formuliranog kao pakla...
Pa mora li zaista uvijek biti tako?
Da uvijek kad mislimo da radimo nesto dobro, kad to radimo sa srcem, u zelji da pomognemo nekome, a razum ostavimo po strani, uspostavi se nesto sasvim suprotno...
Mislim da je važno da dobre namjere budu uvijek prisutne ali nevidljive, a ukoliko treba nešto i učiniti - činiti to u mjeri u kojoj će onom drugom ostati sva sloboda njegovih vlastitih namjera i odluka.
Ili grijesim?
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Put do pakla poplocen je dobrim namjerama ?! Empty
PostajNaslov: Re: Put do pakla poplocen je dobrim namjerama ?!   Put do pakla poplocen je dobrim namjerama ?! Icon_minitime23/11/2007, 6:45 pm

da...istina je to kaj kazesh kolko god se nama to chinilo apsurdnim i smijeshnim...mi se trudimo kao ljudi da uchinimo najbolje kaj mozemo za nas...za nashe obitelji..za ljude opchenito koje wolimo..chesto te namjere su toliko isforsirane da prerastaju u neku wrstu opsesije..neku wrstu tlachenja drugih..prewishe zelimo da bude po nashem i mislimo kako je to ono kaj je jedino isprawnio...kad to radimo autopmatski odwajamo ljude od tebe wrshechi neki pritisak..onda ostanemo sami..i pochemo sami sebe gristi za ono kaj smo naprawili...tada tek mozemo rech da nashe odluke nisu bile isprawne..a kad to pomislimo onda odustajemo od swega...i prepustamo swoj ziwot nekom drugom...a taj netko drugi (okarakterizirajmo ga kao djawao) nas odwlachi u saswim suprotnom smjeru i mi postanemo jadni i nemochni...i dogadja se slom u nashem ziwotu..i sad widimo kako od najboljih namjera unishtimo sami sebe...

nego da sad wishe ne kenjam..hehe..eto moje malo mishljenje..nastalo samo trenutkom inspiracije...
[Vrh] Go down
 
Put do pakla poplocen je dobrim namjerama ?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Znanost :: Religija,teologija,filozofija-
Forum(o)Bir: