Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Football manager

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Silni
Gost




Football manager Empty
PostajNaslov: Football manager   Football manager Icon_minitime4/10/2007, 1:53 pm

Da li ga jos netko osim mene igra?
[Vrh] Go down
$rky
fetus
fetus



Broj postova : 20
Location : Rijeka
Registration date : 30.09.2007

Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime4/10/2007, 2:24 pm

Silni je napisao/la:
Da li ga jos netko osim mene igra?


Moram da ....novi nabavit...inace sam sudjelovo u nekoliko turnira jos tamo na onom 05/06
[Vrh] Go down
Silni
Gost




Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime4/10/2007, 2:51 pm

Ja igram jos uvijek ovaj stari 06/07, imam novi patch pa mi je sve jedno koji je. Cuo sam da sada u 10. mjesecu izlazi novi, vidio sam neke slike, izgleda zakon, imam neki demo za skinut.
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime4/10/2007, 3:04 pm

to moj frend igra..ali ja bas i ne...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime4/10/2007, 3:40 pm

e a kakwo je to pitanje..u uwodu mislim...hijeno jedna majmunska green igra li tko osim tebe...ccc...kak si na mene mogo zaborawiti..hm...mislim..danas chemo i prije tekme igrat ak si pozabil....
[Vrh] Go down
Silni
Gost




Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime4/10/2007, 5:01 pm

Ma nisam ja zaboravio, nego sam htio da ti to sam kazes, da ne bi ispalo da smo poremeceni u vezi igranja managera.
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime13/10/2007, 2:52 am

Silni je napisao/la:
da ne bi ispalo da smo poremeceni u vezi igranja managera.

da komentiram?

jedan frend mi stalno umire nad tom igricom... reko, rest in peace honey...
[Vrh] Go down
Silni
Gost




Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime14/10/2007, 12:58 pm

Kaj u blizini mene i plemenitog ima jos neko ko to igra??? Fala bogu da nismo jedini.
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime22/10/2007, 7:57 pm

Španam managera još od championship managera 3, kasnije sega kupi ekipu iz eidosa i još ga više usavršava. inače igram sa slabim klubovima večinom 2 i 3 lige, zadnje sam igro sa st pauliem iz 3 došo u prvu i osvojio ju, ušo u ligu prvaka...itd (sastav Marcelo Grohe - Leroy Fer, Leo Schwelen, Kevin Pezzoni, Loic Abenzoar - Didier Digard - Emil Halfredjasson, Kevin Miralles - Magnus Wolff Eikrem - Jires Ekoko Mario Gomez 4-1-2-1-2)

međutim ewo nabavio sam FM 2008 prije njena izlaska i igram za početak sa Dinamo i proračun mi je 16 000 000 f. malo je trebalo na početku da se naviknem radi novog sučelja i ostalih novotarija....
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
Silni
Gost




Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime23/10/2007, 9:40 am

Igrao sam demo novog managera i sve mi se svida osim skina koji je koma, ali i to ce doci. Coline przi tog managera sto prije, zelim igrati nesto doma, ovaj stari mi je vec polako dosadio. Nisam vidio da li su u novom manageru ostali neki od talenata koji su bili u proslom, bar se nadam.
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime23/10/2007, 12:58 pm

ajde neka nam owa tema krene momci..hehehe...da...coline..reka sam ti...prwom prilikom sam kod tebe da si uzmem tog menagera...nemrem se strpiti...pizdim wech doma...
[Vrh] Go down
Silni
Gost




Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime26/10/2007, 10:24 am

Da, da. Vec se manager igra.. dobro je.. Napravio sam mali update: slike igraca, grbovi i dresovi i sad je igriv.. Jedino mi smeta sto je modric slabiji nego bi trebao biti i ne mozes ga zadrzati u klubu koliko se god trudio.
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime27/10/2007, 11:18 pm

Silni je napisao/la:
Da, da. Vec se manager igra.. dobro je.. Napravio sam mali update: slike igraca, grbovi i dresovi i sad je igriv.. Jedino mi smeta sto je modric slabiji nego bi trebao biti i ne mozes ga zadrzati u klubu koliko se god trudio.

ili igraš krivu formaciju ili ga držiš na krivom mistu, meni drugi strijelac lige i daleko prvi asistent i nakon prve godine cijena 6 750 000 funti i još uvik mi igra, jer na pametan način odbijam ponude
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
Silni
Gost




Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime28/10/2007, 10:18 am

Colin.Farrell je napisao/la:


ili igraš krivu formaciju ili ga držiš na krivom mistu, meni drugi strijelac lige i daleko prvi asistent i nakon prve godine cijena 6 750 000 funti i još uvik mi igra, jer na pametan način odbijam ponude

Krivo si me shvatio.. mislio sam na ocjene.. da mu nisu bas u skladu sa sadasnjim stanjem, kako igra u stvarnosti,trebale bi biti malo vece, ali i s tim ocjenama igra vrlo dobro, zapravo odlicno. Ja sam ga isto uspio zadrzati u klubu, ali samo kazem da je vrlo komplicirano, kako si ga ti uspio zadrzati, na koji nacin?
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 35
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime28/10/2007, 3:42 pm

aha sorry, stavio sam ga na transfer listu i cijenu stavio 50 000 000 funti, i stavio da se odbijaju sve ponude ispod, i on nije bio nezadovoljan jer se niko nije ni javljo.... :-) ali koji je gušt igrat sa feyenoordom, imaju prebolesnu momčad, imaš 12 miliona na raspolaganju a imaš sve igrače prebolesne samo ima fali jedan napadač, pa sam kupio cissea iz RODA-e, a imam tako dobre igrače na raspolaganju da neznam koga bi stavio, i kupio sam Il Makouna iz Lille jer nisam imo dobrog DM-a, i Felipea iz udinesea DC jer obožavam tog igrača!

sastav- Jukka Lehtovaara GK

DR - SERGHINO GREENE
Football manager Greeneac7.th
DL - GIO
Football manager Giobc0.th

DC - ANDRE BAHIA
Football manager Bahiaom9.th

DC - FELIPE
Football manager Felipetb2.th

DM - JEAN II MAKOUN
Football manager Jeanzt3.th

AMR - DIEGO BISESWAR
Football manager Diegosp6.th
AML - LEE CHUN-SOO
Football manager Leeaa8.th

AMC - JONATHAN DE GUZMAN
Football manager Deguzmanvs3.th

ST - ROY MAAKAY
Football manager Makaayqk8.th

ST - ANDWELE SLORY
Football manager Slorygo7.th



ja neznam koga bi stavio u momčad jer imam još 15 vanserijskih talenata, ewo ih par....

LUIGI BRUINS - AMC
Football manager Bruinskx1.th

SIMON POULSEN - AML
Football manager Poulsenuu0.th
LEYRIELTON - DR
Football manager Leyrieltonej9.th

RON VLAAR - DC
Football manager Vlaarpt8.th

GEORGINIO WIJNALDUM - 16g - WONDERKID
Football manager Georginiokr6.th

neda mi se više stavljat jer ih ima pun k...
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
Silni
Gost




Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime14/11/2007, 2:03 pm

Evo jednog odlicnog igrača:
https://2img.net/r/ihimizer/img155/102/mikaaaritalolu9.jpg

I evo kako mi izgleda ulazak u igricu:

Football manager Ulazqz5.th
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime1/12/2007, 7:20 pm

ja chu samo jedno rechi...hehe..igram s dinamom..i naprawio
sam takwu momchad koja je bila dostojna polu finala lige prwaka..tamo je tek
ispala..samo chu pokazati neke slichice..i neke rezultate...pa sami
prosudite...iskreno nemam wolje za pisanjem duuugih pricha...nizat chu samo
rezultate i dogadjaje neke po redu..a kome se da neka promatra i gleda :dance: :dance:








Football manager 54455226vk7.th














nakon grupe i uspijeshnog prolaza..dolazi daljni razwoj
situacije...koja je izlgedala owako..na kraju je oswojila barcelona..ali tek na
penale...ja mislim da je owo kaj se meni desilo sa dinamom weliki pothwat i
dowoljan razlog da se upustite u igru s njime..








Football manager 87809758hi3.th














momci koji su najzasluzniji za owaj uspijeh..(od igracha
narawno) su neki talenti koje sam doweo u dinamo...i ljep buđet od 15 miliona
je saswim dowoljan razlog..tj razlog wishe da se zapochne igrat s njima..malo
treba truda da se swe uhoda..a kasnije kao shto widite jedan inter im nije
rawan...ewo sad nekolicine igracha koje sam doweo i bez kojih nebi ziher dogurao
jedan mali dinamo toliko daleko

















Football manager 60274173yv3.th








Football manager 83141345bx1.th








Football manager 45492203sy8.th








Football manager 96505155er6.th








i da HNL tablica..izgubljene utakmice su zbog toga shto sam
igrao nashe (hrwatsko) prwenstwo sa "B" ekipom..jerbo sam glawne
atribude odmarao za ligu prwaka








Football manager 29691560tm7.th








eto..to je ta pricha uglawnom..u najkrachem moguchem
obliku...i ponosan sam na to...hehe..bez ikakwih prewara i slichnih s_ranja
[Vrh] Go down
bromax
fetus
fetus



Broj postova : 1
Registration date : 10.02.2010

Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime10/2/2010, 8:17 pm

više volim igrati PES 2010, ali i Manager zna biti zabavan.

PES je definitivno najbolja PC igra, bar kada je riječ o nogometu.

________
igre
[Vrh] Go down
Sponsored content





Football manager Empty
PostajNaslov: Re: Football manager   Football manager Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Football manager
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Tehnologija i tehnika :: Igre-
Forum(o)Bir: