Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...

Go down 
+7
sloboda u okovima
sokol
wriskica
astronomy
Jasenko
underground_bitch
nives191289
11 posters
Autor/icaPoruka
plemenit
Gost




najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime4/10/2007, 11:50 pm

hehe..mojih bi se daaaalo nabrajati...puuno...mozda najbolje da za moje boshko i silni poswijedoche..hehe...ali a chujemo washe..pa i ja kasnije ispricham koju anegdotu
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime4/10/2007, 11:59 pm

na maturalcu se izgubila na ogromnom brodu, neki carabiner mene i tihanu pratio dok smo trazile sobu koja je bila u pripizdini tak da smo pol sata hodale po brodu i svaki put zavrsile na fucking palubi...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime5/10/2007, 12:03 am

...otvorila vrata i bacila se iz Željkinog auta dok je vozila po Savskoj ... počela trčati do Bumeranga, a Nives je trčala za mnom... ušla sam u Bumerang i srušila trstiku sa zida.... i onda napala dečka i njegovog frenda... hm, da... večer za pamćenje... smijesko

A preko ljeta... dok sam bila s dragim na moru... heh, da... ovo je bolje da bude... BEEEEEEEEEEEEP....

A mislim da će biti još jedan veliki BEEP poslije ovog vikenda kaj slijedi... Nives i ja idemo vanka partijati s našim curama... he he he... smijesko
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Jasenko
fetus
fetus



Broj postova : 40
Age : 36
Registration date : 19.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime5/10/2007, 12:18 am

underground_bitch je napisao/la:

A preko ljeta... dok sam bila s dragim na moru... heh, da... ovo je bolje da bude... BEEEEEEEEEEEEP....
Spišala si mi se po friško opranom autu.... Joooooooj!!!! sere
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/crkni
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime5/10/2007, 12:19 am

Jasenko je napisao/la:
Spišala si mi se po friško opranom autu.... Joooooooj!!!! sere

aaaaaaaaaaaa.. pizdek moj.. lol!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime5/10/2007, 1:34 am

Jasenko je napisao/la:

Spišala si mi se po friško opranom autu.... Joooooooj!!!! sere

smijesko smijesko smijesko smijesko smijesko smijesko

ovo je za potrgat ....
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime5/10/2007, 1:36 am

underground_bitch je napisao/la:
...otvorila vrata i bacila se iz Željkinog auta dok je vozila po Savskoj ... počela trčati do Bumeranga, a Nives je trčala za mnom... ušla sam u Bumerang i srušila trstiku sa zida.... i onda napala dečka i njegovog frenda... hm, da... večer za pamćenje... smijesko

A preko ljeta... dok sam bila s dragim na moru... heh, da... ovo je bolje da bude... BEEEEEEEEEEEEP....

A mislim da će biti još jedan veliki BEEP poslije ovog vikenda kaj slijedi... Nives i ja idemo vanka partijati s našim curama... he he he... smijesko

Ti ces meni jebat mater, a? (cec i bicikl)
DOK JA EKIPU.....
E, al taj dan... ko divlji pas bez lanca... i jos kad smo po zeljkinu mamu isle a ja tebe drzala iza da ne radis sranja... Iss... bila su to vremena...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime5/10/2007, 1:41 am

nives191289 je napisao/la:
Ti ces meni jebat mater, a? (cec i bicikl)
DOK JA EKIPU.....
E, al taj dan... ko divlji pas bez lanca... i jos kad smo po zeljkinu mamu isle a ja tebe drzala iza da ne radis sranja... Iss... bila su to vremena...

Ha ha... ja sam njemu mamu opsovala... a on meni; ti ćeš moju mamu... LOL... ja se onak jedva držim, visim na tebi, a ti njemu; "ma ajde daj beži"... lol! lol! lol!
Jooooj... ova subota bude isto takva, nadam se... ISKRENO SE NADAM OPET TAKVIM VREMENIMA... čekić
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime5/10/2007, 1:46 am

e trebalo bi...presmijesno....tad je foric jos fiata imao.... i oni ventili...aaa...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime5/10/2007, 1:54 am

nives191289 je napisao/la:
e trebalo bi...presmijesno....tad je foric jos fiata imao.... i oni ventili...aaa...

A ribica moja....a bude on to opet malo...hehehehe...ajde,ajde... offtopic
LOL
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime5/10/2007, 2:47 am

underground_bitch je napisao/la:
nives191289 je napisao/la:
e trebalo bi...presmijesno....tad je foric jos fiata imao.... i oni ventili...aaa...

A ribica moja....a bude on to opet malo...hehehehe...ajde,ajde... offtopic
LOL

totalno off... plemeniti ce nam sve ovo pobrisat...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime5/10/2007, 12:28 pm

nives191289 je napisao/la:
totalno off... plemeniti ce nam sve ovo pobrisat...


He he he... Smile Pa i nije baš offtopic jer smo se dopisivali o tome kaj smo radili dok smo bili u pijanom stanju.. ODNOSNO.. vi ste se dopisivali o mojim sranjima.. al nevermind.. ajd, da vidim dalje onda kakvih je sranja još bilo..
/Plemeniti, vidjet ćeš nakon ovog weekenda.. bumo ti opet javile vijesti../ buha
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
astronomy
fetus
fetus
astronomy


Broj postova : 26
Location : within the glow that weaves a cloak of delight
Registration date : 26.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime5/10/2007, 10:14 pm

hm... zaručila se s potpunim strancem Laughing
[Vrh] Go down
wriskica
njezni predator
njezni predator
wriskica


Broj postova : 135
Age : 33
Location : Zadar
Registration date : 01.10.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime7/10/2007, 11:21 pm

Hm... Što sam ja to napravila? Napila se pošteno, jedan frend isto... Zabrijali smo, a on ima curu u drugom gradu... Mada u otvorenoj vezi, ali ipak... Posli otišla doma, fulala skoro bus (čitaj: skoro se zabila u prozor pored vrata od busa!) pa se cili bus smija... I onda dođem doma, stara radi tortu, kaže dodaj mi je sa stola. Tribalo je to odniti u kuhinju! UF! Ne znam kako sam to preživila, ali trta je sigurno stigla, mada sam se ja par sec kasnije zabila u zid pored sebe... NE PITAJTE! Ima toga još... Ali... lol!
[Vrh] Go down
http://yantar.blog.hr
sokol
fetus
fetus



Broj postova : 31
Age : 37
Location : Ivanic Grad - Bunjani
Registration date : 26.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime15/10/2007, 11:27 am

hehe, NISAM...

ja sam dovoljno opicen i ovak u trijeznom stanju... hehe
[Vrh] Go down
http://traceursoco.blog.hr
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 35
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime21/10/2007, 2:13 am

Pa......zgubila se na putu do doma.......al ajd da sam bila negdi vanka, da imam putovat (barem) tramvajem.......ne ja sam se zgubila 3 ulice dalje od mene........i onda zavrshila kod tete koja zivi prek puta mene - "jer je moja kucha nekam pobjegla......."

Al' sad mi padaju sve moguche gluposti kaj su se zdogadjale, no bolje da preskochim.......ipak.........

I da! Snimala sam se u parkichu, na kameri MUPa (prek puta Lisinskog) kako izvodim neku koreografiju.......trazih na Jubitou al ne nadjoh, al' nekako mi je bad uletjet u postaju i trazit ih snimku.....hehehehehe Embarassed
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
tonka_bbb
pilence
pilence
tonka_bbb


Broj postova : 98
Age : 32
Location : bbbukovac
Registration date : 02.11.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime2/11/2007, 8:43 pm

nije da je glupost, više je onak, pogreška koju i dandanas plaćam: dok me zvala meni jaaako draga osoba, rekla sam mu da ga mrzim reže se
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime2/11/2007, 10:00 pm

trenutno sam optuzena da sam se upucavala najboljem frendu od lika koji je bio sa mnom, a imam feeling da je htio opet... Djecje komplikacije... LoL...
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime2/11/2007, 11:19 pm

hmm..pa i nije neka glupost..
al zaustavljala sam ljude po gradu i citala im djelove iz one knjizice kruh nas svagdasnji..koje mozete naci po autobusima..a moji frendovi su to samo snimali..normalno da mi nisu pomogli da se ne osramotim pred cijelim gradom.. alko
[Vrh] Go down
Frost
Gost




najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime3/12/2007, 10:45 pm

Kad sam zajbavo policajca i dero mu se nauho i na kraju mu bjezo ali nisam uspio
[Vrh] Go down
rajkooooo
fetus
fetus



Broj postova : 4
Registration date : 25.12.2009

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime27/1/2010, 12:59 pm

Glupost, na tom nekom izlasku je bilo ok sve do povratka kada me policija zaustavila-rutinska kontrola,momci su samo obavljali svoj posao dok sam i ja provocirao---zvao i da se trkamo!!! I na kraju prijava.Poslje prijave sam se odma otrjeznio.
[Vrh] Go down
crnanoc
fetus
fetus



Broj postova : 3
Registration date : 14.10.2011

najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime17/10/2011, 11:46 am

U pijanom stanju sam vrlo retko bio, ali nacinio sam jednu bas glupost .... na jednom kako da kazem tradicionalnom nocenju i logorovanju sam se sa momcima potukao zbog drva koja smo sakupljali za vatru...kasnje sam ispao faca, ali problem je to sto se ja toga nista ne sjecam. Dok su mi kolege to pricali..
[Vrh] Go down
Sponsored content





najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Empty
PostajNaslov: Re: najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...   najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
najwecha glupost koju ste naprawili u pijanom stanju...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koju sliku trenutno imate na desktopu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Društvo :: Izlasci-
Forum(o)Bir: