Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 veza ili brak osoba koje nisu iste religije

Go down 
+14
kristinka
sloboda u okovima
violetPOWER!!!!
Jasenko
Mirna
zeko1610
nemo
venus in furs
lady
boško
underground_bitch
nives191289
AnA
mači
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Jasenko
fetus
fetus



Broj postova : 40
Age : 36
Registration date : 19.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime13/10/2007, 11:09 am

Imam starce razlicite religije i nisu me krstili, što je i najbolje što su za mene napravili. A inace u ništa ne vjerujem tak da sam ateist. green
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/crkni
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime13/10/2007, 2:17 pm

Jasenko je napisao/la:
Imam starce razlicite religije i nisu me krstili, što je i najbolje što su za mene napravili. A inace u ništa ne vjerujem tak da sam ateist. green

Takav bude i naš bebač. Mi ćemo ga lijepo normalno odgojit. LOL.
ili da ga ipak upišemo u onu udrugu (ne smijem imenovat, znat ćeš, zajedno s Nives o čemu ja)..? buha buha buha
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime14/10/2007, 1:40 pm

underground_bitch je napisao/la:
Mirna je napisao/la:
bravo!!
ja se sićan kad san bila 4.osnovne i kad san rekla da neću ić više na vjeronauk (i neiden) svi su frendovi taj dan rekli da ni oni neće i onda im to roditelji nisu dopustili (da se ispišu sa vjeronauka)..... mislim stvarno triba nešto učiniti vezano za to...

curo, ja se zaljubila u tebe... hm... kad mi netko ovako uljepša dan... JAO... baš sam sretna.. potrcko

haha...aj neka....mislim ja sam krštena samo da se zna...i pričešćena...al se neću krizmat ja mislim....a braća mi nisu ni prićešćena ni krizmana ali mi zato cila obitelj s ćaćine strane viruje u boga....a s mamine su većinom muslimani....a isto tako (ovo će vjerojatno bit offtopic ali dobro),nekužim zašto bi neko bia veći vjernik od mene ako mu na svjedođbi piše petica iz vjeronauka??? mislim mene frendovi,nakon tri godine što neiden na vj, non stop ispituju zašt neiden na vjeronauk....mislim bog voli sve ljude i ako neiden redovno u crkvu,(dobro ajde negdi 2-3 godine nisan bila),al ako virujen u boga to nema veze... offtopic =)


i isto tako nemogu svatit kako mi na biologiji učimo da je čovik nasta od majmuna a na vjeronauku da su prvi ljudi bili naši dobri stari adam i eva i da je bog stvoria sve ljude ili tako nešto (??????????????)


Zadnja promjena: ; 16/10/2007, 9:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime14/10/2007, 2:42 pm

Vjeruj ti meni. Svi smo mi nastali evolucijom. Wink
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime14/10/2007, 5:34 pm

underground_bitch je napisao/la:
Vjeruj ti meni. Svi smo mi nastali evolucijom. Wink

ja isto više virujen u to al neznam točno u što virujen....ima vrimena... tongue
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime14/10/2007, 5:48 pm

LOL... ma ne vjerujem čak ni ja u to, al ono, više mi se čini to prihvatljivim od svega ostalog kaj nam nameću. A jebiga, ko da je bitno.
he he...
Ajde ajde... da ne oftkopiramo više... da nam draga moderatorica ne popizdi od muke. lol!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime15/10/2007, 12:16 pm

hehe
[Vrh] Go down
violetPOWER!!!!
fetus
fetus
violetPOWER!!!!


Broj postova : 18
Age : 34
Location : Osijek
Registration date : 17.10.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime18/10/2007, 10:12 pm

Općenito mislim da su sve religije na manje-više isti kalup i ne shvaćam čemu sve te gluposti da osobe različitih religija ne mogu biti u vezi.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/violetpower
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime19/10/2007, 9:14 pm

ma to je sve sjebano...
lol!
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime20/10/2007, 1:18 am

Mirna je napisao/la:
ma to je sve sjebano...
lol!

Je je.. Smile
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime20/10/2007, 8:48 pm

lol!
[Vrh] Go down
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 36
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime21/10/2007, 3:00 am

Ma svaka se prepreka moze savladat, pa tako i taj mixani brak, normalnim razgovorom, tolerancijom i ozbiljnoshchu. Ako se vech toliko volite da se grete zenit, pa onda chete se i dogovorit kaj s religijom.....

Vechinom sve religije imaju jednoga boga kojeg shtuju, jedno biche koje ih vodi, to jedno savrshenstvo kojemu teze....... Od malena sam odgajana u vjeri i josh uvijek sam vezana za sve to i ne osjecham se nimalo sputano........ Naprotiv....sve mi je bolje......
Dosta mog drushtva, vechina njih ili su usputni vjernici ili nemaju nikakve veze s vjerom. I nashli smo se par puta u nekim diskusijama o vjeri i Bogu i nitko nije pojedio........ Oni imaju svoje argumente i stavove, ja imam svoje.....kojih se svi drzimo i na kraju to ispada preljevanje iz shupljeg u prazno........
Pa mi tako ni tu nema smisla tipkat o tome.......

Ali samo me neshto zanima......za vas, ateiste.......
Kada se chovac nadje u bezizlaznoj situaciji, kada ne zna kuda i shto sa sobom, kada mu je potreban neki oslonac, a nikoga nema kraj njega......shto vam prodje kroz glavu? Jer imate nekaj? Neku utjehu? Nesh slichno?
Npr.....kad se ja nadjem u tim situacijama imam onu staru, "Boze pomozi!" i josh cilu hrpu slichnih verzija i kako god da bilo, pomazu! Baerm smiruju psihu....... Znanstveno dokazao........
Pa sad.....zanima me jel' imate vi tak nekaj da kazete, zazovete nekoga u pomoch il samo sutite i kreshete svima koji vam se pojave pred ochima?
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime21/10/2007, 11:49 am

ja sam ateist i nikada se jos nisam nasla u bezizlaznoj situaciji...a mislim da za svaki problem postoji rijesenje..
i da nam ne treba nikakva visa sila za to...
a ako je problem stvarno velik..onda su tu prijatelji koji ce pomoci...
[Vrh] Go down
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 36
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime21/10/2007, 12:53 pm

venus in furs je napisao/la:
a ako je problem stvarno velik..onda su tu prijatelji koji ce pomoci...

Ali pitala sam shto kada ni njih ne bude tu..... A ne mozesh mi rech da nikada nisi ostala sama i da si vjechno okruzena prijateljima, u svakoj situaciji...... Ljudi su ljudi, kad ih najvishe trebash nema ih........tako da.....
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime21/10/2007, 3:43 pm

sloboda u okovima je napisao/la:
venus in furs je napisao/la:
a ako je problem stvarno velik..onda su tu prijatelji koji ce pomoci...

Ali pitala sam shto kada ni njih ne bude tu..... A ne mozesh mi rech da nikada nisi ostala sama i da si vjechno okruzena prijateljima, u svakoj situaciji...... Ljudi su ljudi, kad ih najvishe trebash nema ih........tako da.....

Slažem se s Venus... a jbg, ak si baš all the time sam, kaj onda. Ja sam sebi sama ionak dovoljna. Ma kako god to zvučalo. Tak da, i da ostanem bez apsolutno svih, već bih se snašla. Vjerujem u sebe. lol!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime21/10/2007, 8:22 pm

za svaki problem postoji rjesenje..makar bila i sama nasla bi rjesenje prije ili poslije...
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime22/10/2007, 1:56 am

underground_bitch je napisao/la:


Slažem se s Venus... a jbg, ak si baš all the time sam, kaj onda. Ja sam sebi sama ionak dovoljna. Ma kako god to zvučalo. Tak da, i da ostanem bez apsolutno svih, već bih se snašla. Vjerujem u sebe. lol!


e danira..sad ti mogu u facu rechi da seresh...mislim bez ljutnje..ali kako chowijek moze sam ziwjeti..draga moja danira nebi se snashla..nebi mogla preziwjeti ni trena da si sama na swijetu..wjeruj mi..zamisli si ziwot bez roditelja..ziwot bez prijatelja...kako bi disala..kako bi ziwjela bez igdi ikoga..mi ljudi owisimo o drugima...nemozemo bez njih...zato nemoj tako goworiti kad i sama znash da to nije istina...owo je newjerojatno egocentrichno kaj si izjawila..stwarno mislim da nije to bilo iznashanje ozbiljnog mishljenja...ne wjerujem da postoji takwa osoba koja bi mogla podnjeti to kaj smo naweli..a pogotowo apsolutno samochu...
[Vrh] Go down
sloboda u okovima
fetus
fetus
sloboda u okovima


Broj postova : 43
Age : 36
Location : zabreg =)
Registration date : 17.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime22/10/2007, 2:23 am

underground_bitch je napisao/la:
Ja sam sebi sama ionak dovoljna. Ma kako god to zvučalo. Tak da, i da ostanem bez apsolutno svih, već bih se snašla. Vjerujem u sebe. lol!

Mozesh ti virovat u sebe kolko ochesh, al COVAC je DRUSHTVENO biche kolko god ti to bilo teshko prihvatit! I iako nisu svi oko tebe olichje savrshenstva kao i ti, nish....pomiri se sa sudbinom jer Pale sam na svijetu je ipak samo josh jedna bajka u nizu........
[Vrh] Go down
http://siskica.blog.hr
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime22/10/2007, 1:00 pm

Nismo svi isti. Ajde bog vas blagoslovio koji tak mislite.. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime22/10/2007, 1:02 pm

venus in furs je napisao/la:
za svaki problem postoji rjesenje..makar bila i sama nasla bi rjesenje prije ili poslije...

Ajde ajde ti si moja ženska. Smile cmok lol!
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime22/10/2007, 10:46 pm

hahha...
ovako ide jedan stih m.mansona...
Im not a slave to our God who doesnt exist...
i ja sam za to...
sada pljujte po meni koliko hocete..ja sam svoje rekla.. afro
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime22/10/2007, 10:49 pm

venus in furs je napisao/la:
hahha...
ovako ide jedan stih m.mansona...
Im not a slave to our God who doesnt exist...
i ja sam za to...
sada pljujte po meni koliko hocete..ja sam svoje rekla.. afro


naklon naklon naklon
He he, za mene barem znaš da ja po tebi nikad ne bih pljuvala... Da sam muško, ženila bih te... Wink
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime22/10/2007, 10:51 pm

lol..hvala hvala ljubim te!
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime24/10/2007, 12:45 am

Drage moje! Ovo ne da je off topic, ovo je strašno! Ne poštujete, kršite 2. pravilo ovoga foruma! Ako vam se pljuje po religiji (bilo kojoj) otvorite svoj forum za to, a nemojte to raditi ovdje! Imate sreće što nisam prije bila u mogućnosti doći na forum, pa vidjeti vaše gluposti, ali svaki slijedeći post ovakvog sadržaja biti će OBRISAN! PRVO UPOZORENJE!

MODERATORICA
[Vrh] Go down
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime24/10/2007, 11:25 am

Magdalena je napisao/la:
Drage moje! Ovo ne da je off topic, ovo je strašno! Ne poštujete, kršite 2. pravilo ovoga foruma! Ako vam se pljuje po religiji (bilo kojoj) otvorite svoj forum za to, a nemojte to raditi ovdje! Imate sreće što nisam prije bila u mogućnosti doći na forum, pa vidjeti vaše gluposti, ali svaki slijedeći post ovakvog sadržaja biti će OBRISAN! PRVO UPOZORENJE!

MODERATORICA

oho....opaka magdalena...ass buha buha buha buha buha buha buha buha buha buha buha buha buha buha buha buha buha buha buha ass
[Vrh] Go down
Sponsored content





veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
veza ili brak osoba koje nisu iste religije
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» o chemu misli osoba iznad...
» Par stihova koje volite...
» najweche sranje koje sam ikada gledo......

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Znanost :: Religija,teologija,filozofija-
Forum(o)Bir: