Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DebilanaDebilana  Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 veza ili brak osoba koje nisu iste religije

Go down 
+14
kristinka
sloboda u okovima
violetPOWER!!!!
Jasenko
Mirna
zeko1610
nemo
venus in furs
lady
boško
underground_bitch
nives191289
AnA
mači
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime24/10/2007, 11:39 am

Ajde, ajde, nikaj novo, već smo naviknuti svi. Wink
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime24/10/2007, 3:35 pm

hihihihi...zlo
[Vrh] Go down
plemenit
Gost




veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime24/10/2007, 4:08 pm

ajd ljepo smo utwrdili da je moderatorica olichje zla..slazem se..takwa i treba biti kad sam ja wech toliko dobar..a sad bi se mogle drzati jeBEEne teme wech jednom.. Twisted Evil Twisted Evil

plemeniti bi reko da je teshko nachi neku granicu i neki kompromis u owoj situaciji..ako je oboma stalo do wjere..drzat che swako swoju..i neche posustajati..nit ne treba bilo bi chak zalosno kad bi odustajali od swojih uwjerenja tako lako..samo najwechi problem je kasnije djete..treba mu pruziti jednak uwid u swaku wjeru njihowih roditelja..pa kad che biti dowoljno zrelo neka se samo odluchi...
[Vrh] Go down
underground_bitch
jebeni manijak
jebeni manijak
underground_bitch


Broj postova : 491
Age : 34
Location : ..destination unknown..
Registration date : 17.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime24/10/2007, 8:21 pm

plemeniti je napisao/la:
samo najwechi problem je kasnije djete..treba mu pruziti jednak uwid u swaku wjeru njihowih roditelja..pa kad che biti dowoljno zrelo neka se samo odluchi...

To se slažem. Nek dijete odluči samo kad je zrelo, a ne ga šopati bezveze sa svim i svačim. A može odabrati i neku treću vjeru, ne ko njegovi starci, ili ni ne odabrati nikaj. I svi sretni i zadovoljni. Nek živi kak ko hoće, a ne dijete jebat u zdrav mozak. A jadno... tak su i moju Nives... pa gle kak je završila... lol! lol! lol!
Al zato ima mene... da ja nju vodim na pravi put... HE HE HEEE...
A ionak smo već dovoljno zaglibile u svim grijesima... Very Happy
[Vrh] Go down
http://myspace.com/danirchek
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime24/10/2007, 10:06 pm

lol.kako se netko raspizdio..hihi
[Vrh] Go down
Magdalen
Gost




veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime24/10/2007, 10:55 pm

LJudi, to sam samo ja - oličenje zla! hihi...a niste prvi koji to misle...hehe..zanimljivo!
Ja i dalje stojim pri svojem mišljenje da dijete treba biti odgajano u vjeri, a poslije neka radi što hoće!
[Vrh] Go down
nives191289
manijak
manijak
nives191289


Broj postova : 361
Age : 34
Location : stvarno zelis znati?
Registration date : 16.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime25/10/2007, 12:04 am

underground_bitch je napisao/la:

Al zato ima mene... da ja nju vodim na pravi put... HE HE HEEE...
A ionak smo već dovoljno zaglibile u svim grijesima... Very Happy[/color]

e dani, jos cemo sotonjare postat... LoL... mislim, drustvo ce to napravit od nas
(salim se, naravno)

i da... znate kaj, moj bratic, inace ujo i ujna su mi totalni atesiti i nisu upisali ni bratica ni sis na vjeronauk, a mali reko da mu je casna kaj predaje vjeronauk bas zakon i da on hoce na vjeronauk.. eto, vjerovali ili ne ima i takvih slucajeva...
ma da mislim da hoce na vjeroauk jer vecina klinaca ide , a ne zato kaj uopce ima pojma o vjeri, bogu i svemu ostalom al eto..mali gledao i uzivio se u pasiju pa nek mu bude.. ovo cemo ljeto zajedno bibliju citat.. bounce
btw. nemam nikaj protiv biblije... odnosno, totalno je ok, al preisfurana...
[Vrh] Go down
kristinka
fetus
fetus
kristinka


Broj postova : 45
Age : 34
Location : čitluk
Registration date : 03.11.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime3/11/2007, 4:54 am

Magdalena je napisao/la:
Ja se kao i obično ne slažem, mislim da je važno da se dijete odgaja u bilo kojoj vjeri, jer ako odraste kao ateist vrlo su male mogućnosti da će postati vjernik. Dijete treba od malih nogu poučavati u vjeri i moralno ih odgajati, a kada ono odraste neka onda odabere hoće li bit vjernik ili ne, ima više izbora nego dijete ateist kojem je postalno noramlno ne vjerovati u ništa osim sebe i hedonizam.
P.S. ako netko bude imao kakvu primjedbu na ovo - kao što i vi kažete - ja sam samo izrazila svoje mišljenje...
svaka čast,slažem se
[Vrh] Go down
Ajvek
fetus
fetus



Broj postova : 16
Registration date : 06.11.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime6/11/2007, 11:39 am

ma kakva religija, ne treba to nikom u životu, samo su svi ratovali zbog toga, a moje dijete neću mučit s tim
[Vrh] Go down
venus in furs
tipkam ko teta za šalterom
tipkam ko teta za šalterom
venus in furs


Broj postova : 263
Age : 33
Location : rijeka
Registration date : 30.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime6/11/2007, 4:12 pm

Ajvek je napisao/la:
ma kakva religija, ne treba to nikom u životu, samo su svi ratovali zbog toga, a moje dijete neću mučit s tim
cheers mir
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime6/11/2007, 6:18 pm

Ajvek je napisao/la:
ma kakva religija, ne treba to nikom u životu, samo su svi ratovali zbog toga, a moje dijete neću mučit s tim
nemožeš tako, da je to istina nebi bilo toliko vas ateista naspram nas vjernika, a pogotovo u hrvatskoj di je mason i ubojica donio ateizam radi rušenja hrvatske katoličke časti i povijest (tito), prema tome nelaprdaj tako, tebi netreba i niko te netjera da vjeruješ u bilo koju vjeru, zato vjeruj il nevjeruj ako nevjeruješ nemoj pričat nebuloze, zadrži to za sebe.

BOG I HRVATI
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
Mirna
njezni predator
njezni predator
Mirna


Broj postova : 109
Registration date : 09.10.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime13/11/2007, 10:09 pm

Colin.Farrell je napisao/la:
Ajvek je napisao/la:
ma kakva religija, ne treba to nikom u životu, samo su svi ratovali zbog toga, a moje dijete neću mučit s tim
nemožeš tako, da je to istina nebi bilo toliko vas ateista naspram nas vjernika, a pogotovo u hrvatskoj di je mason i ubojica donio ateizam radi rušenja hrvatske katoličke časti i povijest (tito), prema tome nelaprdaj tako, tebi netreba i niko te netjera da vjeruješ u bilo koju vjeru, zato vjeruj il nevjeruj ako nevjeruješ nemoj pričat nebuloze, zadrži to za sebe.

[b]BOG I HRVATI[/b]

wtf???
[Vrh] Go down
Sanela
fetus
fetus



Broj postova : 25
Age : 39
Registration date : 31.10.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime14/11/2007, 1:40 am

A pusti ga, naviknuti smo na ispade. lol!
[Vrh] Go down
Lasce de Mattey
moderator
Lasce de Mattey


Broj postova : 222
Age : 36
Location : Metropole noćnih carstva
Registration date : 16.09.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime14/11/2007, 2:04 am

Sanela je napisao/la:
A pusti ga, naviknuti smo na ispade. lol!

o čemu ti???? reci mi argumentirano šta nije istina u onome što sam ja rekao?
[Vrh] Go down
http://www.colinfarrell.com
andy
fetus
fetus



Broj postova : 6
Age : 36
Registration date : 14.11.2007

veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime14/11/2007, 8:16 pm

Ma ide to,super.Šta.
Moji starci čak nisu ni vjenčani.a zajedno su 25 godina.
Njima super,meni i mojoj sisterici isto super.
Nisu vjernici tako da im brak ništa ne znači.a ne znači ni meni.Ne treba mi papir i takve stvari samo zato da kažem da sam u braku.već par mjeseci živim s dečkom i da mi se npr sad dogodi da se vjenčamo pa da se rastanemo to bi bila procedura...a neka se vjenčaju ljudi,ja nemam ništa protiv toga,ali ja osobno ne želim biti u braku nego slobodna po tom pitanju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: veza ili brak osoba koje nisu iste religije   veza ili brak osoba koje nisu iste religije - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
veza ili brak osoba koje nisu iste religije
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» o chemu misli osoba iznad...
» Par stihova koje volite...
» najweche sranje koje sam ikada gledo......

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Znanost :: Religija,teologija,filozofija-
Forum(o)Bir: