Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 bash me zanima....

Go down 
+5
Ajvek
$rky
sokol
Lasce de Mattey
boky
9 posters
Autor/icaPoruka
boky
fetus
fetus
boky


Broj postova : 17
Age : 33
Registration date : 19.09.2007

bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime20/9/2007, 11:50 pm

Cnke, crnke i samo crnke.....
Dobro, ajd i druge mogu proci.....
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime20/9/2007, 11:54 pm

u jebem mu to zaborawih....crnka je crnka...al do jaja...one su najwatrenije i najlipshe...
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime21/9/2007, 12:19 am

fizički stražnjica Very Happy Very Happy iliti guza, dobro tijelo, čvrste dojke Very Happy Very Happy ne baš prevelike a ni premale, i solidno lice, to je to
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
sokol
fetus
fetus



Broj postova : 31
Age : 37
Location : Ivanic Grad - Bunjani
Registration date : 26.09.2007

bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime26/9/2007, 6:46 pm

od cega mi klesacu koljena, lete leptirici u trbuhu... koji izrazi lool...

ma boja kose, ociju, guzica, za mene je to sve sra**...
bitno mi je da mi se cura svidi, nije uvijek bitan fizicki izgled, mislim, naravno da je bitan, ali zasto propustiti ljubav svoga zivota ili brem nekoliko prekrasnih trenutaka sa nekom djevojkom jer ona ima crnu a ne plavu ili dugu a ne kratku kosu, ili nedaj boze da ima ''grudi'', hehe, manje od 3-ojke...

ako se tako bira, ljudi, propustate svasta... najjaci otrovi se pakiraju u malim bocicama...

a ja padam, na sto padam, ha na beton, zidove i ograde najcesce na treningu, ali dovoljan je ''onaj'' pogled neke male slatke, lagani osmjeh, i opustene kretnje, njezno i slako... istina, mozda nekome glupo zvuci, ali da, ja padam na takve stvari...

kako bi se reklo, cura iz susjedstva... ali opet... nepravilnosti se dogadaju pa mi i za oko zanu i druge ''slatke'' stvari...
[Vrh] Go down
http://traceursoco.blog.hr
plemenit
Gost




bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime26/9/2007, 6:57 pm

skidam kapu stari...zaljubljen sam u curu...koja nema...recimo nisht od owoga kaj se gleda danas kod nas...ali ima neshto u sebi...ima osmijeh..ima nesht u ochima sta mi daje snage za preziwjeti...dowoljan mi je samo jedan pogled ili osmijeh da me usrechi...tipichna kak si reko cura iz susjedstwa.....ziwish samo da je widish powremeno

ali owdi sam otworio owu temu samo da widim sta nas pali...mislim..ziher imash nesh kod cure kaj ti se posebno moze swidit..ja welim da je moja slaba tochka crnke...i crnke su mi neodoljiwe...

ali jbg..uwik se zaleti jedna koja ima bash swe suprotno od onoga shta ochekujesh i bash ta ti se swidi...kao sto se meni owa swidja...imoze mi neko goworiti da sam blesaw...da nema u njoj nish posebno...ali za mene ima...postoji samo ona...hehe..tak da se swi ti drugi mogu lagano napushiti...
[Vrh] Go down
sokol
fetus
fetus



Broj postova : 31
Age : 37
Location : Ivanic Grad - Bunjani
Registration date : 26.09.2007

bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime26/9/2007, 7:17 pm

o, plemeniti, zasto si plemeniti... hehe
tocno to...

a kaj ja znam... ak zenska izgleda jebeno, pa pogledam je, i onak ak je takva u blizini, imam poseban vid, odmah je uocim hehe, ali ne znam, ma uvijek ima nesto, da gledam sve zenske predispozicije, ali ako ih po tome gledam, onda mi bas nisu materijal za zenit... ne znam, tak to ispada uglavnom
[Vrh] Go down
http://traceursoco.blog.hr
$rky
fetus
fetus



Broj postova : 20
Location : Rijeka
Registration date : 30.09.2007

bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime30/9/2007, 8:33 pm

Prvo....cura mora bit normalana, noramlno i realno gleat na svijet ako je cura za VEZU.... a ako trazis curu za "subotu" onda te ni ne zanima kakva je....
[Vrh] Go down
Ajvek
fetus
fetus



Broj postova : 16
Registration date : 06.11.2007

bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime6/11/2007, 11:42 am

volim crnke a kad imaju plave ili zelene oči makar preferiram plave,
moja bivša je imala plave oči i crnu kosu i bila je uff srednji
[Vrh] Go down
Frost
Gost




bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime4/12/2007, 12:20 am

volim ja i crnke i plavke sve samo da su ljepe i nisu pre napuhane i glupe
[Vrh] Go down
majamajamaja
fetus
fetus



Broj postova : 1
Registration date : 24.08.2009

bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime1/9/2009, 12:30 pm

Nije problem jeli crnka ili plavka, bitno je da zna sta hoce....
[Vrh] Go down
Pedesetka
fetus
fetus



Broj postova : 1
Registration date : 05.11.2009

bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime10/11/2009, 4:58 pm

kako ljepo napisano....bitno je da zna sta hoce..hhehe
[Vrh] Go down
rajkooooo
fetus
fetus



Broj postova : 4
Registration date : 25.12.2009

bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime29/12/2009, 1:14 pm

Ipak maja u ovom konemtaru mozda pise i prestavlja sebe kao tu idealnu...
[Vrh] Go down
Markkko
fetus
fetus



Broj postova : 6
Registration date : 23.02.2012

bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime1/3/2012, 12:28 pm

Hehehhe....jako si mi privlacna majo majice
[Vrh] Go down
Sponsored content





bash me zanima.... Empty
PostajNaslov: Re: bash me zanima....   bash me zanima.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
bash me zanima....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Društvo :: Intimni kutak :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: