Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 naprawimo prichu!!!

Go down 
+9
venus in furs
boky
wriskica
Evenstar
Osjechanka
nives191289
Šljiva
lokita
underground_bitch
13 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime28/9/2007, 9:42 am

ajde dragi moji ako ste zainteresirani...naprawimo prichu....neka swako doda jednu smislenu rechenicu koja se moze nadowezati na prethodnu....da widimo opet kakwo sranje mozemo izmisliti... lol!

owdje je chatanje strogo zabranjeno...swaki post koji nije rechenica koja se nadowezuje na temu se brishe...

owo radimo na taj nachin da se kopira swe prethodno i doda swoja rechenica....pa pochnimo...





Jednoga dana se probudim swa okupan znojem.
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime28/9/2007, 12:00 pm

Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla.
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime28/9/2007, 12:59 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu...
[Vrh] Go down
lokita
pilence
pilence
lokita


Broj postova : 68
Location : moja soba uglavnom :)
Registration date : 20.09.2007

naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime28/9/2007, 2:50 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime28/9/2007, 3:14 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu.
[Vrh] Go down
Šljiva
pilence
pilence
Šljiva


Broj postova : 82
Location : the world of my own
Registration date : 20.09.2007

naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime29/9/2007, 7:44 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime30/9/2007, 2:14 am

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica
[Vrh] Go down
Šljiva
pilence
pilence
Šljiva


Broj postova : 82
Location : the world of my own
Registration date : 20.09.2007

naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime30/9/2007, 12:52 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime30/9/2007, 10:14 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime1/10/2007, 5:11 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime1/10/2007, 5:19 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....
[Vrh] Go down
Osjechanka
pilence
pilence
Osjechanka


Broj postova : 94
Age : 35
Location : ...:::OSIJEK:::...
Registration date : 25.09.2007

naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime1/10/2007, 5:34 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Odlepio na taj prizor...
[Vrh] Go down
http://kerushinlife.blog.hr
Magdalen
Gost




naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime1/10/2007, 5:58 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Odlepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime1/10/2007, 6:22 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu i radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime1/10/2007, 8:27 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu i radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime1/10/2007, 8:33 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu i radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime1/10/2007, 10:18 pm

Jednoga dana se probudim swa okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu i radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...
[Vrh] Go down
Silni
Gost




naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime1/10/2007, 11:12 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime2/10/2007, 2:07 am

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom
[Vrh] Go down
Osjechanka
pilence
pilence
Osjechanka


Broj postova : 94
Age : 35
Location : ...:::OSIJEK:::...
Registration date : 25.09.2007

naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime2/10/2007, 12:59 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvjst...
[Vrh] Go down
http://kerushinlife.blog.hr
plemenit
Gost




naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime3/10/2007, 5:09 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam
[Vrh] Go down
Evenstar
fetus
fetus
Evenstar


Broj postova : 13
Registration date : 23.09.2007

naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime3/10/2007, 5:40 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš.
[Vrh] Go down
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime3/10/2007, 6:58 pm

[Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako!
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime3/10/2007, 8:48 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...
[Vrh] Go down
Osjechanka
pilence
pilence
Osjechanka


Broj postova : 94
Age : 35
Location : ...:::OSIJEK:::...
Registration date : 25.09.2007

naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime3/10/2007, 11:11 pm

Jednoga dana se probudim saw okupan znojem. Pogledam kroz prozor, a ono kiša lije ko iz kabla. Unatoch kishi odluchio sam se otichi u shumu, gdje sam sreo crvenkapicu...mala kurwa nije na sebi imala nishta osim crwene kapice koja joj se sakriwala chelawu glawu. buljio sam ko kreten...swe shto sam widio je bila njena kapica... pošizio sam kad sam shvatio da me ne šljivi ni 5%..skinuo sam jebenu japanku i nalupao malu glupachu...ali ona je samo natavila šetati šumicom sve dok ja nisam...sreo snjeguljicu! Srecom, ona nije imala odjeveno ama bas nista, cak ni crvenu kapicu, a ja sam doslovno....Oslepio na taj prizor...jer i nije bila nešto posebno..prwi put u ziwotu bi radije widio obuchenu curu ngo owakwu golu spodobu kakwa je bila snjeguljica...zato sam ponowo potrchao za crwenkapicom...ali kad sam došao do nje, shvatio sam da je to zapravo..ni manje ni wishe...njezina jebena osushena baka...Na koju mi se stvarno ne bi digo ni sa 5 kutija viagre..pa sam odlucio po sumi zicat neki hardcore casopis...zicajuci tako po sumi naletio sam na SEX-shop....odluchio sam se uletit unutra...kad ono widim zeku kako drka za blagajnom...pito sam ga jel mu smijem pomoć...al zeko me stero u kurac i reko da voli u miru bacat majmuna u nesvijest...ali ja sam mu htio dokazati da ja to mogu bolje od njega...stoga sam i ja njega stero u kurac i pocheo sam...oštriti sjekiricu kako bih zaklao zeku i od njega napravio gulaš. Zec se pak nije predao tako lako! Udario me lijevom nogom drito u slatkise da sam se nakon toga 10 minuta previjao po podu od bolova, a u glavi mi je samo prozujala misao da nema sanse da vise ikad imam djece...I tako sa brigama...I mišlju o tom kako neću moć imati dječji...Ipak sam ostavio zeku i otišao dalje...Putem sam naišao na neku birtiju...
[Vrh] Go down
http://kerushinlife.blog.hr
Sponsored content





naprawimo prichu!!! Empty
PostajNaslov: Re: naprawimo prichu!!!   naprawimo prichu!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
naprawimo prichu!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: zabava :: Humor :: igre bez granica...-
Forum(o)Bir: